Autor Wątek: Julia  (Przeczytany 18423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Julia
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2012, 12:14:14 »
Ojaaaa, no fakt! Masz rację! Zapomniałam o tym, że to Tadeusz go wkręcił :P A skąd on go w ogóle wziął? Było coś o tym, bo nie pamiętam...

Też dokładnie nie pamiętam jak to było, ale Tadeusz musiał go wcześniej znać..

Jestem po 104 odcinku i KURCZĘ! No i teraz Julka myśli, że lekarza dla Natalki załatwił Sławek! Bezsensu...  ::)

Ja chyba jeszcze tego odcinka nie oglądałam, ale wydaje mi się to trochę absurdalne, bo Sławek pojawił się w klinice chyba już po operacji Natalki?

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 25, 2012, 12:41:02 »
Ja chyba jeszcze tego odcinka nie oglądałam, ale wydaje mi się to trochę absurdalne, bo Sławek pojawił się w klinice chyba już po operacji Natalki?
Tak tak tak, ale to chodzi o co innego :)
Chodzi o lekarza, który ma prowadzić Natalkę po operacji. Wiesz... rehabilitacja, jakieś badania, te sprawy :)
Był z tym problem, a potem tak się potoczyło, że Julia teraz tak myśli  >:(

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Julia
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 25, 2012, 12:52:28 »
Ja chyba jeszcze tego odcinka nie oglądałam, ale wydaje mi się to trochę absurdalne, bo Sławek pojawił się w klinice chyba już po operacji Natalki?
Tak tak tak, ale to chodzi o co innego :)
Chodzi o lekarza, który ma prowadzić Natalkę po operacji. Wiesz... rehabilitacja, jakieś badania, te sprawy :)
Był z tym problem, a potem tak się potoczyło, że Julia teraz tak myśli  >:(

Aaaa.. no tak nie powinnam się odzywać jak nie wiem o co chodzi, dopiero jutro wszystko nadrobię :)
To też już pewnie było, ale ciekawa jestem czy Janek się zlituje nad Moniką po jej próbie samobójczej i znów będą razem.. :/

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 25, 2012, 21:37:11 »
Zlituje... To mało powiedziane :P Jego naiwność nie zna granic :D

A oglądałaś już tę próbę samobójstwa? Mamusia Moniki pobiła wszystko w tej scenie, gdzie zwołuje Janka :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 25, 2012, 22:21:47 »
A oglądałaś już tę próbę samobójstwa? Mamusia Moniki pobiła wszystko w tej scenie, gdzie zwołuje Janka :D
Ja, ja widziałam :hahaha: Uwielbiam Bożenkę, jest po prostu niesamowitą postacią! A jej reakcja jak zobaczyła Monikę na łóżku, normalnie myślałam, że padnę! Ale za to reakcja Janka, o matko! Wieczorka lubię, postać Janka no powiedzmy, że też go lubię, chociaż bardzo nie podoba mi się Jego stosunek do Julii, który mam nadzieję niedługo ulegnie zmianie, bo jak nie to nie wytrzymie. :hahaha:

Zlituje... To mało powiedziane :P Jego naiwność nie zna granic :D
Otóż to! Powiem Wam szczerze, że nie zdziwiłabym się gdyby zaraz jej się oświadczył, bo przecież biedna Moniczka próbowała odebrać sobie życie właśnie przez niego, jakie to wzruszające.  :laie_67:

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 25, 2012, 22:40:04 »
A ja tam Sławka lubię :P
Może nie we wszystkim się z nim zgadzam, ale jak na razie nic złego nie robi.
Z Tadeuszem konsultował różne sprawy, gdy Janek zabrał swoją Babę Jagę do Wenecji. Potem rozmawiał z młodym Janickim (a nawet ratował mu tyłek, bo ten nie zjawił się na spotkaniu z kontrahentami).
No i jest dość przystojny, a głosem i uśmiechem śmiało może uwodzić kobiety :P

Myślę, że to lepsza alternatywa "rywala" dla Janka, niż był Maciek :) Może Janicki w końcu się otrząśnie, przejrzy na oczy, Moniczkę wraz z mateczką wyśle na Łysą Górę (wieść niesie, że są tam wakaty na stanowisko czyścicielek kotłów obrzędowych) a Julkę obdaruje czymś więcej niż maślanym wzrokiem (i to dobrze ukrytym) :th_girl_haha:
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Julia
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 25, 2012, 23:42:12 »
A oglądałaś już tę próbę samobójstwa? Mamusia Moniki pobiła wszystko w tej scenie, gdzie zwołuje Janka :D

Oglądałam!  :D Bożenka mnie rozbroiła.. Janek sprawdza czy Monika żyje, i mówi że dzwoni po pogotowie, a Bożenka "może najpierw list przeczytaj "  :hahaha: a później " o matko, ja w szoku jestem, co ja wygaduje.."  :hahaha:

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2012, 00:15:01 »
A oglądałaś już tę próbę samobójstwa? Mamusia Moniki pobiła wszystko w tej scenie, gdzie zwołuje Janka :D
Ja, ja widziałam :hahaha: Uwielbiam Bożenkę, jest po prostu niesamowitą postacią! A jej reakcja jak zobaczyła Monikę na łóżku, normalnie myślałam, że padnę!
Ja też! Ona jest fenomenalna po prostu  ;D

Cytuj
Oglądałam! :D Bożenka mnie rozbroiła.. Janek sprawdza czy Monika żyje, i mówi że dzwoni po pogotowie, a Bożenka "może najpierw list przeczytaj "  :hahaha: a później " o matko, ja w szoku jestem, co ja wygaduje.."  :hahaha:

I jeszcze "mój boże, jak pięknie wygląda, jak Królewna Śnieżka" :hahaha:


Cytuj
Może nie we wszystkim się z nim zgadzam, ale jak na razie nic złego nie robi.
... ale wydaje mi się, że zacznie. No przeczuwam w nim takiego kombinatora ;) Szczególnie jak jest z tą swoją koleżanką. Chociaż, mimo wszystko nie chciał się zgodzić na przekręt z wygranym kuponem, kiedy ta nalegała - tam zaplusował  ;)  Ale i tak go nie lubię i myślę, że namiesza coś ;D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2012, 10:32:31 »
Cytuj
Może nie we wszystkim się z nim zgadzam, ale jak na razie nic złego nie robi.
... ale wydaje mi się, że zacznie. No przeczuwam w nim takiego kombinatora ;)
Mi jakoś od początku się nie podobał i to prawda na razie nic złego nie robi, ratuje klinikę kiedy Janek zawodzi i to się chwali, ale zdecydowanie nie podobało mi się to wypytywanie Anity na temat sprawy z Julką, coś mi wtedy zaśmierdziało...  :hahaha:

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Julia
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2012, 16:48:42 »
Oczywiście serial oglądam ale wkurza mnie mama Moniki i to jej słowo 'kotenieńku'. Widać że coś między Julią a Sławkiem kwitnie co nie? :) Może kiedyś z nich będzie ładna serialowa para? Poczekamy, zobaczymy :)


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline mala_mi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • Carpe diem
Odp: Julia
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2012, 16:59:38 »
Ja również oglądam ale niestety nie od samego początku. Lubię postać Maćka:)
Sławek mi średnio pasuje, czuje że coś kręci ale to wyjdzie z czasem.
"Ci, którzy kochają, sami sobie kształtują sny"

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2012, 17:31:05 »
wkurza mnie mama Moniki i to jej słowo 'kotenieńku'.
Jeeej! Ja z kolei uwielbiam to jej kotenieńku postać Bożeny jest po prostu niesamowita!  :th_0girl_dance:


Widać że coś między Julią a Sławkiem kwitnie co nie? :) Może kiedyś z nich będzie ładna serialowa para?
O nie, nie, nie. Nie mogą ich sparować, Sławek nie podbił mojego serca i pewnie go nie podbije, więc niech zostawi Julkę w spokoju, o!

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Julia
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2012, 17:46:11 »
Ojej, jak kotenieńku może się nie podobać? :p Za mną to słowo już ciągle chodzi :D

Nadrabiam te odcinki z tego tygodnia... Matko, Bożenka z odcinka na odcinek jest coraz lepsza! A ta historia o nędzy w przeszłości? No po prostu sama w to uwierzyłam jak to opowiadała Darkowi :hahaha:

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 26, 2012, 18:19:45 »
Widać że coś między Julią a Sławkiem kwitnie co nie? :) Może kiedyś z nich będzie ładna serialowa para?
O nie, nie, nie. Nie mogą ich sparować, Sławek nie podbił mojego serca i pewnie go nie podbije, więc niech zostawi Julkę w spokoju, o!
Absolutnie! Niech jej nie zostawia! Przecież to doskonały dopalacz dla Janka ;)
Bo jak Janickiemu ktoś Julki nie zacznie anektować, to facet się ocknie dopiero za 100 lat ::) A tak z tego, co wiem już wkrótce zrobi pierwszy krok w dbrym kierunku, bo mu para Julka - Sławek zbyt w oczy "wchodzić" będą ;)

Jeśli Sławek będzie czarnym charakterem, to 100 razy bardziej go... lubię, niż głupią jak but Monisię, albo tego pożal się Boże Casanovy od Krasnali Ogrodowych ::).
Jeśli Malicki będzie kombinował, to będzie robił to z... klasą :P

Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Julia
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 26, 2012, 23:46:32 »
Jeśli Sławek będzie czarnym charakterem, to 100 razy bardziej go... lubię, niż głupią jak but Monisię, albo tego pożal się Boże Casanovy od Krasnali Ogrodowych ::)
Hahaha, przypomniała mi sie jego ranna rozmowa z krasnalami  ;D Nie wiem jak Julka mogła z nim być ;D
Ale właściwie... Przecież rodzice Darka też są bogaci, Monika o tym nie wie jeszcze? Inaczej może naprawdę by sie na niego przerzuciła, skoro wie, że koło Janka cały czas kręci się Julka i nie wiadomo jak dalej będzie  8)

Nadrabiam te odcinki z tego tygodnia... Matko, Bożenka z odcinka na odcinek jest coraz lepsza! A ta historia o nędzy w przeszłości? No po prostu sama w to uwierzyłam jak to opowiadała Darkowi :hahaha:
Te jej spontaniczne, wyssane z palca historie są najlepsze. I z jakim zaangażowaniem emocjonalnym to opowiadała! :hahaha: