Ale super, same fajne wątki się pojawiają. Myślę, że Robert mówi to jednak do Marka... co mi się nie podoba, bo wtedy rzeczywiście nic dziwnego, że czuje się jak świnia. A Kingi zdziwienie i zazdrość (?)... Pies ogrodnika?

W każdym razie bardzo na plus przyszły tydzień. Naprawdę nie mogę się doczekać odcinków, rozkręca się PM

I w ogóle uwielbiam te zwiastuny, szczególnie w tym sezonie, bo są dla mnie fajnie zmontowane, do tego muzyczka, która fajnie wypełnia tło. Aż się dziwię, że nie puszczają ich w tv. Chyba, że puszczają, a ja jakoś nigdy na nie nie trafiłam
