Ktoś kiedyś powiedział, że związek należy budować na przyjaźni i Marek i Agata myślę, że pójdą tą właśnie drogą. Ale to dobrze. W miłości jak i w przyjaźni ważne jest wzajemne zaufanie, szacunek, szczerość, lojalność itd. Chociaż między Agatą i Markiem chyba już jest coś więcej...chodzi też o to cielesne zbliżenie tylko oni się tego obawiają