Pomyślcie... Przecież chcemy żeby taka gorąca scena miała miejsce, prawda?
Liczę na to niebawem, ot co!

Każdy ma swoją wizję, a może akurat któreś z naszych oczekiwań wpisze się w scenariusz serialu.

Ej! Przydałby się wątek opowiadań. Oj, działoby się, działo... ^^