Hmmm... dzięki :* ale i tak gościa kompletnie nie kojarzę

nawet nie jestem pewna czy ta, która myślę, że jest Celiną - naprawdę nią jest

Tak to właśnie jest jak się przewija całe Wadlewo, potem człowiek niezorientowany

Ale jak ten Wojtek wmieszany jest w tamte wątki to już mi wszystko jedno, że nie znam człowieka. Myślałam, że to może jakaś inna postać, którą powinnam kojarzyć, bo ktoś gdzieś tutaj też coś o nim wspominał w jakimś kontekście i zaczęłam się zastanawiać co jest ze mną nie tak, że nie wiem o kim mowa

A mnie nawet zaginięcie Antoniego nie wydaje się jakieś fascynujące, ale na pewno lepsze od Wadlewa i spółki

A czytał ktoś gdzieś co zamierzają zrobić z Arturem? Mają na niego jakiś pomysł czy znowu gdzieś wyjedzie (oby nieeee

) ?