Autor Wątek: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku  (Przeczytany 31911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:31:04 »
Cytuj
A tu pobita Stella... Dlaczego ona nie skorzystała wtedy z tej propozycji zamieszkania u Mac'a na pewien, nieokreślony czas !? Co z tego, że chrapie! Mogłoby wtedy wyniknąć z tego coś pięknego!  smilie_girl_301
Ja to wiem, Ty to wiesz inni również, że takie przypadkowe wylądowanie w łóżku lub cokolwiek na ich sodowe główki by się przydało, ale cóż scenarzyści przy mojej wyobraźni to mały pikuś! A tak mogłoby być pięknie..  smilie_girl_231
Chyba będę musiała się wyżyć.. na scenie hot, w opowiadaniu które mi stanęło w ćwierci! :666:
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline stella

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:44:24 »
Przypadkowo to Adam i Stella wylądowali w łóżku. A mogła scenarzystów ponieść wyobraźnia i zamiast S&A, mogli zrobić S&M. Nawet na chwilę. Zobacz jak by to zagmatwało ich relacje. Oboje mogliby czuć się winni, mogliby zacząć siebie unikać, ich przyjaźń mogła stanąć pod znakiem zapytania. Scenarzyści mogli wykazać się inwencją twórczą, ale nie... po co!? smilie_girl_175

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:48:05 »
Przypadkowo to Adam i Stella wylądowali w łóżku. A mogła scenarzystów ponieść wyobraźnia i zamiast S&A, mogli zrobić S&M. Nawet na chwilę. Zobacz jak by to zagmatwało ich relacje. Oboje mogliby czuć się winni, mogliby zacząć siebie unikać, ich przyjaźń mogła stanąć pod znakiem zapytania. Scenarzyści mogli wykazać się inwencją twórczą, ale nie... po co!? smilie_girl_175
KOCHAM CIĘ!  smilie_girl_321
I to by była akcja, a nie flaki z olejem, chodzi mi o ich ala'przyjaźń.. Zamiast coś urozmaicić, no! Adam to tak, ale jak trzeba ładnie coś zrobić to nie!  :th_0girl_hysteric:

Tak jak nie spieszyli się z Donem i Angell, również byłoby tak fajnie i cudnie. Pasowali do siebie idealnie, uzupełniali, ale co tam budżetu nie ma, więc uśmierćmy postać. Super! Gratuluję toku myślenia!
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline stella

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:52:54 »
KOCHAM CIĘ!  smilie_girl_321
Przeeestań! smilie_girl_099

Tak jak nie spieszyli się z Donem i Angell, również byłoby tak fajnie i cudnie. Pasowali do siebie idealnie, uzupełniali, ale co tam budżetu nie ma, więc uśmierćmy postać. Super! Gratuluję toku myślenia!
Oni tak do siebie pasowali. Jak takie zagubione puzzle, które w końcu się odnalazły, razem tworzyli taki piękny obrazek. A miało być tak pięknie :th_0girl157:

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:59:46 »
Oj no co? Ja tylko szczera jestem, bo to co napisałaś miałoby jakiś sens, ich wyrzuty sumienia mam przed oczami..  :th_0girl_dance: Moim zdaniem to byłoby coś nowego, a nie rutyna przyjaciele na zawsze. Bo i tak wiemy, że pomiędzy nimi była true love. :D

Cytuj
Oni tak do siebie pasowali. Jak takie zagubione puzzle, które w końcu się odnalazły, razem tworzyli taki piękny obrazek. A miało być tak pięknie :th_0girl157:
Zgadzam się w 100%, nawet i więcej. To jest właśnie jeden z seriali, który popełnił ogromne błędy w sprawie shippów..  ::)
Przynajmniej Danny&Lindsay jakoś dotarli do tego happy endu, choć już powiewało nudą.
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:37:40 »
To prawda, Don i Angell byli świetną parą. No i dzięki temu że rozwijała się ich znajomość mogliśmy oglądać więcej Dona prywatnie.. ;)

Hahaha, zapomniałam o tym, że Adam ze Stellą wylądowali w łóżku! :P
To było takie.. z du..y że szok :D

Awww, właśnie obejrzałam 8x04 i 8x05! smilie_girl_321

Spoiler
Sprawa z Messerem. Jej jak dobrze, że wszystko się wyjaśniło. Ta Cooper od początku mi nie pasowała, fajnie że chciała wkopać Danny'ego, nie ma to jak miła drużyna. No ale Messer wrócił do lab, więc wszystko wyszło na dobre. :)

A w 5 odcinku wróciła Sam, jej jak dawno jej nie widziałam :) Znów Don jako dobry brat, jak on się o nią troszczy no nie mogę. :) Jest taki stanowczy z jednej strony, ale z drugiej zrobiłby dla niej wszystko. Ah smilie_girl_159
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 07, 2012, 13:27:28 »
To, że Adam i Stella wylądowali ze sobą razem w łóżku, to się nigdy tego nie zapomina, bo ja nadal(!) nie ogarniam po co to było..  ::)

Ja w 8 sezonie trochę zatęskniłam za starym Messerem i Donem, ich żarty. Trochę nam to ograniczyli, ale nie narzekam bo co nieco Jo uratowała sytuację!  :D I w ogóle Lindsay stała się taka trochę smętna, no nie wiem może to takie dojrzałe zachowanie bohatera? Minęło już lat odkąd jest w obsadzie, więc jej postać wydoroślała, więc chyba dlatego. ;)
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 07, 2012, 13:35:15 »
To prawda, Linds trochę zdziadziała. ;P

No, mniej ich widać razem, ale ostatnio mnie rozwaliło jak jakiegoś gościa przesłuchiwali i on mówi: Nic nie zrobiłem!
Na co Don: 2.5. (przybija sobie żółwika z Dannym)
Podejrzany: ???
Don: Razem z moim kolegą przyznajemy sobie po 100 wymyślonych $ za każde takie zdanie ze strony podejrzanego. Dzięki Tobie mamy już 2.5 mln $.

:D

A Don w 8 serii zrobił się jeszcze bardziej złośliwy dla podejrzanych, jak ja to uwielbiam. ;D

I ściął włosy, znów ma króciutkie, bo jakoś w 6 czy 7 serii się trochę zapuścił i się bałam, że wróci fryz a'la Marek Mostowiak. :D
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 07, 2012, 13:42:11 »
Cytuj
I ściął włosy, znów ma króciutkie, bo jakoś w 6 czy 7 serii się trochę zapuścił i się bałam, że wróci fryz a'la Marek Mostowiak.  :D
O mamciu!  :laie_67:

Były takie momenty, gdzie oboje swoimi tekstami rozwalali! Choć za mało, no..  Rozumiem serial kryminalny, ale czasem przydaję się ten humor, aby za sztywno nie było. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=NxbCQjQDCWw
Carmine w butach klauna mnie doszczętnie rozwala, a i ten śmiech Garego.. God!  smilie_girl_101
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 07, 2012, 13:47:22 »
hahahaha, jakie Gary robi oczy, no nie wierzę :D

I ten śmiech Eddiego, prawie taki jak Gary'ego. Zabawnie tam mają. ;D
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 07, 2012, 13:50:34 »
hahahaha, jakie Gary robi oczy, no nie wierzę :D

I ten śmiech Eddiego, prawie taki jak Gary'ego. Zabawnie tam mają. ;D
Szkoda, że nie robili bloopersów od pierwszych sezonów serialu, bo na pewno było by śmiesznie!  ;D
Też to zauważyłam, że Eddie i Gary mają podobne śmiechy! Ahahah, to jest jego 'syn' serialowy.  :D
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline stella

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:34:08 »
Szkoda, że nie robili bloopersów od pierwszych sezonów serialu, bo na pewno było by śmiesznie!  ;D
To samo sobie pomyślałam zanim zjechałam na dół i zobaczyłam, że Ty to napisałaś smilie_girl_356
Mnie się wydaje, że zaczęli robić bloopersy wtedy, gdy z oglądalnością zaczynało być kiepsko, by móc jeszcze złapać kilka par oczu do kolejnego sezonu, a wiadomo, że sceny 'od kuchni' zawsze miały pozytywny oddźwięk smilie_girl_307

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:38:51 »
Chyba Nam się włącza telepatia.. Nie chcę straszyć, ale potrafię "siedzieć" w głowie, komuś.  :th_girl_haha:

Też tak uważam, ale jednak mogli wcześniej zacząć, bo zawsze można zobaczyć jaką mają tam atmosferę na planie i jak się zachowują jako aktorzy, a nie postacie. Szkoda, że dopiero od 7 serii..  :ysz:
Alee, tego nie zapomnę i chętnie wracam, aby oglądnąć, bo jak odtworzę zawsze mi to poprawia humor i rozśmiesza mnie. :D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-j8vuiXsmKo
Kocham to!  smilie_girl_159
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline stella

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:45:30 »
Wiedziałam, wiedziałam, że zamieściłaś ten filmik. Jeszcze nie weszłam w link, a już wiedziałam, że to ten. smilie_girl_149
Uwielbiam go... i Melina taka... :wub:
Och! smilie_girl_231

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: CSI:NY Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:48:23 »
Wiedziałam, wiedziałam, że zamieściłaś ten filmik. Jeszcze nie weszłam w link, a już wiedziałam, że to ten. smilie_girl_149
Uwielbiam go... i Melina taka... :wub:
Och! smilie_girl_231
Mówiłam, że wysyłam fale telepatyczne..  smilie_girl_101
Ile bym dała, aby było więcej takich cudeniek z Meliną!  smilie_girl_231
Chyba zaczynam być dość przewidywalna..  ::) :th_girl_haha:
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”