Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 139377 razy)

Offline Cukierek

• Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1995 dnia: Luty 19, 2021, 22:33:57 »
Chemia Pieńkowskiej do Moskwy??? o kurcze ,która objawia się smyrankiem po policzku i całowaniem w policzek. 
[/quote]
Hmyyy.... Meg, pytanie czy to "cgemia" między nimi czy scenariusz rak napisany.  Niestety aktorzy grają (pofobno) to co reżyser każe.  Skoro więc te sceny są emitowane,  to reżyser jest zadowolony z ich realizacji (niestety,  my naszemu niezadowoleniu)

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
« Odpowiedź #1996 dnia: Luty 20, 2021, 08:12:32 »
Chemia Pieńkowskiej do Moskwy??? o kurcze ,która objawia się smyrankiem po policzku i całowaniem w policzek. 
Hmyyy.... Meg, pytanie czy to "cgemia" między nimi czy scenariusz rak napisany.  Niestety aktorzy grają (pofobno) to co reżyser każe.  Skoro więc te sceny są emitowane,  to reżyser jest zadowolony z ich realizacji (niestety,  my naszemu niezadowoleniu)
[/quote]
Obawiam się, Cukierku, że to wina Pieńkowskiej, która uważa się za lepszą od innych, przede wszystkim od Roberta Moskwy. Dlatego ich relacja na planie wygląda tak koszmarnie sztucznie. Cóż, pisząc bez ogródek, Gośka zbrzydła ostatnio, mocno przytyła, i już nie wygląda tak atrakcyjnie,.ale mniemanie o sobie pozostało. Widać, że jej Moskwa nie pociąga jako facet. Dodatkowo, nie ma ona za grosz talentu do grania miłosnych scen, , kimkolwiek. A że reżyser to puszcza? Cóż, skoro i tak z niej nic więcej nie wyciągnie? Zresztą, ona została jedynym dzieckiem Mostowiaków tak często występującym, dlatego warto ciągnąć jej wątek.

Offline Meg

• Zaawansowany
« Odpowiedź #1997 dnia: Luty 20, 2021, 20:32:07 »

Cukiereczku kochany jeżeli w scenariuszu pisze że jest pocałunek- To para się całuje a nie dostaje szczękościsku  <smiech> tak jak Pieńkowska w sławetnej scenie na kanapie  :hahaha: :hahaha: dobrze że ma zęby mocne bo inaczej by je polamała.
Co do reżyserów? nie chcę być niegrzeczna ale kiedy  pan M ją zaliczał to raczej nie było mowy o  krytyce  <smiech> to raz a po drugie  jeżeli ona powie Nie to tak będzie. Emka od lat jest szmirowata a leci bo ma jeszcze oglądalność na zasadzie przyzwyczajenia.
Jest nas tylko mała grupka, którzy rozkładają na czynniki pierwsze grę bo WYMAGAMY czegoś więcej niż tylko pokazania się w okienku tv.
Tylko możemy sobie wymagać i co z tego.
Przykro mi ale zarówno Cichopkowa jak i Mroczki w tej chwili i nie tylko lepiej od niej grają.
Nie chcę być złym prorokiem ale wydaje mi się granicząc z pewnością że Pieńkowska koszmarnie się męczy grając w emce.
Wyjścia nie ma bo żyć za coś trzeba i to na jakimś poziomie.
Rozchwytywana nie jest i raczej nie będzie nie te lata. Zmarnowała swoje najlepsze lata a start miała bardzo dobry.
Miała szanse kilka lat temu gdy była na mega topie razem z Moskwą zrobić kilka fajnych rzeczy tak jak np Janda. Mogliby jeżdzić i z monodramami i z jakimiś przedstawieniami na 2 role. Zbili by kasę i zwiększyłoby to Moskwy szanse na grę w teatrze.
Zmarnowali masę lat i to się już nie wróci. Mieli swoje nie 5 a 15 minut kiedy emka była hitem number 1 długie lata tak było.
Szkoda.
Daleko nie ma co szukać- popatrz na scenny bliskości -Magdy i Andrzeja? malutka różnica cnie.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
« Odpowiedź #1998 dnia: Luty 20, 2021, 21:06:36 »
Meg, nie wiem, czy zauważyłaś, że większość z nas nie ogląda innych wątków, poza Rogowskimi, także przykład Andrzeja i Magdy taki średni.
Serio, mój mózg nie przetrawi aż tylu bzdur, poza losami bohaterów, których lubię, a wątku Joanny Chodakowskiej wręcz nieznoszę, na wymioty mnie bierze jak widzę umizgi Kurdej-Szatan.

Offline Cukierek

• Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #1999 dnia: Luty 20, 2021, 22:52:47 »
Macie rację w tym co piszecie.  Jednakże aktorstwo to ich praca.  Więc jeśli napiszą scenariusz że ma być nadmierny pocałunek to ma być,  a nie jakiś szczekoscisk. 
Straszna jest ta ich bylejakość.

Ps. W sumie to i Pieńkowska i Moskwa w teatrze grają.  Więc swoje 5 min. Wykorzystali 😉

Offline grant1

• M&Ar-forever!
  • Carpe diem
« Odpowiedź #2000 dnia: Luty 21, 2021, 07:38:32 »
Sylwio...Kolejny raz atakujesz Pieńkowską za to, że jej się przytyło...To akurat jest słabe. Ona do najmłodszych już nie należy, Poza tym jest pandemia i sporo możliwości aktywnego, fizycznego wysiłku zostało bardzo ograniczone. Nikt z nas nie wie, czy ona nie boryka się np z jakimiś problemami zdrowotnymi, co akurat u kobiet w wieku powiedzmy, że dojrzałym wcale nie jest takie rzadkie. a może mieć spory wpływ na problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi. No więc może odpuść sobie atakowanie kogoś za to, że mu się przytyło. Będziesz w jej wieku, to być może sama tego doświadczysz, czego oczywiście nie życzę. Wg mnie takie ataki dot. czyjegoś wyglądu, czy wagi są mało eleganckie. I nie przystoi kobiecie. Oczywiście krytykowanie przez nas Pieńkowskiej za jej "grę", czy męczarnie w eMce to całkiem co innego.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #2001 dnia: Luty 21, 2021, 08:48:00 »
Sylwio...Kolejny raz atakujesz Pieńkowską za to, że jej się przytyło...To akurat jest słabe. Ona do najmłodszych już nie należy, Poza tym jest pandemia i sporo możliwości aktywnego, fizycznego wysiłku zostało bardzo ograniczone. Nikt z nas nie wie, czy ona nie boryka się np z jakimiś problemami zdrowotnymi, co akurat u kobiet w wieku powiedzmy, że dojrzałym wcale nie jest takie rzadkie. a może mieć spory wpływ na problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi. No więc może odpuść sobie atakowanie kogoś za to, że mu się przytyło. Będziesz w jej wieku, to być może sama tego doświadczysz, czego oczywiście nie życzę. Wg mnie takie ataki dot. czyjegoś wyglądu, czy wagi są mało eleganckie. I nie przystoi kobiecie. Oczywiście krytykowanie przez nas Pieńkowskiej za jej "grę", czy męczarnie w eMce to całkiem co innego.
Ty masz swoje zdanie, na mam swoje. I na tym poprzestańmy. Pieńkowska jest napuszona i arogancka. I brak jej pokory. Uważam, że nie jest atrakcyjna wizualnie, mam do tego prawo, nie tobie to oceniać. Ja uważam, że Gośka całą sobą pokazuje, jak bardzo jej nie zależy - widać, że brzydzi się Robertem, a sama ma wady wyglądu - ale sobie z tego sprawy nie zdaje. To że jest aktorką, nie znaczy że mam się z nią jak z jajkiem obchodzić.
Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. Nie czuję się winna, że wyraziłam swoje zdanie.

Offline grant1

• M&Ar-forever!
  • Carpe diem
« Odpowiedź #2002 dnia: Luty 21, 2021, 09:16:48 »
Kompletnie nie zrozumiałaś tego, czego dotyczył mój post. No cóż...Sorry, ale spadam z tego kącika definitywnie. W takie nie merytoryczne "dyskusje" ad personam, nie zamierzam dalej z tobą wchodzić. Pozostałym Forumowiczkom bardzo dziękuję za wiele tu spędzonych i miłych lat.<serduszko>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #2003 dnia: Luty 21, 2021, 09:19:29 »
Kompletnie nie zrozumiałaś tego, czego dotyczył mój post. No cóż...Sorry, alel spadam z tego kącika definitywnie. W takie nie merytoryczne "dyskusje" ad personam, nie zamierzam dalej z tobą wchodzić. Pozostałym Forumowiczkom bardzo dziękuję za wiele tu spędzonych miłych.  <serduszko>
Cóż, jesteś dorosła, zrobisz jak uważasz, nie zamierzam Cię do niczego przekonywać. Szkoda tylko, że nigdy nie popatrzyłaś krytycznie na swoje wypowiedzi, które czasem były przykre.

Pieńkowska uważa się za ósmy cud świata, a także ma swoje wady. I tylko o to mi chodzi: żeby popatrzyła na innych z ziemi, a nie dwa metry nad nią.

Pani Ostałowska też się zmieniła wizualnie, ale ona nie ma maniery osoby lepszej. Gra bardzo dobrze i się nie wywyższa jak Gośka. I tylko o to mi chodzi, kiedy opisuje Pieńkowską - o jej brak pokory i wysokie mniemanie o sobie. Jeśli uważasz, że to nie jest merytoryczna uwaga - cóż, tak myślisz.

Offline Meg

• Zaawansowany
« Odpowiedź #2004 dnia: Luty 21, 2021, 14:01:50 »
Meg, nie wiem, czy zauważyłaś, że większość z nas nie ogląda innych wątków, poza Rogowskimi, także przykład Andrzeja i Magdy taki średni.
Serio, mój mózg nie przetrawi aż tylu bzdur, poza losami bohaterów, których lubię, a wątku Joanny Chodakowskiej wręcz nieznoszę, na wymioty mnie bierze jak widzę umizgi Kurdej-Szatan.
Przykład na miejscu- grają bez sztuczności i szczękościsków-jak widać można grać bez przymusu. Co widać w filmie. Ja oglądam całość więc mam porównanie jak wyglądają inne sceny "miłosne" innych aktorów i niestety bardzo blado "nasi" wypadają.

Moskwa gra w teatrze??  :o :o

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #2005 dnia: Luty 21, 2021, 14:10:09 »
Przykład na miejscu- grają bez sztuczności i szczękościsków-jak widać można grać bez przymusu. Co widać w filmie. Ja oglądam całość więc mam porównanie jak wyglądają inne sceny "miłosne" innych aktorów i niestety bardzo blado "nasi" wypadają.

Moskwa gra w teatrze??  :o :o
Przykład nie na miejscu w tym sensie, że ja tych wątków nie oglądam, i mi to gance gal, czy są sztuczni, czy nie. Nie mam też jakoś czasu, aby porównać, ale wierzę na słowo, że nie trudno być lepszym, jeśli porównuje się Rogowskich z innymi postaciami.

Tak, Robert Moskwa gra obecnie w Teatrze Capitol. Dzielił się tą informacją na swoim Instagramie.

Offline kanguurek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2006 dnia: Luty 21, 2021, 21:42:39 »
A w którym odcinku występuje ten szczekoscisk u naszej Marysi bo nie kojarzę??

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #2007 dnia: Luty 23, 2021, 22:05:23 »
Nowy wątek z udziałem Marii Rogowskiej:

https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-na-widok-ciotki-omal-nie-zapadnie-sie-pod-ziemi,nId,5067356,nPack,2

Co do pocałunku: występuje on bodajże w 615 odcinku - krótko po ślubie Marii i Artura, po ich powrocie z Norwegii.

Offline Meg

• Zaawansowany
« Odpowiedź #2008 dnia: Luty 25, 2021, 19:32:13 »
https://megadrive.pl/#/view/file/v0zgblk3itoi0pjeycbw/Odc-1570.avi

Odcinek da się obejrzeć  ;D fajnie pokazana troska matki o córkę, bez względu na wiek  ;D sprytnie ominięta informacja o Marysi wieku a już miałam nadzieję że dowiemy się prawdy  <hahaha> . Rozczulił mnie sweterek, który Maryś dała córce- mam problemy ze wzrokiem ale nie aż takie żeby nie zauważyć że Maryś od córeczki ciut się różni budową  <smiech> <smiech> a sweterek idealnie dopasowany do Basieńki. Wię jakim cudem pasuje na mamcie jak ta ze 25kg więcej jak nic ma od córeczki. Chciałabym ten swetereczek na Marysi zobaczyć  :hahaha:

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #2009 dnia: Luty 25, 2021, 22:36:04 »
https://megadrive.pl/#/view/file/v0zgblk3itoi0pjeycbw/Odc-1570.avi

Odcinek da się obejrzeć  ;D fajnie pokazana troska matki o córkę, bez względu na wiek  ;D sprytnie ominięta informacja o Marysi wieku a już miałam nadzieję że dowiemy się prawdy  <hahaha> . Rozczulił mnie sweterek, który Maryś dała córce- mam problemy ze wzrokiem ale nie aż takie żeby nie zauważyć że Maryś od córeczki ciut się różni budową  <smiech> <smiech> a sweterek idealnie dopasowany do Basieńki. Wię jakim cudem pasuje na mamcie jak ta ze 25kg więcej jak nic ma od córeczki. Chciałabym ten swetereczek na Marysi zobaczyć  :hahaha:
Zabrakło mi w tym odcinku Artura. Szkoda, że występował jedynie jako wzmianka w dialogach.

Hosting zapewnia KYLOS