Autor Wątek: Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 34704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2012, 20:01:16 »
Nie no przepraszam bardzo, ale Fiołku, co i w ogóle jaki sposób widzisz w nim coś z sympatii?! Skrzywdził wiele osób, i co najważniejsze Elene i potem ma być po między nimi coś? Ja tego generalnie nie rozumiem!  ???

Spoilerów nie czytam, przynajmniej się staram!  :th_0girl_dance:

1x10
Jeeezu, mało co a bym straciła paznokcie, a ja nie lubię ich tracić.. Jak mi się żal zrobiło Bonnie, w ogóle z odcinka na odcinek coraz więcej tajemnic. I to mi się bardzo podoba nie powiem, że nie! Nadal Damona nie lubię, bo po prostu nie! Stefan to Stefan i koniec! Alaric i ciotka Jenna, hm może być ciekawie tylko po co znów się naplątał Logan?! Nie chce tego czegoś, no! A Caroline i Matt, może być uroczo i słodko, zobaczymy co przyniesie dalsze poczynania. A najbardziej się cieszę, że duch Emily zniszczył ten naszyjnik i zapobiegła wielkiej katastrofie w miasteczku.
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2012, 20:05:58 »
Kolejne ostrzeżenie dla szyszatej, przeczytasz po 14 odcinku, też Cię kocham
Ale Elena go potem przytuliła, nie? To było takie słodkie. Autentycznie się na tej scenie ucieszyłam.  smilie_girl_299

Teraz to już spodziewam się większego zagmatwania i zamieszania.
W ogóle ja myślałam, że ta akcja będzie szła jakoś wolniej i zanim Elena zacznie chodzić ze Stefanem, zanim dowie się, kim tak naprawdę jest, to trochę czasu minie. Troszkę więcej. A tu wszystko tak od razu, bum!
Dosyć szybko się akcja rozwija, pojawiają się nowe wątki, ale w miarę ogarniam i jutro 15 odcinek.

Cytat: szyszata
Nie no przepraszam bardzo, ale Fiołku, co i w ogóle jaki sposób widzisz w nim coś z sympatii?! Skrzywdził wiele osób, i co najważniejsze Elene i potem ma być po między nimi coś? Ja tego generalnie nie rozumiem!  ???
Tego to nie wiem, ale co do późniejszego pytania to jutro się może rozpiszę, bo jakoś dzisiaj nie mogę się wysłowić i nie wyjdzie.  :-X

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2012, 20:13:02 »
Fiołku, kochana teraz przez Ciebie mam straszną ochotę przeczytać tego Twojego spoilerka, wiesz? Tak się kurczę nie robi, no!  smilie_girl_175

Ja natomiast domyślałam się, że Elena nie długo odkryje prawdę, którą skrywa Stefan. Przecież po tej 'kolacji', którą Stef przygotowywał i jak ona się skaleczyła, i zobaczyła jego twarz jak się zmienia pod wpływem jej rany na palcu. No i nie zapominając jak ta dłoń się zagoiła po niby bujce, gdzie uratował tyłek Jeremego. Więc spodziewałam się tego jak najbardziej, że będzie wielkie BOOM! :)

Się wysłowisz później i pewnie mnie zmieciesz swoim monologiem..  :laie_67:
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2012, 20:16:31 »
Kolejne ostrzeżenie dla szyszatej, przeczytasz po 14 odcinku, też Cię kocham
Ale Elena go potem przytuliła, nie? To było takie słodkie. Autentycznie się na tej scenie ucieszyłam.  smilie_girl_299

Spoiler
Tak tak, przytuliła go! :) To było kochane, moje pierwsze "awww" dla ich wspólnej sceny :)

Cytuj
W ogóle ja myślałam, że ta akcja będzie szła jakoś wolniej i zanim Elena zacznie chodzić ze Stefanem (...) Dosyć szybko się akcja rozwija, pojawiają się nowe wątki, ale w miarę ogarniam i jutro 15 odcinek.
Ale to dobrze czy źle? ;)

Nadal Damona nie lubię, bo po prostu nie! Stefan to Stefan i koniec!
Jak na tym etapie nadal jesteś tak ostro na nie, to chyba się z Damonem już nie polubicie  :th_0girl_dance:
Chociaż może później... ale pewnie zawsze Ci będzie bardziej pasował Stefan do Eleny ;)


Ale te czerwone oczy Stefcia były dość przerażające, nie? ;D Ja tam bym się przestraszyła, gdybym zobaczyła nagle u swojego chłopaka takie coś, a ona tylko "Stefan, co Ci się stało z oczami? Twoje oczy..."  ;D


PS. szyszata - nie czytaj! nie psuj sobie oglądania  ;D

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 27, 2012, 20:21:05 »
Cytuj
PS. szyszata - nie czytaj! nie psuj sobie oglądania ;D 
Nooo nie czytam przecież! Staram się kurczę tego nie robić, ale to coś do mnie przemawia, boże skończył się Castle i sneak peeki(ale od września znów się zacznie) to teraz znów muszę przeżywać, ach!   smilie_girl_289

Może zmienię zdanie na temat Damona, ale na pewno nie będę go chciała z Eleną. Ja tak mam po prostu, jak coś mi się spodoba i przywiąże się do tego do koniec tzn. na AMEN!  :th_0girl_dance:
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 28, 2012, 09:31:17 »
1x11
Adoptowana Elena, to znaczy, że była dziewczyna Stefana miała dziecko przed przemianą? Na to wszystko wskazuję. Coraz ciekawej robi się w wątku Bonnie! Jest czarownicą, a ja zawsze lubiłam jakieś filmy o czarodziejkach więc chyba stąd ją tak polubiłam, no i nie tylko. :) A Damom to amant jeden! Jak trzeba jest w nim ta ludzkość, ale na każdym kroku musi zabijać? Jest taki nie wyżyty, czy co? Cokolwiek. Szkoda, że Elena w taki sposób się dowiedziała kim naprawdę jest, choć jeszcze nie wie, ale pewnie jest potomkiem Katherine. Arlic, już jest prawie mój znaczy, że wiem o co chodzi. Jego żona została wyssana przez.. Damona. Idąc tym tropem będzie chciał go zabić? I wielkie woow! Logan wampirem?!  :o
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 28, 2012, 09:41:14 »
Tego też na razie nie czytaj, Szyszatasmilie_girl_120

1x15
Na początku najbardziej rozwaliła mnie scena:

Stefan - Muszę się spotkać z Damonem.
Elena - Jak on się czuje?
Stefan - Radzi sobie. Po swojemu.
I Damon tańczący, pijący i zabawiający się ze studentkami.  :th_girl_haha: Ach, ten Damon. Nie ma to jak żałoba.
- Mam nowy cel - pomagać ludziom.  :th_girl_haha:

Wreszcie staje się trochę jasny wątek Alarica i jego żony. Przynajmniej trochę, choć spodziewam się dalszych komplikacji.
Wydaje mi się, że za szybko Elena znalazła tą przyjaciółkę jej matki, adres, dane i w ogóle. Bez przesady.
A, i Trudie Peterson oraz mężczyzna wpadający pod samochód - na razie nie tego nie ogarniam.

I ta impreza - wiedziałam, że Damon namiesza. W jego stylu.

Katherine nie było w grobowcu, matka Eleny jest wampirem, Alaric nie żyje, potem ożywa - masakra, dosłownie.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 28, 2012, 10:21:38 »
Damon ma dobre teksty. W I sezonie był najbardziej charakterystyczny, potem jego postać trochę ewoluuje pod wpływem różnych czynników (głównie jednego  smilie_girl_356)
Spoiler
Alaric nie żyje, potem ożywa - masakra, dosłownie.
Co?
Biedak ginął już w 1 sezonie? Nie pamiętałam tego :D


Cytuj
Logan wampirem?!   :o
Logan był beznadziejny. Nie trawiłam go...


A lubicię ciocię Jenne? :D

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 28, 2012, 11:32:17 »
A czemuż bym miała jej nie lubić? Jenne jest spoko!  :th_0girl_dance:

Odcinek 12.

No to się namnożyło tych wampirów, nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji, ale po takim serialu jak ten wszystkiego można się spodziewać. Damon powoli do mnie przemawia, ale to nie znaczy, że będzie tak łatwo. Musi się postarać chłopaczyna. smilie_girl_356 Mam rozumieć, że Isabel żona Alrica jest matką Eleny? Bo, po mnie Jenne to można wielu się domyślać, ale chyba tego jednego..
Taak, Caroline to słodka idiotka, ale jak trzeba potrafi się zachować choć nie umie trzymać języka za zębami. A z Mattem wyglądają uroczo!  smilie_girl_321
Ciekawi mnie wątek Bonnie, chyba ten Ben będzie chciał aby ona otworzyła grobowiec i wypuściła resztę zgłodniałych wampirów, i co najważniejsze Kate - nie chce mi się pisać jej pełnego imienia, i tak na to samo wychodzi.  ;D No i coraz bardziej cieszy mnie widok Jeremgo, który już nie bierze!  smilie_girl_299

edit. Odcinek 13.

Coraz bardziej mi się podoba!  :th_0girl_dance:
Już trochę do Damona się przekonałam, ale znów on zrobił krok do tyłu.. więc czekam na krok do przodu i aby było cały czas na przód.
Elena musi tak dużo wycierpieć i być zamieszana w to wszystko? Co ta Anna chce zrobić? Uwolnić swą matkę? Raczej tak.
No i z będzie z Bonnie ten ją zaciągnął do toalety i urwało się, nie, nie tak się nie robi, no! Chcę wiedzieć!
W ogóle ta retrospekcja jest ciekawa!
A Stefan, mój Stefan jest cudowny, ale już to pisałam, yh  smilie_girl_231
I jestem jednego ciekawa czy Jeremy i Jenne dowiedzą się o istnieniu wampirów i kim naprawdę są bracia Salvadore..   smilie_girl_30

edit. Odcinek 14.

OMG! Odcinek był bardzo emocjonalny i wzruszający! Zrobiło mi się strasznie żal Damona i Bonnie, on stracił nadzieję na powrót ukochanej i załamał się? Na to wygląda, a przyjaciółka Eleny, ech straciła babcię i chyba bez powrotu..  smilie_girl_238
I muszę w końcu napisać to, bo ciągle zapominam.. muzyka do każdego epi jest genialna i dopasowana i nie które uwielbiam..  smilie_girl_159
Czy właśnie od tego momentu po między Damonem i Eleną coś zaiskrzy? :)

edit. Odcinek 15.

Z odcinka na odcinek coraz bardziej jestem zaskoczona, jeszcze takiego wtf na twarzy nie miałam, gdy Elena zadzwoniła i usłyszała głos kobiecy i to może być jej matka. Alaric, miał szczęście, że ma ten pierścień, bo gdyby nie, to by nie żył, a bardzo go polubiłam. Natomiast Damonowi zrobiło się łyso, gdy dowiedział się, że biologiczną matką Eleny jest Isabel. Cudownie było na to patrzeć i na jego minę. I dlaczego biedny Stefan musi za braciszka zawsze sprzątać lub ogarniać, aby było dobrze? Dobra on cierpi i w ogóle, ale nadal jest bezduszny. Choć Damon ma fajne teksty, czuję że się rozkręca. A ten Harper i matka Anny to coś znów kombinują? Ciekawe co? I czy Kate się pojawi, no bo w grobowcu jej nie było, więc gdzieś jest.
A najdziwniejsze było jak matka Matta się pojawiła, widać że kobieta ma zrywy czasowe i od tak przyjeżdża, nie no super. I jeszcze ma coś do Caroline, no jak widzę do jej matka nie jest sztuczna, jest przecież z policji.. OK, nie wnikam w mentalność. :P

edit. Odcinek 16.

Już sama nie wiem jak mam komentować odcinki, jest tak zadziwiająco, że tylko chce się oglądać!
Podwójna randka była fajna choć Caroline powinna zrozumieć, że Matt i Elena mieli i mają wspólną przeszłość, więc nie musiała tak naskakiwać. A Stefan, ach co ja mogę o nim powiedzieć? Jest kochany i tyle! A Damon taki łobuziak, który mi się zaczyna podobać, taaa ktoś musi tu powiedzieć 'a nie mówiłam' . Anna chyba nie chce uczestniczyć w tym wszystkim, co reszta wampirów z grobu, bo gdyby tak to by już zabiła Jeremego, a jednak nie. Tylko czemu on chce zostać przemieniony? Jak nie narkotyki to, to, boże! Ale i tak mi się podoba!  smilie_girl_299

edit. Odcinek 17.

Na końcu już puściły mi nerwy i jak to się mówi spociły oczy..  smilie_girl_238
Teraz Stefan jest pod znakiem zapytania, wyssał trochę krwi Eleny i będzie chciał więcej to nie jest dobrze. Będzie mi go szkoda..  :( Alaric coraz bardziej jest zaskakujący i fenomenalny! Lubię go! I kurczę zaczynam ocieplać stosunki do Damona, teraz uważam że nie jest taki jak na początku, zmienił się. To chyba przez Elenę.. Może zmienię zdanie o Delenie? Kto wie? Czas pokaże..  ;) A Jeremy, hm nie fer postąpił z Anną.. myślałam, że chce przemiany ze względu na nią, a nie Vicky, która nie żyje choć on o tym nie wiedział.. Ech, nie fajnie. No i biedna krejzolka Caroline.. Żal zrobiło się wszystkich..  ::)
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 18:27:42 wysłana przez szyszata »
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 28, 2012, 19:17:11 »
Nie będę edytować, bo post nie długo by wyglądał jak gigant..  smilie_girl_101

Odcinek 18

Jest źle, i to bardzo źle. Stefan się pogrążył w ludzkiej krwi i z tego tak łatwo nie wyjdzie, o ile podoła. Ale cóż 154 lata na samych wiewiórkach, to dla wampira nierealne. A Damon mnie zachwyca, tak przekonałam się do niego, jest już inny.
Jedno mnie zastanawia, biologiczna matka Eleny, ten wątek jest tak tajemniczy, że dziś chyba skończę sezon pierwszy.  smilie_girl_299
Wracając do odcinka.. wujek John (czy jakoś tak, mniejsza z tym), za dużo wie jak na śmiertelnika i 'nowego' w mieście.. Zna Isabel i tu robi się niebezpiecznie. Duet Alaric i Damon, boże uwielbiam ich!  smilie_girl_159
Jeszcze jedno gdzie jest Bonnie, po pogrzebie nie widać jej w ogóle, hym oglądnę dalej to się dowiem! :D
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 28, 2012, 19:37:50 »
Cytuj
i co najważniejsze Kate - nie chce mi się pisać jej pełnego imienia, i tak na to samo wychodzi.  ;D
Ja na Katherine mówię Kaśka i też jest fajnie! smilie_girl_120

Cytuj
I muszę w końcu napisać to, bo ciągle zapominam.. muzyka do każdego epi jest genialna i dopasowana i nie które uwielbiam..   smilie_girl_159
Zdecydowanie! Muzyka to wielki plus tego serialu. Zawsze jest świetnie dobrana do sytuacji... jejku, ile ja fajnych piosenek dzięki VD odkryłam :)

Cytuj
Duet Alaric i Damon, boże uwielbiam ich!   smilie_girl_159
Najlepszy bromans EVER! smilie_girl_321
Naprawdę... Uwielbiam ich od początku. Ich relacje na początku dość trudne przerodziły się w tak piękną przyjaźń. I to tak specyficzną, ale jak prawdziwą. Nie sądziłam, oglądając początek ich relacji, że Damona i nauczyciela historii, który chciał go zabić połączy mimowolnie taka więź ;) Uwielbiam ich wspólne sceny w każdej możliwej sytuacji! Team Bad-Ass (jak to nazwał ich Damon  :D )  forever :)

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 28, 2012, 19:39:18 »
Cytuj
A lubicię ciocię Jenne?  :D
Ciocia Jenna to sympatyczna osoba, bardzo pozytywna postać. Tylko szkoda, że samotna. Myślę, że na pewno się ktoś wkrótce dla niej znajdzie.

Ble, Logan, to pierwsza postać, której naprawdę nie polubiłam. I cieszę się, że już go nie ma.  smilie_girl_299

Caroline również lubię. Na początku byłam sceptyczna, ale teraz lubię ją coraz bardziej. Aktualnie jestem na tym, jak chodzi z Mattem, ale pewnie długo tak nie będzie.
Bonnie - raz, że fajnie poprowadzony jej wątek, dwa, że oprócz wampirów mamy również czarownicę. Strasznie żal było mi jej babci.

Cytat: szyszata
No i coraz bardziej cieszy mnie widok Jeremgo, który już nie bierze! smilie_girl_299
Cóż za przemiana, dzięki Damonowi. Również pozytywny bohater. Pewnie nie długo pozna prawdę o wampirach, w każdym razie jest coraz bliżej jej poznania.

Cytuj
I czy Kate się pojawi, no bo w grobowcu jej nie było, więc gdzieś jest.
Pewnie tak. Na to czekam.  smilie_girl_120

Raczej Ci dzisiaj, szyszata, monologu nie walnę, nie jestem na to jeszcze przygotowana. A Ty w ogóle tak szybko oglądasz! Potem skończysz i będziesz musiała czekać na 4 sezon.  smilie_girl_120

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 28, 2012, 19:45:46 »
Fiołku, ja wcale szybko nie oglądam, tylko jestem już w połowie 19 odcinka, ale co to jest! Spokojnie do końca czerwca zaliczę wszystko i będę czekać na 4 sezon.  smilie_girl_149 Co, ja mam poradzić, że wciągnęło mnie? I to bardzo, bardzo!

Sandi, ach Alric jest mega, a z Damonem wymiatają jak on to powiedział, gdy rozbili szajkę wampirków z grobowca.  ;D

Jeeez, czekam na odsłonienie Isabel i Kate!  :th_0girl_dance:
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 28, 2012, 19:48:11 »
Cytuj
Caroline również lubię. Na początku byłam sceptyczna, ale teraz lubię ją coraz bardziej
A potem jak ją polubicie, uhuhu ;) Caroline bardzo się zmieni, dojrzeje i przestanie być taką słodką idiotką jaką według mnie była w I sezonie. A to wszystko przez....tiruriru.... oglądajcie  ;D


Scena, kiedy umiera babcia Bonnie była strasznie smutna :(


Cytuj
Raczej Ci dzisiaj, szyszata, monologu nie walnę, nie jestem na to jeszcze przygotowana. A Ty w ogóle tak szybko oglądasz! Potem skończysz i będziesz musiała czekać na 4 sezon.   smilie_girl_120
Oj tam, oj tam... I tak na pewno nie wytrzymasz tak, żeby skończyć akurat jak się zacznie 4 sezon, więc po co się hamować w oglądaniu  smilie_girl_120 Chyba, że tak potrafisz. Jak tak o podziwiam!  :bravojs0:


EDIT
19 odcinek i Isobel jeszcze nie ma?  :th_0girl_impossible:  Jeeej, myślałam, że już się pojawiła.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 28, 2012, 19:54:40 »
Oj tam, oj tam... I tak na pewno nie wytrzymasz tak, żeby skończyć akurat jak się zacznie 4 sezon, więc po co się hamować w oglądaniu  smilie_girl_120 Chyba, że tak potrafisz. Jak tak o podziwiam!  :bravojs0:
Bez przesady.  smilie_girl_120 Jestem po prostu pod wielkim wrażeniem tempa oglądania Szysz.

Z Pamiętnikami Wampirów to jest tak, że chce się oglądać dalej i dalej. Akcja wciąga.

To jak skończymy nadrabiać te 3 sezony to zaczniemy prowadzić rozmaite teorie na temat 4 sezonu.  :th_0girl_dance:

Zaraz sobie włączam 16 odcinek.  :th_0girl_witch: