Autor Wątek: Aneta i Marek  (Przeczytany 56602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:38:18 »
Ja bym nie panikowała aż tak bardzo, nic nie wskazuje na to, aby w grę miały wchodzić jakiekolwiek rozstania! smilie_girl_253 A zachowanie Marka było w pełni zrozumiałe. Miał ją trzymać za rączkę i pocieszać? Cóż, to byłoby do bólu nierealne, bo wszyscy doskonale wiemy, że Aneta źle postąpiła, więc w ogóle nie dziwię się Markowi, że tak zareagował. W ogóle brawa dla scenarzystów i aktorów za taką scenę! Była mega smutna, naprawdę żal mi się zrobiło obydwojga bohaterów, że w takiej sytuacji się znaleźli. A ten tekst Marka, że przecież tylko razem mieszkają...aż się łezka w oku zakręciła...  smilie_girl_238
Wczorajszy odcinek to samo, ta początkowa obojętność Marka względem Anety, niemalże urzędowy ton wypowiedzi, same komunikaty, zdziwienie Anety, chęć wyjaśnienia wszystkiego- fajnie ukazane, naprawdę. Mam nadzieję, że Aneta znajdzie sposób, aby Marek na nowo jej zaufał i że będzie walczyła o tę miłość, starała się o Marka tak, jak on zwykle starał się o nią.

Szkoda tylko, że...
Spoiler
W dzisiejszym odcinku z nimi nie ma ani jednej sceny. Jest Aneta z Pawłem, z Marysią, ale z Markiem nie ma. Wierzę jednak, że to nie koniec, a dzisiejszy odcinek jest taką "przerwą" (bo ile można pokazywać ten sam motyw?) i jakoś rozwiążą pozytywnie ten wątek przed finałem. Mam nawet kilka pomysłów jakby to mogło wyglądać...  smilie_girl_321

Offline Inka

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:00:02 »
Chyba nie po to tak długo scenarzyści ich próbowali 'spiknąć', żeby teraz niemal od razu mieli się rozstawać.
Mam nadzieję, że w końcu Aneta będzie mogła Markowi wszystko wyjaśnić. Scena z ich rozmową była chyba jedną ze smutniejszych, obydwojga mi się szkoda zrobiło. Marek taki był oschły, ale teraz już mu się nie dziwię i liczę na to, że Aneta się nie podda i będzie walczyła o to, aby Marek na nowo jej zaufał.


Czekam na ciąg dalszy, mam nadzieję, że scenarzyści wykorzystali potencjał tej sytuacji i że pogodzą ich w jakimś pięknym stylu.
Nawet nie wiecie, jak na to liczę.  :)

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:03:03 »
Nie zdziwiło mnie zachowanie Marka. Można było przewidzieć, że będzie zdenerwowany na Anetę.. Zobaczymy co będzie dalej, bo jak rozwalą związek z jakiejś głupoty to ja się naprawdę mega wkurzę. Zdążyłam się przyzwyczaić do ich widoku razem.

Ja bym nie panikowała aż tak bardzo, nic nie wskazuje na to, aby w grę miały wchodzić jakiekolwiek rozstania! smilie_girl_253


Ja wole dmuchać na zimne, reżyserzy mają różne pomysły.. Chociaż najbliższe streszczenia nie wskazują a ni na rozstanie, ani na pogodzenie. Pewnie uznali to za nie ważne i pogodzenie będzie wtrąceniem.



Szkoda tylko, że...
Spoiler
W dzisiejszym odcinku z nimi nie ma ani jednej sceny. Jest Aneta z Pawłem, z Marysią, ale z Markiem nie ma. Wierzę jednak, że to nie koniec, a dzisiejszy odcinek jest taką "przerwą" (bo ile można pokazywać ten sam motyw?) i jakoś rozwiążą pozytywnie ten wątek przed finałem. Mam nawet kilka pomysłów jakby to mogło wyglądać...  smilie_girl_321
Spoiler
No masz racje nie pokazali ich. A może to nie szkoda, bo nie mogłam patrzeć już na te smutne sceny tak ciężko mi się robiło, ale też potrzebne jest takie "coś" Bo też nie można cały czas przesłodzonych akcji pokazywać. W końcu stało by się to nudne. Miejmy nadzieje, że to tylko"przerwa". I nie zrobią czegoś takiego jak zawsze, że pokażą ich za kolejne 7 lub 10 odcinków. Tylko na przykład za 2 lub 3 :) Dobra koniec dramatyzowania. Wystarczy poczekać ;)

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:30:12 »
Obyśmy nie musiały czekać aż do 'po wakacjach' :) bo jak z takim tempem mają się godzić, to wcale bym się nie zdziwiła.
A tak przy okazji to kiedy kończy się sezon?

Offline Inka

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 07, 2012, 13:44:58 »
A tak przy okazji to kiedy kończy się sezon?
Chyba 15 czerwca.  Swoją drogą, zostało nam 7 odcinków tego sezonu tylko.  :)
Julcia, oby to pogodzenie się nie było jakimś pobocznym wtrąceniem. Mogę się tylko domyślać, jak wyglądałaby ich 'zgoda' i liczę, że moje nadzieje nie zostaną zniszczone.  smilie_girl_321

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:35:16 »
Jak już pisałam wszystko się okaże i miejmy nadzieje, że nie po wakacjach, bo ja nie wytrzymam w nie pewności przez prawie 3 miesiące.  Jak na razie to ja też mogę sobie wyobrażać..
COŚ ucichło tutaj ostatnio nic się nie dzieję. No dziewczyny nie pozwólmy o sobie zapomnieć. Przecież to nie koniec świata, że jak na razie ich nie ma! Przecież można powspominać starsze odcinki  :P
Każdy pamięta jakie one były piękne. Także dziewczyny do dzieła.  smilie_girl_014

A tak przy okazji to kiedy kończy się sezon?
Chyba 15 czerwca.  Swoją drogą, zostało nam 7 odcinków tego sezonu tylko.  :)


A mnie się wydaje, że 18 czerwca :P :P

Offline Inka

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:52:02 »
No tak, chyba faktycznie 18 czerwca. Zwracam honor.  :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 10, 2012, 13:04:01 »
Okej nadrabiam pomalutku, dzisiaj po krótce obejrzałam odcinki 1525 i 1526, wiem, że nie po kolei, no ale.  :th_girl_haha:
Nie powiem ucieszyłam się, że Marek dowiedział się o Andrzeju, tyle tylko, że wolałabym aby to powiedziała mu Aneta a nie policjant... Nadal nie mogę zrozumieć, dlaczego Aneta nic mu o tym nie powiedziała, przecież na pewno byłby dla niej wsparciem, razem byłoby im łatwiej, a tak? Marek jest wściekły, chociaż może nie tyle co wściekły co zawiedziony, scena, w której mówi jej, że przecież ze sobą tylko mieszkają mega smutna! Łezka w oku się zakręciła, ale moment w którym Aneta wychodziła i popatrzyła na niego z takim smutkiem też nie należał do najweselszych.
Marek zawiódł się na Anecie i wcale mu się nie dziwię, że zareagował tak a nie inaczej, miał prawo! Co jak co ale jak się jest razem to nie powinno się mieć przed sobą TAKICH tajemnic, bez przesady! Ale nie ukrywam, że Anety również było mi szkoda, owszem postąpiła źle ukrywając pojawienie się Andrzeja przed Markiem i szkoda, że dopiero jak to wszystko się wydało zdała sobie z tego sprawę.
Kolejny odcinek, co prawda króciutka scenka, w której Aneta chciała Markowi wszystko wyjaśnić, wszystko opowiedzieć, a on najzwyczajniej w świecie ją zbył, ten jego oficjalny ton i ta obojętność... Świetnie ukazane emocje przez aktorów!  smilie_girl_120
Do kolejnych odcinków jeszcze nie dotarłam, ale mam nadzieję, że będzie ciąg dalszy, że jednak Marek znajdzie czas na poważną rozmowę z Anetą, że jednak wszystko sobie wyjaśnią, bo nie chciałabym aby po tym wszystkim przeszli do porządku dziennego.  smilie_girl_253

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 10, 2012, 13:31:11 »
Właśnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że ta sytuacja w ogóle nie ma swojego ciągu dalszego! Już kilka odcinków minęło, a tu się w ogóle nie zapowiada, aby coś się ruszyło w tej sprawie. Najbardziej wkurzyło mnie jak była Aneta z Pawłem, z Majką, a z Markiem ani jednej sceny, jakby się nic nie stało! Ale czekam... smilie_girl_289 Może przed wakacjami dadzą nam jeszcze jakieś ładne pogodzenie, bo jak nie to obiecuję, obrażam się na amen!

Przecież można powspominać starsze odcinki  :P
Każdy pamięta jakie one były piękne.
Jak ogląda się kilka razy w tygodniu to trudno nie pamiętać :th_girl_haha: Piękne to były momenty, bardzo piękne! A najmilej oprócz TEJ randki (nadal śmieszy mnie wróżka-Kaśka i cieszy mnie widok takiej szczęśliwej i wiecznie uśmiechające i śmiejącej się ;)), no i odcinka po, kiedy byli tacy raaadośni- wspominam odcinek z randką po bankiecie, pamiętacie? Ach, jak Aneta go w tym odcinku uwodziła, jejjj... :wub:

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 10, 2012, 13:50:10 »
Właśnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że ta sytuacja w ogóle nie ma swojego ciągu dalszego! Już kilka odcinków minęło, a tu się w ogóle nie zapowiada, aby coś się ruszyło w tej sprawie.
No nie! Nie podoba mi się to, ba! nawet bardzo mi się to nie podoba, chociaż nie ukrywam, że liczę, iż PRZED wakacjami jednak pokażą chociaż jedną scenkę w której oboje wszystko sobie wyjaśniają i się godzą, chociaż oni tak na dobrą sprawę się nie pokłócili, tylko po prostu Marek poczuł się urażony i tyle, a do prawdziwej kłótni na szczęście nie doszło.  :th_girl_haha:

wspominam odcinek z randką po bankiecie, pamiętacie? Ach, jak Aneta go w tym odcinku uwodziła, jejjj... :wub:
Justek, a który to był odcinek? Bo jakoś niedawno podczas mojej pracy (:laie_67:) natrafiłam na ten odcinek, ale numer znowu mi wyparował. Nie mniej jednak bardzo mi się podobała ta scena i Aneta zawsze uwodziła Marka, a potem biedna się dziwiła, że facet się w niej zakochał.  :th_girl_haha:
Ja z kolei najmilej wspominam końcóweczkę odcinka 1467  smilie_girl_301 pamiętam, że nie mogłam uwierzyć, iż pokazali tak piękne RANO, myślałam, że na tym buziaczkowaniu w korytarzu poprzestaną, a tutaj taaaaka miła niespodzianka! Dodatkowo ta ich randka  :th_girl_haha: najpierw muzyka, kwiaty, potem wróżka Kaśka i cudownie uśmiechnięta Aneta, to chyba był jedyny odcinek w który non stop się śmiała, uroczo!
Ale w odcinku 1468 jej rozmowa z Majką również mi się podobała i często do niej wracam, Anetka była troszkę speszona ale i baaardzo szczęśliwa! Uwielbiam te sceny!  smilie_girl_321

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 10, 2012, 13:51:30 »
Ja właśnie przed chwilką obejrzałam odcinek 1453 smilie_girl_321 Ach.. Ona go tak pięknie przepraszała. Pamiętacie to jej zawahanie z"jesteś prawdziwym przyjacielem", albo "Jak się czujesz ? źle". I to przytulanie. Tak się przed nim otworzyła. Trzymanie za ręce głaskanie po poliku..Ajjj ajj rozmarzyłam się  smilie_girl_231  :P

Przecież można powspominać starsze odcinki  :P
Każdy pamięta jakie one były piękne.
no i odcinka po, kiedy byli tacy raaadośni- wspominam odcinek z randką po bankiecie, pamiętacie? Ach, jak Aneta go w tym odcinku uwodziła, jejjj... :wub:
Trudno nie pamiętać.. smilie_girl_231 No właśnie trudno zapomnieć skoro się ogląda cały czas odcinki.. Jeszcze teraz kiedy scenarzyści, nie robią żadnego optymistycznego zakończenia kłótni. :-\
Ale czekam... smilie_girl_289 Może przed wakacjami dadzą nam jeszcze jakieś ładne pogodzenie, bo jak nie to obiecuję, obrażam się na amen!

Ja obiecuję też się obrażę jak nie będzie, jakiegoś pogodzenia przed wakacjami.

Offline Czekolada

  • MAMY JUŻ NASZĄ KRUSZYNKĘ! KUBUŚ :)
  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:30:24 »
Przyznam szczerze, że jestem zawiedziona ostatnimi odcinkami. Nie mówię tu o odcinku w którym Marek dowiaduje się, że Aneta ukrywała przed nim to, że spotyka się z synem. No i oczywiście odcinka po kiedy Aneta próbowała to wszystko wyjaśnić. Ale denerwuje mnie to, że scenarzyści jakby zakończyli już ten wątek. Ale mimo wszystko tak jak wy czekam na tę pełną uczuć i szczerości rozmowę. No bo jak ktoś już mówił to nie może być pogodzenie bo na szczęście do kłótni nie doszło  smilie_girl_253

Cytuj
Jak ogląda się kilka razy w tygodniu to trudno nie pamiętać
Myślałam, że tylko ja tak mam, że oglądam te odcinka praktycznie codziennie ;) Często wracam też do odcinków z Anetą i Janem, są takie smutne i przyznam, że na którymś płakałam tylko nie pamiętam dokładnie numeru  smilie_girl_241
Odliczam dni do naszego Wielkiego Dnia :*

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:55:33 »

Cytuj
Jak ogląda się kilka razy w tygodniu to trudno nie pamiętać
Myślałam, że tylko ja tak mam, że oglądam te odcinka praktycznie codziennie ;)

Widzę, że i ja nie jestem sama. Tylko, że ja nie oglądam codziennie, ale jak mnie złapie taka faza to oglądam. Ostatnio oglądałam 1467. Alee miło się patrzyło :D

Ja właśnie przed chwilką obejrzałam odcinek 1453 smilie_girl_321 Ach.. Ona go tak pięknie przepraszała. Pamiętacie to jej zawahanie z"jesteś prawdziwym przyjacielem", albo "Jak się czujesz ? źle". I to przytulanie. Tak się przed nim otworzyła. Trzymanie za ręce głaskanie po poliku..Ajjj ajj rozmarzyłam się  smilie_girl_231  :P

OO ten chyba przegapiłam. Aż nadrobię z ciekawości ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:34:06 »
Odcinek 1453  smilie_girl_301 bardzo lubię do niego wracać, miło mi się patrzy na te scenki. Marek pocieszający załamaną Anetkę, to jest to!  smilie_girl_321 Delikatne głaskanie po policzku, później lekkie uśmiechy  smilie_girl_231
bardzo często wracam do tych starych odcinków, kiedy to Anetka udawała niedostępną, kiedy to nie chciała być jako zastępstwo za Teresę, kiedy to Marek tak bardzo się o nią starał, martwił się kiedy na horyzoncie pojawiał się Henryk! Nie ukrywam, że teraz również chciałabym zobaczyć scenki pełne ciepła, czułości, tak wiem, że kieeeedyś tam były, ale jednak teraz w zaistniałej sytuacji chciałabym zobaczyć jak ponownie Aneta przeprasza Marka i jak wszystko wraca do normy.  smilie_girl_321

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Aneta i Marek
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2012, 16:20:05 »
Cytuj
Justek, a który to był odcinek?
1426 :wub:
Aneta: Jak myślisz, mamy jeszcze szansę na coś lepszego?
Marek: Ty mówisz poważnie? Bo moje życie właśnie teraz się zaczyna i to dzięki Tobie, dziewczyno. I mam takie wrażenie, że jeszcze chyba Ci wystarczająco za to nie podziękowałem.
Aneta: No to masz szansę...dziękuj...

Z perspektywy czasu śmieszy mnie to wszystko, bo po pierwsze- dostali szansę na coś lepszego smilie_girl_321, życie Marka rzeczywiście zaczęło się na nowo i to nie tylko ze względu na tą całą klinikę, ale przede wszystkim dlatego, że ma teraz kogoś bliskiego...no i cóż, podziękował on Anecie nieźle  :th_girl_haha: Ale cały odcinek piękny- te spojrzenia, rozmowy, wszystko jest takie jeszcze...umm, niewinne, są tacy słodcy w tym wszystkim, poza tym uwielbiam to z jaką czułością i...kokieterią Aneta do niego mówiła  smilie_girl_321 Najnormalniej w świecie go podrywała! Brakuje mi tego teraz w ich relacjach, takiego właśnie stosunku Anety do Marka, takiego kobiecego, ale jednocześnie- niewinnie zdobywczego :D


A pamiętacie odcinek 1428? :wub:

Pierw rozmowa Antka z Markiem na temat Anety, "zachwalanie towaru" :D, Marek przekonujący, że nie mają z Anetą nic wspólnego, są tylko przyjaciółmi, potem jej przyjście, "siadaj, kochanie, siadaj" smilie_girl_321 iii...

Marek: Proponuję wypijmy...zdrowie, nasze zdrowie, za naszą przyszłość.
Aneta: Za nas.
Marek: Za nas...
*znaczące spojrzenie Antka i "wtrącenie się" do toastu*
 :th_girl_haha: