Autor Wątek: W następnym odcinku  (Przeczytany 62414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 14, 2012, 11:33:51 »
1575
Wyniki badań są jednoznaczne ? Bartek nie może mieć dzieci. Trudno jest mu się z tym pogodzić. Uważa, że zawiódł Emilkę. Igor zostaje wypisany ze szpitala. Tego samego dnia Stolarczyk wychodzi z aresztu. Gabrysia prosi ?Kaśkę? o pomoc. Chłopak opacznie odczytuje jej intencje. Wydaje mu się, że Gabrysia jest nim zainteresowana.

1576
Bartek jest załamany, że nie może mieć dzieci. Śmiałek powiedział już ludziom we wsi, że Emilka jest w ciąży. Igor jest zmartwiony, że Stolarczyk wyszedł na wolność. W obawie przed atakiem instaluje monitoring przed domem. Kinga i Adam organizują chrzest Maciusia. Artur jest zszokowany, gdy proszą go, by został ojcem chrzestnym.

1577
Adam sądzi, że Artur zgodził się zostać ojcem chrzestnym jedynie z grzeczności. Kulczycki obawia się, że nie sprawdzi się w tej roli. Emilka martwi się o Bartka. Rozmawia z Markiem na jego temat. W Wadlewie mówi mężowi, co mogą zrobić w sprawie dziecka, zanim ostatecznie się poddadzą. Zbyszek zauważa, że Szymon jest zauroczony Marysią. Chłopak postanawia wyznać jej uczucia.


1578
Hubert w żartach zarzuca Szymonowi, że podrywa Marysię. Chłopak jest zawstydzony. Marysia postanawia porozmawiać z nim w cztery oczy. Sabina martwi się o Kaczmarczyka. Daga uważa, że koleżanka darzy adwokata uczuciem. ?Kaśka? zamierza umówić się z Gabrysią na randkę. Nie bierze pod uwagę, że dziewczyna może być już zajęta.

1579
Chcąc odreagować, Szymon spędza noc z przypadkową dziewczyną. Liczył na seks bez zobowiązań, ale Roksana nie daje mu spokoju. Zdesperowany, prosi Marysię, by udawała jego dziewczynę. Mimo ostrzeżeń Dagi Sabina angażuje się w sprawy Igora. Idzie z nim do szpitala na zdjęcie szwów. Okazuje się, że na oddział przyjęto Stolarczyka.


Nuuudaaa...  <zniecierpliwiony>

Offline Fenikks

  • DM Fan
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 14, 2012, 12:59:53 »
Jak dla kogo, dla mnie ciekawy jest wątek Igora i tego bandyty zmierzający przede wszystkim do połączenia Sabiny i igora. No i w końcu w streszczeniach pojawia się Artur. Co prawda jego wątek (rola ojca chrzestnego) nie zapowiada się jakoś ciekawie, ale zawsze miło zobaczyć więcej scen z Arturem, bo ostatnio pojawiał się jak na lekarstwo.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 14, 2012, 13:13:35 »
Słusznie zauważyłeś: pojawia się Artur, ale w mało interesującym wątku. Czyli nuda, takie zapychanie dziury trochę, bo co...Artur zdziwiony, że ojcem chrzestnym ma być, Adam się obawia, że tylko z grzeczności chce nim zostać...a przecież wiadomo, że Artur w głębi serca jest całkiem ciepłym człowiekiem, bardzo oddanym przyjacielem. Niegdyś z Kingą łączyła ich bardzo zażyła przyjaźń, mogli polegać na sobie w każdym momencie, więc nic dziwnego, że ma zostać ojcem chrzestnym jej syna. Dziwniejsze było, że Majka została świadkową Emilki, ale z tego jakoś afery nie robili.
Wolałabym, aby w końcu wymyślili jakiś wątek Artura z Izabelą, strasznie ich lubiłam razem, a Artur moim zdaniem właśnie z nią przeżył najbardziej interesujące momenty. Teraz gdy obydwoje przeszli pewną przemianę- tym bardziej mogliby tworzyć ciekawą parę.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 19, 2012, 22:49:54 »
1580
Szymon postanawia zorganizować przyjęcie. Wykorzystuje okazję, by pocałować Marysię. Igor ma Izabeli za złe, że przyjęła Stolarczyka do szpitala. Tego samego dnia Waldek próbuje wyłudzić zaświadczenie lekarskie. Wojtek namawia Śmiałka, by ugościł w swoim domu filmowców, którzy przyjadą nakręcić klip promujący Wadlewo. Wraz z nimi we wsi pojawią się seksowne modelki.

1581
Stolarczyk grozi Izabeli nożem. Sabina ratuje ją z opresji. Bartek, Rysiek, Wojtek i Śmiałek spędzają dużo czasu na planie filmowym, nie przejmując się obowiązkami. Igor pyta Sabinę o jej uczucia. Próbuje ją do siebie zniechęcić, mówiąc, że jest złym człowiekiem. Wieczorem Sabina bez zapowiedzi przychodzi do jego mieszkania. Oświadcza, że w życiu warto ryzykować, żeby nie żałować później, że się czegoś nie zrobiło.

1582
Aurelia wpada na pomysł, jak udowodnić mężczyznom, że kobiety z Wadlewa są lepsze od modelek. Artur ma problem z uzyskaniem zaświadczenia, że może zostać ojcem chrzestnym Maciusia. Markowi udaje się załagodzić sytuację i chrzest odbywa się. Ku zaskoczeniu wszystkich Artur obdarowuje Maciusia bardzo drogim prezentem. Igor jest w dobrym humorze po nocy spędzonej z Sabiną, jednak obawia się reakcji jej znajomych na wiadomość, że postanowiła się z nim związać.

1583
Błażej zaczyna pracę jako taksówkarz. Wieczorem spotyka się z przyjaciółmi w Barbarianie, aby to uczcić. Mimo obietnicy Daga nie przychodzi, ponieważ musi zająć się sprawami zawodowymi. Adam nie przyjmuje od Artura oferty pracy. Jest zniecierpliwiony tym, że Artur rozpieszcza dzieci, a teraz chce ratować jego rodzinę z tarapatów finansowych.

1584
W brukowcach ukazuje się wiele artykułów o życiu osobistym Dagi. Dziennikarze upubliczniają wstydliwe fakty z jej życia ? pobyt w poprawczaku, zażywanie narkotyków, kradzieże. Przyjaciele nie okazują jej współczucia. Błażej ma problem w pracy. Sandra kontaktuje się z Hubertem i prosi go, by odwiedził ją w areszcie. Błaga byłego męża, żeby wyciągnął ją z więzienia.

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 26, 2012, 15:19:06 »
1585
Hubert bardzo przeżywa rozmowę z Sandrą. Współczuje byłej żonie, jednakże jest świadomy, że z jej powodu on i jego rodzina znaleźli się w niebezpieczeństwie. Mimo to postanawia udzielić Sandrze pomocy, co bardzo denerwuje Majkę. Daga podejmuje decyzję o odejściu z firmy Oskara Billa.

1586
Marysię irytuje zainteresowanie Huberta problemami byłej żony. Jej zdaniem Sandra ściągnie na ich rodzinę kłopoty. Adam rozpoczyna pracę w firmie Artura. Tymczasem okazuje się, że Tomek przez nieuwagę rodziców wziął udział w licytacji internetowej domu wartego milion euro. Ku zaskoczeniu i przerażeniu wszystkich wygrał aukcję

1587
Kinga próbuje unieważnić licytację, którą wygrał Tomek, niestety bez powodzenia. Okazuje się, że rodzina Żukowskich będzie musiała przystąpić do transakcji wartej milion euro. Aneta i Marek spotykają się z właścicielem willi, szejkiem Abdullahem al Rabeeah. Aneta wzbudza jego zainteresowanie. Pomiędzy Majką i Hubertem dochodzi do kłótni, której powodem jest Sandra. Pies Ryśka, Sołtys, wykopuje nad brzegiem rzeki ludzką kość.

1588
Po znalezieniu ludzkiej kości Rysiek wszczyna śledztwo w sprawie zabójstwa nieznanego człowieka. Łysy i Kazik pojawiają się w Barbarianie. Mężczyźni szantażują personel i żądają, aby lokal zaopatrywał się w alkohol pochodzący od wrocławskiej mafii. Kinga jest tą sytuacją przerażona. Marek jest załamany z powodu Anety i jej fascynacji poznanym niedawno szejkiem.


Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 26, 2012, 17:38:44 »
Czyli Aneta będzie tym szejkiem zainteresowana? Hahaha, ale numer :D Chyba umrę ze śmiechu jak moje przypuszczenia (skądinąd kompletnie nierealne) okażą się prawdziwe i Aneta wyjedzie z tym szejkiem, zostanie jego ósmą żoną, a Mareczek znowu zostanie sam <haha> Niemniej jednak należałoby mu się coś takiego! Bo co to niby ma być, czemu on załamany jest? Moim zdaniem powinien być...no nie wiem, zdenerwowany, zazdrosny, gotowy do walki, ale kurde nie załamany.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 31, 2012, 14:41:53 »
Cytuj
Po znalezieniu ludzkiej kości Rysiek wszczyna śledztwo w sprawie zabójstwa nieznanego człowieka.

 <hahaha> Rysiek jako nieustraszony poszukiwacz dziwnego zabójstwa. On jeden, jedyny. Dobre żarty, nie ma co. Niech się może jeszcze okaże, że cudem ten gamoń ją rozwiąże.

Cytuj
Marek jest załamany z powodu Anety i jej fascynacji poznanym niedawno szejkiem.
Nie mogę się doczekać! Czyżby jakiś mały kryzys się szykował powoli??  :zla:

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 31, 2012, 22:32:45 »
1590
Śledztwo wykazuje, że ciało znalezione nad rzeką w Wadlewie leżało tam ponad czterdzieści lat. Mieszkańcy snują domysły, kto to mógł być. Patrycja podejrzewa Fabiana o namalowanie karykatury na ścianie szkoły. Podczas kolejnego spotkania z Sandrą Hubert pociesza byłą żonę. W mieszkaniu Majki pojawia się złodziej podający się za kominiarza. Dzięki niespodziewanemu przybyciu Szymona kobieta nie zostaje obrabowana.

1591
Po rekonstrukcji wyglądu twarzy człowieka, którego zwłoki znaleziono nad rzeką, Celina bez wahania rozpoznaje mężczyznę. Okazuje się, że jest to Julian, największa miłość jej życia. Dominikowi nie podoba się zażyłość Patrycji i Fabiana. Gdy Mirka informuje go, że Fabian jest autorem jego karykatury na ścianie szkoły, chłopak postanawia dać nauczkę rywalowi. Wszystko nagrywa za pomocą telefonu komórkowego. Adam z trudnością przystosowuje się do warunków pracy w firmie Kulczyckiego.

1592
Fabian nie pojawia się w szkole, od kiedy Dominik opublikował w Internecie kompromitujący go film. Martwiąca się o niego Patrycja usiłuje odnaleźć chłopaka, ale bez rezultatu. Terczyński udziela Adamowi nagany z powodu nieefektywnej pracy. Mężczyzna załamuje się jeszcze bardziej, gdy dowiaduje się, że Kulczycki zafundował Tomkowi bardzo drogie okulary.

1593
Patrycja obawia się, że załamany Fabian może nawet targnąć się na swoje życie. Postanawia powiadomić jego matkę o kompromitującym incydencie. Jadąca pożyczonym od Błażeja samochodem Ola przypadkiem spotyka Roberta w towarzystwie atrakcyjnej kobiety. Mężczyzna proponuje Oli spotkanie, podczas którego prosi, aby wróciła do niego. Grażyna jest niezadowolona z faktu, iż Sabina widuje się z Igorem.

1594
Robert kolejny raz prosi Olę o spotkanie, ale dziewczyna woli iść z Szymonem do klubu. Tam upija się i flirtuje z nieznajomymi mężczyznami. Sąd odrzuca wniosek Sandry o wcześniejsze zwolnienie z aresztu w obawie przed możliwością jej ucieczki za granicę, do czego mogłaby wykorzystać podwójne obywatelstwo. Hubert nie rezygnuje z planu pomocy byłej żonie. Stan zdrowia Grażyny poprawia się. Sabina namawia ją, by dla poprawy samopoczucia poddała się zabiegowi przedłużenia włosów.

Offline Fenikks

  • DM Fan
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 31, 2012, 23:40:12 »
Dziwne odcinki się zapowiadają. W Wadlewie znowu jakieś pierdoły, tym razem ze znalezieniem ciała jakiejś dawnej miłości Celiny. Niedługo ma się też pojawić nowa postać - piosenkarz Cyprian Novak (którego ma grać Michał Milowicz). Przyjedzie on do Wadlewa, żeby znaleźć nowe wartości w życiu oraz przezwyciężyć niemoc twórczą. Przy okazji zaprzyjaźni się z Marianem. Nie wiem po co wymyślają tam takie durne wątki.

Cieszy mnie natomiast powrót Roberta oraz to, że będzie prosił Olę o kolejną szansę. Już się obawiałem, że on zniknie po rozstaniu z nią. Plus także za to, że będzie rozwijał się wątek pracy Adama u Artura i co za tym idzie Artur będzie pojawiał się w miarę regularnie, a nie jak to ostatnio bywało, że raz na parę tygodni. Poza tym Ola będzie może kręcić z Szymonem. Uważam, że dużo bardziej by do niego pasowała, niż jak gdyby nieco od niego starsza i dojrzalsza Marysia.

Nie wiem co sądzić o nowym licealnym wątku młodzieżowym. To będzie jak gdyby już czwarte pokolenie bohaterów. Bo na początku serialu (rok 2004) mieliśmy wątek młodzieżowy Marysia/Paweł/Kinga/Artur/Magda/Laluś, później jakoś w 2006/2007 wątek szkolny z Mariuszem/Klaudią/Salupą/Cinkiem/Grubym (koledzy Mariusza), no i wątek licealistów Oli/Błażeja/Miksera/Sabiny/Adama/Darii/Marcina (rok 2008/2009). Wychodzi na to, że teraz pojawi się nowa grupa (Patrycja/Mirka/Fabian/Dominik/Krystian - to chyba będzie ten znajomy aktorki grającej Jowitę). Może lepiej byłoby zbudować grupę nowych postaci wokół Karoliny - siostry Mariusza i Pawła? Myślę, że ona właśnie powinna być już w wieku Patrycji jakoś.

Donia: brakuje odcinka 1589, wklejam jego opis:

Błażej ma wyrzuty sumienia z powodu trudnej sytuacji w jakiej znalazł się Barbarian. Podejrzewa, że wrocławska mafia pojawiła się w lokalu z powodu jego kontaktów ze Stachem. Rysiek przesłuchuje mieszkańców Wadlewa. Ma nadzieję na szybkie rozwiązanie odnalezionych nad rzeką zwłok. W szkole Patrycji pojawia się nowy uczeń - Fabian. Nie wzbudza życzliwości wśród przedstawicieli szkolnej elity, do której należą Dominik i Krystian.

Ten Fabian będzie grany przez tego zwycięzcę dawnego castingu na rolę chłopaka Patrycji, z kolei Krystiana zagra chyba ten kolega Joanny Opozdy (Jowita), o czym pisała ona chyba jakiś czas temu na swoim FB.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 01, 2012, 11:40:32 »
Cieszy mnie natomiast powrót Roberta oraz to, że będzie prosił Olę o kolejną szansę. Już się obawiałem, że on zniknie po rozstaniu z nią. Plus także za to, że będzie rozwijał się wątek pracy Adama u Artura i co za tym idzie Artur będzie pojawiał się w miarę regularnie, a nie jak to ostatnio bywało, że raz na parę tygodni. Poza tym Ola będzie może kręcić z Szymonem. Uważam, że dużo bardziej by do niego pasowała, niż jak gdyby nieco od niego starsza i dojrzalsza Marysia.
Mnie też to cieszy. Co prawda może być już za późno, jeśli chodzi o Roberta i Olę, bo nie wiem co ona zdecyduje, ale jakby co Szymon też wydaje się być fajnym "rozwiązaniem" ;) Mam tylko nadzieję, że zostawią już Marysię w spokoju i Szymon nie będzie dalej do niej podbijał, tylko zajmie się właśnie innymi dziewczynami.

No i Artur! Tęsknie za nim, a te sporadyczne chwile kiedy się pojawia to zdecydowanie za mało. Fajnie, że teraz będzie go więcej :)

Wątek młodzieżowy. Ja generalnie bardzo lubię te wątki, ale wystarczy mi Sabina/Daga/Mikser/Błażej/Ola/Radek. Wiem, że oni są coraz starsi, ale to jednak nadal młodzi ludzie i nie brakuje mi młodszego, licealnego pokolenia. No ale zobaczymy jak będzie. Nie nastawiam się na "nie", bo jak już mówiłam, generalnie lubię wątki młodzieżowe, więc zobaczę czy podpasuje mi nowa paczka.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 01, 2012, 14:41:25 »
Ja najbardziej czekam na wątki młodzieży. Lubię  ich. :) Zawsze coś się dzieje, zwłaszcza teraz, gdy Daga i Mikser przeżywają kryzys.
Wadlewo-czego oni tam nie wymyśla, ale tam zawsze jest śmiesznie i to jest plus! :D

A Patrycja, jej koledzy i problemy jakoś mnie nie przekonują. Młoda pewnie się znowu w coś wpakuje, a Radek później będzie ją ratował. :P

Wątek Sabiny i Igora też może być ciekawy. Nie wyobrażam sobie Igora w związku, zrozumialec jeden! Ok, napadł go ten Stolarczyk, ale nie on jeden został skrzywdzony. Nie potrafię sobie wyobrazić Igora miłego i przyjemnego.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 01, 2012, 22:45:04 »
Wadlewo - oglądałam tylko sceny teraz z tymi badaniami Bartka, tak to dalej nie widzę tam dla siebie nic ciekawego czy śmiesznego, omijam jak omijałam ;)

A jak chodzi o Sabinę i Igora. Jak mam być szczera to obecnie jest to najbardziej wyczekiwany przeze mnie wątek. Tylko patrzę czy w streszczeniach coś będzie na ten temat i szukam po miniaturkach na ipli czy jest tam Sabina albo Igor ;) Interesuje mnie, naprawdę ;)

Cytuj
Nie potrafię sobie wyobrazić Igora miłego i przyjemnego.
Igor na pewno nigdy nie będzie miły w taki sposób jak Ola czy Mikser, bo to zupełnie nie ten typ. Może być miły jak to się mówi, na "swój sposób". Ale sama jestem właśnie ciekawa jak będzie wyglądał ich związek. I nie dziwię się Igorowi, że będzie bał się reakcji znajomych Sabiny bo doskonale wie, co o nim sądzą ;)

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 02, 2012, 22:29:06 »
Aneta zafascynowana jakimś szejkiem... <hahaha>

Stan zdrowia Grażyny poprawia się. Sabina namawia ją, by dla poprawy samopoczucia poddała się zabiegowi przedłużenia włosów.
Bardzo się z tego powodu cieszę - Grażyna przestanie być w końcu pokazywana w chustce, a i sama aktorka będzie mogła występować we własnych włosach! <pompony>

Cytuj
Po znalezieniu ludzkiej kości Rysiek wszczyna śledztwo w sprawie zabójstwa nieznanego człowieka.
Detektyw Monk numer dwa! <hahaha>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 02, 2012, 23:43:43 »
Aneta zafascynowana jakimś szejkiem... <hahaha>
To, to jest w ogóle paranoja. Nie wiem co obi jeszcze wymyślą. Może Aneta będzie mieszkać razem z tym szejkiem i zacznie nosić prześcieradło na głowie?  <haha>

Po znalezieniu ludzkiej kości Rysiek wszczyna śledztwo w sprawie zabójstwa nieznanego człowieka.
Detektyw Monk numer dwa! <hahaha>
A weźcie robią z niego wielkiego policjanta. A nawet nie wiedział kto krowy kradnie. Też mają pomysły naprawdę dla mnie to jest dno. Jedyny ciekawy wątek w Wadlewie to Bartek  :D

Jak najbardziej czekam na Izabele, ewentualnie jeszcze Grażynę. Mogli by pokazać co dalej z tym Grześkiem, bo tak dziwnie to zostawili..

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnym odcinku
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 03, 2012, 00:01:42 »
ewentualnie jeszcze Grażynę. Mogli by pokazać co dalej z tym Grześkiem, bo tak dziwnie to zostawili..
Jak to co? Romans kwitnie! :D W dzisiejszych czasach trzeba żyć domysłami, nie tym, co się widzi na ekranie, bo poszczególne wątki są urywane właśnie po to, by rozwijać wyobraźnię widza. Zobaczycie jaki Grzesiek będzie oczarowany jak zobaczy Wekslerową w pięknych długich włosach! Postanowi wziąć Grażynę na wielką wyprawę dookoła świata, a do nich dołączy Aneta z szejkiem i ich siódemką dzieci. ;D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.