Autor Wątek: Aneta i Marek  (Przeczytany 56603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 10, 2012, 17:46:30 »
Ooo Pamiętam ten odcinek jak najbardziej  :) Marek jak to Marek "jesteśmy przyjaciółmi"
Ja natomiast z tego kojarzę:
M:Ja i Aneta
A:Ja i Aneta słyszysz jak to pięknie brzmi Ja i Aneta
M:Ja i Aneta jesteśmy tylko przyjaciółmi
Antoś jak coś palnie to klękajcie narody :hahaha:

Cytuj
Justek, a który to był odcinek?
1426 :wub:
Aneta: Jak myślisz, mamy jeszcze szansę na coś lepszego?
Marek: Ty mówisz poważnie? Bo moje życie właśnie teraz się zaczyna i to dzięki Tobie, dziewczyno. I mam takie wrażenie, że jeszcze chyba Ci wystarczająco za to nie podziękowałem.
Aneta: No to masz szansę...dziękuj...

Kolejny piękny odcinek, ale fajnie by było znów zobaczyć jak np : Idą na jakimś wieczornym spacerze tylko objęci albo za rączkę, a potem kolacja  smilie_girl_231 MARZENIE.



Ja właśnie przed chwilką obejrzałam odcinek 1453 smilie_girl_321 Ach.. Ona go tak pięknie przepraszała. Pamiętacie to jej zawahanie z"jesteś prawdziwym przyjacielem", albo "Jak się czujesz ? źle". I to przytulanie. Tak się przed nim otworzyła. Trzymanie za ręce głaskanie po poliku..Ajjj ajj rozmarzyłam się  smilie_girl_231  :P

OO ten chyba przegapiłam. Aż nadrobię z ciekawości ;)

To oglądaj, bo warto  :wub: I pisz wrażenia nam :D :D




Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 16, 2012, 09:35:19 »
Czy ktoś oglądał już może przedpremierowo odcinek finałowy i może napisać nam, czy jest Aneta i czy może przed końcem jakoś wyjaśnili ich sprawę z Markiem?
Bo jakbym wiedziała, że tak to może i bym się pokusiła o ponowne wykupienie sobie premierówek, ale jak będzie tylko Aneta z Andrzejem i to w niewielkich ilościach (typu jedna-dwie malusieńkie sceny jak to ostatnio bywa), a najwięcej będzie tej całej Anki to same rozumiecie, wkurzę się  smilie_girl_141

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:13:34 »
Justek, w wątku W następnym odcinku wstawiłam link do poniedziałkowego odcinka, także nie musisz kupować pakieciku, tam można obejrzeć to za free!  smilie_girl_120

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:40:19 »
O boże jaki kochany odcinek  :wub:. No ja nie spodziewałam się, że oni jednak ich dadzą do ostatniego odcinka  :). Myślałam, że zrobią zgode po wakacjach. A oni tak mnie zaskoczyli. Może mało tego było, ale w jakiej postaci ukazene. Kocham ten ich dialog :

M:Przestań nie nie przepraszaj, w ogóle jest w tym dużo mojej winy
A:Teraz mnie rozumiesz?
M:No pewnie, zachowałem się. Nie potrzebnie się na Ciebie gniewałem w ogóle pownieniem wziąść pod uwagę, że jesteś kobietą, która ma swoje tajemnice
A:Teraz Ci to nie przeszkadza?
M:No wiesz, nie jest łatwo, że tak to ujmę, ale no pracujemy nad tym nie?
A:Naprawdę nie mogłam Ci wtedy nic powiedzieć. No, ale teraz gdy już jest po wszystkim
M:Zaraz, zaraz a co ty jeszcze przede mną skrywasz Mata Hari co?
A:Jak Ci powiem to przestane już być tajemnicza. Przestane Ci się podobać. Znajdziesz sobie jakąś młodszą ii ja pogrąże się w rozpaczy
M:Ty w rozpaczy?
A:Mhm
M:No nie żartuj sobie przecież w naszym związku to raczej ja jestem tą słabą płcią kochanie
A:Wariat z Pana Panie Żukowski
<cmok>
M:Wariat, ale twój
<całuski>
Ach.. Jak mi się to podoba a w szczególności o tym wariacie<3 No i o tym, że znajdzie sobie jakąś młodszą   smilie_girl_101 No i po co oni mi uciekli do tego salonu co?! Mogli ich pokazać trochę dłużej. Dobra w ogóle to się ciesze, że rozwiązali ten problem przed wakacjami  ;D Scenarzyści mieli dobry pomysł  :D
Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na ciąg dalczy po wakacjach. O i na powrót Kingi  :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 16, 2012, 14:01:17 »
Mam około 20kilku odcinków do nadrobienia, ale obejrzałam ten ostatni! Genialna scena, co prawda tylko jedna, ale zawsze to coś  :wub: i najważniejsze, że wszystko sobie wyjaśnili, że nie zostawili tego tak jak było, tylko poszli o krok do przodu i porozmawiali i to w jaki sposób!  smilie_girl_301 Mam nadzieję, że po wakacjach będzie piękna kontynuacja tego wątku, że nie zapomną o nich, tylko nadal gdzie nie gdzie będą się pojawiać, tylko! moim zdaniem powinno być ich więcej, liczę na jakieś kolacje, wspólne spacery z Danusią, ale nie ukrywam, że zadowolę się nawet zwykłym takim rodzinnym obiadem.  smilie_girl_231 Ale wracając do rzeczywistości, czyli do tego ostatniego odcinka to ich rozmowa była suuuper!
A: Wariat z Pana Panie Żukowski
M: Wariat, ale Twój

Normalnie aż buzia się uśmiecha na takie słowa  smilie_girl_159 i fragment ze słabą płcią również MEGA! Szkoda tylko, że nie pokazali tego co się działo PO tym jak weszli do salonu/kuchni, a raczej Marek zaniósł Anetę.  :th_girl_haha:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 17:39:04 wysłana przez Klaudia »

Offline Inka

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 16, 2012, 14:33:25 »
Taka mała scena a jak cieszy!  smilie_girl_299 Wreszcie się pogodzili i to w jakim ślicznym stylu. I też mi szkoda, że nie pokazali tego, co się działo jak Marek zaniósł Anetę do salonu.   smilie_girl_231
A ich rozmowa- super. Szczerze i na temat. Nareszcie się doczekałyśmy.  :th_0girl_dance:
Najbardziej mi się podobało, kiedy Aneta powiedziała "Wariat z pana, panie Żukowski". Jakoś takim innym, wesołym, może nawet szalonym głosem.  smilie_girl_241

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2012, 14:39:41 »
I też mi szkoda, że nie pokazali tego, co się działo jak Marek zaniósł Anetę do salonu.   

 Szkoda tylko, że nie pokazali tego co się działo PO tym jak weszli do salonu/kuchni, a raczej Marek zaniósł Anetę.  :th_girl_haha:

No właśnie dlaczego nie pokazali co tam się dalej działo?  ??? Hmm, a może specjalnie i pokażą ich po wakacjach. Dla mnie jedyne zawiedzenie to to, że nie pokazali co się działo w salonie  :P Dobra to znów se mamy wyobrażać? Dobra dla mnie to żaden problem smilie_girl_231


Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2012, 14:51:44 »
Co Wy, chcecie żeby nam z PM serial erotyczny zrobili?  :th_girl_haha: Ja Wam mogę opowiedzieć co oni tam najpewniej robili...  :th_girl_haha:

Boże, ucieszyłam się jak jakiś głupek! Jakby to było normalnie życie, a nie serial, tak się wczułam w kryzys w związku tej naszej ukochanej parki. :D Ale naprawdę...wieeelka ulga, że się pogodzili i to jeszcze przed wakacjami. I że się pogodzili w taki piękny sposób...uwielbiam jak mężczyzna nosi kobietę na rękach, a jeszcze w wykonaniu Marka i Anety :wub: Mam nadzieję, że zarówno te noszenie na rękach, boskie całuski Anety- będziemy mieli okazję podziwiać jeszcze wiele razy w nowym sezonie.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:07:29 »
Co Wy, chcecie żeby nam z PM serial erotyczny zrobili?  :th_girl_haha: Ja Wam mogę opowiedzieć co oni tam najpewniej robili...  :th_girl_haha:
Czasami mogliby pokazać coś więcej, a nie tylko znikają za drzwiami kuchni i o tyle  smilie_girl_101 chociaż w ich wypadku to nawet małe buzi buzi bardzo mnie cieszy zważywszy, że ostatnio nie było u nich za kolorowo.

Scenarzyści po raz drugi pozytywnie mnie zaskoczyli, bo w 1467 odcinku pokazali piękne RANO, którego nawet się nie spodziewałam i w ostatnim odcinku doprowadzili do pogodzenia tej dwójki - taka mała rzecz, a tak potrafi ucieszyć.  smilie_girl_301
Mam nadzieję, że zarówno te noszenie na rękach, boskie całuski Anety- będziemy mieli okazję podziwiać jeszcze wiele razy w nowym sezonie.
O tak, liczę na wieeeele wspaniałych scen w nowym sezonie, dodatkowo marzy mi się poważna rozmowa między Markiem, Anetą i Kingą, może wówczas Kinga przekonałaby się do Anety tak w 100% ?  smilie_girl_356

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:20:40 »
Co Wy, chcecie żeby nam z PM serial erotyczny zrobili?  :th_girl_haha: Ja Wam mogę opowiedzieć co oni tam najpewniej robili...  :th_girl_haha:
Czasami mogliby pokazać coś więcej, a nie tylko znikają za drzwiami kuchni i o tyle  smilie_girl_101
Nie no, z jednej strony to prawda. Tak sobie wczoraj nad tym myślałam...tam później była taka scena, że Marysia śpi, a Hubert się w nią wtula...moim zdaniem powinni dać jako podkład jakąś piękną piosenkę i dać tak: Hubert wtula się w Marysię- ta uśmiecha się przez sen (symbolizować by to miało to, że Hubert w końcu ją odzyskał i wszystko wróciło do normy), Aneta śpi wtulona w Marka (jako symbol tego, że w końcu jest spokojna, szczęśliwa i nie musi się martwić tak, jak to było od ostatnich kilkunastu odcinków), ten nie śpi tylko czuwa i całuje ją w czubek głowy.  :wub: A potem ewentualnie śpiącego samotnie Pawła, co zapoczątkowałoby dalsze sceny- rozstanie z Anką itp.
Ale nie słuchajcie mnie, ja mam manię tworzenia takich "moich wizji" różnych dalszych ciągów wątków, co nie, Kiki?   :th_girl_haha:

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:24:30 »
Aneta śpi wtulona w Marka (jako symbol tego, że w końcu jest spokojna, szczęśliwa i nie musi się martwić tak, jak to było od ostatnich kilkunastu odcinków), ten nie śpi tylko czuwa i całuje ją w czubek głowy.  :wub:
Och! Jakie to mogło być piękne  smilie_girl_301 tak się zastanawiam czy ich kiedyś pokazali w sypialni, czy tylko w korytarzu?  smilie_girl_101 Jakoś z Teresą Marek był pokazywany w sypialni, nawet jak sobie leżeli i spoglądali na Danusię, teraz fajnie by było gdyby coś takiego właśnie pokazali z Anetką.
Jak Danusia zwraca się do Anety? Bo jakoś nie przypominam sobie, żeby cokolwiek do niej mówiła, tylko słodko się uśmiecha  :wub: ewentualnie czasami Anetka powie to słodkie Księżniczko a mała na to nie reaguje, nic nie mówi, dziwne.  :th_girl_haha:

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:42:37 »
Z Teresą to Marek był kiedyś nawet tuż po seksie pokazany...co to były za czasy!  :th_girl_haha: Chyba bym się popłakała/posikała ze śmiechu i radości, gdyby teraz Marka z Anetką tak pokazali, z takim konkretnym podtekstem...  smilie_girl_318 hahaha! Ale też uważam, że powinni ich pokazać kiedyś w sypialni, tak po prostu, jak sobie rozmawiają chociażby. A nawet mam jeszcze inny pomysł na taką scenę, o dziwo cenzuralny!  :th_girl_haha: ale może dam Wam spokój, bo wiem, że przy tych moich wizjach to najwięcej radości mam...ja :D

Danusia nie mówi do Anety. Danusia nie mówi nawet do Marka! Oprócz tych jej sławnych tekstów w stylu: "Nie ma kawki, wylałam kawkę, nie ma kawki" :D Jedynie Aneta, jak musiała odebrać telefon od Andrzeja czy tam do niego zadzwonić, to powiedziała do Danusi żeby się zajęła czymś tam, bo CIOCIA coś musi zrobić.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:51:42 »
Z Teresą to Marek był kiedyś nawet tuż po seksie pokazany...co to były za czasy!  :th_girl_haha:
Poważnie  smilie_girl_027 a pamiętasz może który to był odcinek, albo w granicach którego, z wielką chęcią bym sobie to obejrzała.  smilie_girl_101
Na takie sceny Anety i Marka mam nadzieję, że przyjdzie jeszcze czas, Marek z Teresą był przez X sezonów, a z Anetką wszystko zaczęło się chyba w tym sezonie, prawda? To jak na ruchy scenarzystów cudem jest, że oni są razem! Więc może za dużo od nich nie wymagajmy, tylko cieszmy się z tego co mamy.  :laie_67:

A nawet mam jeszcze inny pomysł na taką scenę, o dziwo cenzuralny!  :th_girl_haha: ale może dam Wam spokój, bo wiem, że przy tych moich wizjach to najwięcej radości mam...ja :D
Mów!  smilie_girl_299

Nie podoba mi się Ciocia ja wiem, że może niezręcznie by było gdyby mówiła do Anety mamo, ale jest jeszcze mała, a Teresy pewnie nie pamięta, więc ta ciocia wcale mi się nie widzi, zdecydowanie wolałabym mamo  smilie_girl_301

Danusia nie mówi do Anety. Danusia nie mówi nawet do Marka! Oprócz tych jej sławnych tekstów w stylu: "Nie ma kawki, wylałam kawkę, nie ma kawki" :D
To był chyba jeden z tych odcinków, w których Danusia przemówiła  :th_girl_haha: ale Tomeczek swego czasu również nie mówił, a teraz proszę... gada jak najęty.
O a tak apropo Tomeczka, to ciekawe jak on będzie do niej mówił, też ciociu, per pani czy może babciu?  :laie_67:

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 17, 2012, 13:36:19 »
Tomeczek to pewnie 'ciociu', bo przecież już tak do niej kiejdyś mówił.

A co do scen A&M no to powiem, że jestem baaaaardzo zaskoczona. Oczywiście pozytywnie. A więcej cóż mogę dadać jak wszystko zostało powiedziane przez Was, to już powtarzać nie będę. Ale ogólnie brawo! Oby tak dalej po wakacjach, tylko byle i nie ciągle cudownie, bo wiadomo nuda jest...nudna :D

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 17, 2012, 14:16:51 »
Z Teresą to Marek był kiedyś nawet tuż po seksie pokazany...co to były za czasy!  :th_girl_haha:
Poważnie  smilie_girl_027 a pamiętasz może który to był odcinek, albo w granicach którego, z wielką chęcią bym sobie to obejrzała.  smilie_girl_101
Nie pamiętałam, musiałam przejrzeć, aby sobie przypomnieć i był to odcinek 1134. Aż się popłakałam ze śmiechu jak ponownie zobaczyłam ten "kożuszek" Marka i w ogóle jak ją prowadził do sypialni, a potem obydwoje leżących na podłodze przy łóżku, Teresa taka...ummm...zmęczona, śmiejąca się z tego, co mogą sobie pomyśleć o nich sąsiezi :th_girl_haha: I uświadomiłam sobie, że nie zniosłabym tego, gdyby Marek Anecie- tak jak Teresie- zaproponował, aby odgrywali role...konduktorka, strażak...wtedy zrozumiałabym, że można dosłownie umrzeć ze śmiechu  :laie_67:
Chociaż znając Anetę to by się zgodziła, bo nie jest taka pruderyjna jak Teresa, hahaha  :th_girl_haha:


A moja wizja odnosiła się właśnie tego, jak Danusia miałaby mówić do Anety. A nie opowiadałam Wam tego? Bo gdzieś komuś opowiadałam, może Kiki :D
W każdym razie myślałam sobie, że mogłaby być taka scena, że Aneta leży z Markiem w łóżku, mogą nawet być w trakcie jakiegoś tam przytulania, całusów... :D aż tu nagle słychać tupot małych stóp Danusi, która przychodzi do nich do pokoju. Obydwoje zwracają się do niej, pytają czemu nie śpi, a ona, że się boi czegoś tam, Aneta zaprasza ją do nich do łóżka i mówi, że dzisiaj może zostać z nimi jeśli chce, a Danusia mówi coś w stylu: "dziękuję, mamusiu" i wtula się w nią zasypiając, a potem ujęcie na zaskoczonych Marka i Anetę, a przede wszystkim na Anetę, której się łezka w oku zakręciła na te słowa :D I następnego dnia rano Aneta z Markiem odbywają rozmowę na ten temat, dochodząc do wniosku, że nie ma co Danusi czegokolwiek narzucać. I tu taka wzruszająca scena- Aneta mówi, że nie myślała, że jeszcze będzie komuś potrzebna, że po tym jak Andrzej wyjechał- nigdy nie myślała, że ktoś pokocha ją jak matkę. Itp., itd. :D
I jak, fascynujące, prawda?  :th_girl_haha:


A Tomeczek pewnie bez zmian- ciociu, choć tak myślałam sobie, że będą może chcieli wprowadzić jakiś wątek, że Tomeczek będzie się dopytywał o to, kim dla niego jest teraz Aneta itp. Ale mam nadzieję, że nie, bo pamiętamy jak się ostatnio skończyły jego wspomnienia dotyczące Teresy :P Chociaż wydaje mi się, że teraz Aneta rozsądniej by na to spojrzała, bo wie już, że Marek ją kocha i to wcale nie przez pryzmat Teresy ;)