Autor Wątek: Sezon I i II  (Przeczytany 39963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon I
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 30, 2012, 14:03:28 »
Kocham tą scenę! Te paczenie Marka w stronę Agaty. Ach... <rumieniec>
Według mnie to jedna z najpiękniejszych scen z I sezonu <zauroczony>
Już tutaj widać, że Agata nie jest mu obojętna :)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon I
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:00:19 »
Jak ja mogłam przegapić odcinek z piciem wina na dachu? :o
Kompletnie nie wiem kiedy to było!
To było jakoś na początku. Ich pierwsza taka szczera rozmowa, taka bez kłótni, bez pretensji. Tylko niestety nie pamiętam numeru odcinka. Może odcinek 4? 5?


To odcinek 8, na samym końcu :P
Kocham tą scenę! Te paczenie Marka w stronę Agaty. Ach... <rumieniec>
8?  <haha> No czyli byłam bardzo blisko!  <hahaha>

Offline Markoagatoholiczka

  • MarGatoGatkoLichoholiczka
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:15:42 »
Hej :) Karo te nasze seksistowskie opo ludziom pokazujesz?  <hahaha> Nie no ómarłaś mnie <hahaha> Dla mnie podstawą do egzystencji są gatki Marka,  a gatki Marka w towarzystwie Agaty to już w ogóle się rozpływam <3
"Markowe gatki znakiem markowym Marka. Agatka w szoku, a Ewka w kanarkach" <3
"I ciągle sobie zadaje pytanie: W jakich gatkach chodzi dziś moje kochanie?" <3
Lichy <3

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:21:28 »
Jesteśmy szalone! :D
Ale...
Spoiler
Pomyślcie... Przecież chcemy żeby taka gorąca scena miała miejsce, prawda?
Liczę na to niebawem, ot co! ;)
Każdy ma swoją wizję, a może akurat któreś z naszych oczekiwań wpisze się w scenariusz serialu. ;D
Ej! Przydałby się wątek opowiadań. Oj, działoby się, działo... ^^

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:33:37 »
Ej! Przydałby się wątek opowiadań. Oj, działoby się, działo... ^^
Jeżeli tylko byli by chętni to nie widzę przeszkód, Am chyba również nie będzie przeciwna. ;)

Pomyślcie... Przecież chcemy żeby taka gorąca scena miała miejsce, prawda?
Liczę na to niebawem, ot co! ;)
No pewnie, że chcemy aby między Markiem a Agatą wydarzyło się coś więcej, chociaż na jakieś romantyczne uniesienia bym nie liczyła, gdzieś kiedyś czytałam, że Yoka bardzo okroił miłosne sceny z udziałem Agaty, więc pewnie będzie tylko buzi, buzi i tyle.  <olaboga>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:37:17 »
Ej! Przydałby się wątek opowiadań. Oj, działoby się, działo... ^^
Jeżeli tylko byli by chętni to nie widzę przeszkód, Am chyba również nie będzie przeciwna. ;)
Ależ skąd! Wręcz przeciwnie ;) Jeśli ktoś chętni to proszę bardzo! Ja chętnie poczytam te Wasze zwariowane opowiadania <haha> Nie wykluczona, że sama bym się skusiła <hahaha>

No pewnie, że chcemy aby między Markiem a Agatą wydarzyło się coś więcej, chociaż na jakieś romantyczne uniesienia bym nie liczyła, gdzieś kiedyś czytałam, że Yoka bardzo okroił miłosne sceny z udziałem Agaty, więc pewnie będzie tylko buzi, buzi i tyle.  <olaboga>
Nie traćmy nadziei! ;) Jeżeli chce mieć oglądalność to musi się poświęcić :D
Miło by było pooglądać takie romantyczne sceny pod koniec II sezonu <zauroczony>

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:41:53 »
No pewnie, że chcemy aby między Markiem a Agatą wydarzyło się coś więcej, chociaż na jakieś romantyczne uniesienia bym nie liczyła, gdzieś kiedyś czytałam, że Yoka bardzo okroił miłosne sceny z udziałem Agaty, więc pewnie będzie tylko buzi, buzi i tyle.  <olaboga>
Naprawdę myślisz, że aż tak nas rozczarują?  <boi_sie>
Co to, to nie! Bądźmy jednak dobrej myśli! ;)
Jeeej, nie mówię żeby od razu kamasutrę przerabiali, ale kurczę coś dziać by się mogło... ;D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:43:58 »
Miło by było pooglądać takie romantyczne sceny pod koniec II sezonu <zauroczony>
Pod koniec sezonu - jak najbardziej taaak!  <rumieniec> Byle nie gdzieś na początku. Niech od pierwszego odcinka znowu się droczą, przekomarzają, bardziej niech się do siebie zbliżają i oddalają, a dopiero pod koniec sezonu (najlepiej w ostatnim odcinku, żeby móc o czym rozmawiać podczas następnych wakacji) niech będzie coś więcej, niech dopiero wówczas Marek zda sobie sprawę, że nie kocha Marii, że nie chce z nią być, ot co!  <tancze>

)
Jeeej, nie mówię żeby od razu kamasutrę przerabiali, ale kurczę coś dziać by się mogło... ;D
W polskich serialach to coś to buzi buzi, lądują na łóżku i bum pokazują kogoś innego, albo w najlepszym wypadku pokazują poranek, kiedy razem się budzą i takie tam.  <haha>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:45:44 »
Jeeej, nie mówię żeby od razu kamasutrę przerabiali, ale kurczę coś dziać by się mogło... ;D
Ale w sumie czemu nie? <hahaha> Niech zmienią godzinę emisji na 00:00 i będzie git <haha>

Ja jestem w dobrej myśli. ;D Jakaś mała scena łóżkowa poprawiłaby nam humor, może dwie, ewentualnie 10  ;D
Czego się nie robi dla widzów :D
Yoka się pewnie boi, żeby mu Dygant nie prysła do Lichoty ;D W sumie ma się czego bać <zauroczony>

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:47:15 »
Zejdźmy na ziemię, kochane! Żebyśmy serio się nie rozczarowały! ::)
Masz rację, Klaudia. I obstawiam, że i w tym wypadku będzie podobnie. A szkoda. :P

Ano pewnie! Odcinek z serii "wydanie specjalne" specjalnie dla nas! ;D

Offline Karo

  • Margatoholiczka :D
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 30, 2012, 22:50:12 »
Ej! Przydałby się wątek opowiadań. Oj, działoby się, działo... ^^
Jeżeli tylko byli by chętni to nie widzę przeszkód, Am chyba również nie będzie przeciwna. ;)
Ależ skąd! Wręcz przeciwnie ;) Jeśli ktoś chętni to proszę bardzo! Ja chętnie poczytam te Wasze zwariowane opowiadania <haha> Nie wykluczona, że sama bym się skusiła <hahaha>



Co do opowiadań to jestem za ;D
Mogę coś napisać, ale też i poczytać :D

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 31, 2012, 09:09:33 »
Myślę, że każda z nas skleci jakieś wypociny i wspólnymi siłami może wyjść niezła całość, hoho. :D
Same wykreujemy II sezon PA. :D

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 31, 2012, 09:33:55 »
Myślę, że każda z nas skleci jakieś wypociny i wspólnymi siłami może wyjść niezła całość, hoho. :D
Same wykreujemy II sezon PA. :D
Która pierwsza odważna? :D
Zakończymy II sezon zanim się zacznie <haha>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 01, 2012, 14:44:45 »
Zakończymy II sezon zanim się zacznie <haha>
Nie, no... Troszeczkę wierzę w naszych scenarzystów i mimo wszystko liczę na jakąś ich inwencję twórczą. Podchody Mareczka... nie mogę się już doczekać!  <rumieniec>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon I
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 01, 2012, 20:16:41 »
A pamiętacie scenę jak ten scenarzysta dał Agacie kwiaty w podziękowaniu za wygraną sprawę? To było w 7 odcinku. Jakie Marek robił wtedy miny za plecami tego gościa. ;) Chyba sobie zaraz obejrzę ten odcinek, żeby sobie przypomnieć, a co!  <serduszko>
Jakoś mi się tak przypomniało o tym i myślę sobie, że podzielę się z Wami, bo coś tu się cicho ostatnio zrobiło, czyżby już wszyscy grzali miejsca przed tv w oczekiwaniu na wtorkowy wieczór? <haha>