Autor Wątek: Castle  (Przeczytany 9498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mysza_99

  • Gość
Odp: Castle
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2012, 22:47:13 »
O Castle tyle się już nasłuchałam, że... może i w te wakacje uda się coś zrobić w tym kierunku. Jako, że czasu będzie dużo, kto wie... :) To znaczy ja na pewno się kiedyś skuszę, ponieważ sporo osób mi opowiada o serialu i opowiada.
A szczególnie to zachęciły mnie dzisiaj Wasze wypowiedzi o Stanie Katic.
Fiołeczku... ja będę Ci o tym w wakacje przypominać, jak będziesz miała ochotę, to pooglądam z Tobą niektóre odcinki i będziemy mogły sobie przeżywać razem (bo razem lepiej niż w pojedynkę) i myślę, że na niektóre i Fab się namówi, jeżeli tylko znajdzie chwilkę... Wiem, że się nie zawiedziesz, bo chociaż moje pierwsze spotkanie z Castle było ciężkie, tak teraz widzisz jak jest... :)

PS Myślę, że szyszata z Malinową też się dołączą do namawiania Ciebie i może nawet porobimy sobie maratoniki... :D Ja już się na to nastawiam, więc wiesz... nie możesz mnie zawieść :D Z pozdrowieniami dla Fiołka... Mysz

PS2 Stana <3 Myślę, że ją pokochasz. Nie da się jej nie kochać. I zdecydowanie polecam film "For lovers only" - w Castle jest boska, ale tam... brak słów, żeby opisać jej postać, jej grę, jej kobiecość.. :)

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Castle
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 10, 2012, 10:38:28 »
Cytuj
PS Myślę, że szyszata z Malinową też się dołączą do namawiania Ciebie i może nawet porobimy sobie maratoniki...  :D Ja już się na to nastawiam, więc wiesz... nie możesz mnie zawieść  Z pozdrowieniami dla Fiołka...
Wyzwanie przyjęte! Ja i Malinowa weźmiemy Fiołka w sidła i będziemy dusić!  :th_girl_haha: Spokojnie będzie bezpiecznie! ;)

Ojeja, jak ja tęsknie za odcinkami Zamka! I weź tu człowieku wytrzymaj do września..  smilie_girl_30
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Fabienne

  • Music whore.
  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 167
  • Crazy people should not be left alone.
Odp: Castle
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 10, 2012, 12:12:04 »


Ojeja, jak ja tęsknie za odcinkami Zamka! I weź tu człowieku wytrzymaj do września..  smilie_girl_30

Tell me 'bout it!

Apel do Jagienki: zacznij oglądać! Koniec apelu.

Właśnie z Myszatą i Ka Kropką oglądamy 2.23. Ślicznie tu Beckett wygląda w tych krótkich, kręconych włosach! W ogóle... My się tyle tych odcinków naoglądamy w przeciągu dwóch dni :D Wczoraj leciały cztery w tv, dwa na Universal, dwa na AXN. Dzisiaj też podobnie. A w nocy oglądałyśmy już z komputera 3.14 (<3) i wiecie co? Zasnęłam... No ale nie dziwne, jak się spało tylko 3,5 h poprzedniej nocy. W każdym razie, źle się czułam z tym, że nie zobaczyłam do końca i dzisiaj rano obejrzałyśmy :D

Mysza_99

  • Gość
Odp: Castle
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 10, 2012, 12:22:07 »
Apel do Jagienki: zacznij oglądać! Koniec apelu.

Popieram!

No właśnie całkiem niedawno pisałam o tym odcinku, który teraz oglądamy z Fab i Ka. :) I go strasznie, strasznie lubię, bo Kate wygląda tu fenomenalnie - ma ślicznie podkręcone włoski i fajnie jest ubrana... no i ten buziak z Tomem jest słodki. :D Mój drugi ulubiony buziak, bo pierwszy to oczywiście w finale 4 sezonu. Chociaż to z finału... trudno nazwać buziakiem, toż to był niesamowity wybuch namiętności. :D

W nocy... faktycznie Fab zasnęła, a ja byłam dzielna (ale też prawdą jest, że spałam dłużej)! Samej jednak nie chciało mi się oglądać, więc po mojej ulubionej scenie z ferrari też poszłam spać. :) W planie na dziś mamy 4x13 i po cichu liczę, że jeszcze jakiś inny odcinek przemycę. A 4x13 bardzo, bardzo lubię, bo raz, że mizianie rączki, dwa, że cudowny Royal, a trzy, że mam miłe wspomnienia, bo jego emisja była w bardzo ważnym dla mnie dniu. :D

Ojeja, jak ja tęsknie za odcinkami Zamka! I weź tu człowieku wytrzymaj do września..  smilie_girl_30
Tak, mam podobnie. I dlatego, co chwilę wyskakuję z czymś, co chciałabym zobaczyć po wakacjach. A mam dużo pomysłów. :D

Offline Fabienne

  • Music whore.
  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 167
  • Crazy people should not be left alone.
Odp: Castle
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 10, 2012, 12:29:35 »
A 4x13 bardzo, bardzo lubię, bo raz, że mizianie rączki, dwa, że cudowny Royal, a trzy, że mam miłe wspomnienia, bo jego emisja była w bardzo ważnym dla mnie dniu. :D

Trzy HILARIE!  smilie_girl_159 smilie_girl_321 smilie_girl_301 smilie_girl_014
Nie mów, że Ci się w tym odcinku nie podobała?:D

Poza tym tak, przemycamy jeden odcinek na pewno, i myślę, że wiesz który :D Tylko... czy ja jutro wstanę na pociąg? :P jeśli będziemy tak oglądać jak wczoraj? :D


PS Nie mów mi o kissie Shlemminga i Kate, bo zaraz tak jak Asi mi się uleje.

Emi

  • Gość
Odp: Castle
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:31:25 »
Widzę że sobie Zamkowy maratonik zrobiłyście :D Fajnie! :)
Ja też z chęcią w wakacje oczywiście powrócę do niektórych odcinków, bo ja to tak zwykle każdy widziałam raz :P Niektóre wyjątkowo po kilka razy ale no... ekhm, co, w którym odcinku było to ja Wam nie powiem śpiewająco jak Mysza i Fab :D
Ale to nie zmienia faktu że by sobie umilić czekanie można by pooglądać niektóre odcinki :)
Jak ktoś tu będzie na świeżo oglądał to będzie dodatkowa motywacja by potowarzyszyć  ;D

Offline Fabienne

  • Music whore.
  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 167
  • Crazy people should not be left alone.
Odp: Castle
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:36:36 »
Właśnie! Albo zawsze sobie można jakiś letni maraton z Castle urządzić, ustalić które odcinki oglądamy i oglądać razem, a potem pisać relację na forum na przykład. To byłby dobry pomysł ;)

Emi, ja to ja, ale Myszy to ja nie pobiję, ona wie wszystko :D Ja jeszcze o niektórych rzeczach w niektórych odcinkach zapominam :D

Mysza_99

  • Gość
Odp: Castle
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 11, 2012, 12:58:10 »
Emi, ja to ja, ale Myszy to ja nie pobiję, ona wie wszystko :D Ja jeszcze o niektórych rzeczach w niektórych odcinkach zapominam :D
A guzik prawda. Myślałam np. że te sceny w seksownym call center były na początku 4 sezonu, a Ty uświadomiłaś mnie, że w 4x12 :D Ale dobra... większość znam bez zająknięcia. Jak są sceny w fanvidach, to w 80% przypadków bezbłędnie podaję numery odcinków. :P

Obejrzałyśmy sobie wczoraj z Fab (i częściowo z K.) 4x13 i 4x23 :D Pierwszy z Royalem, który mnie niezmiennie zachwyca i z Kay Capuccio, która wcale nie była taka głupia, na jaką wyglądała. :D I znowu było mizianie rączki. Ach  smilie_girl_159 Poza tym ten odcinek ma w sobie bardzo dużo humoru - co przede wszystkim jest zasługą Esposito i jego zauraczenia piękną Kay. :D Poza tym gra 'papier, kamień, nożyce' - w wykonaniu chłopców, a później w wykonaniu Ricka i Kate też są boskie. Humorem wyróżnia się też scena, w którym Castle i Kate rozmawiają z psychologiem - ich miny, kiedy mówi, że dziwnie się żywił: resztkami ze śmietnika, martwymi ptakami, a nawet swoimi odchodami - bezcenne. I potem to olśnienie, że to nie psycholog ofiary, tylko psa. :D Zresztą sesja tej pani z Royalem i przypatrujący się im Rick - kocham jego mimikę tam. (Fab: Ej, nie śmiej się, ja też tak rozmawiam z moimi psami. Ja: Ale ja się śmieję z Ricka! :D) Ogólnie odcinek jest mega. Pod względem humoru należy dla mnie do tej samej grupy co: Mściciel, Demony, Zombie - całe odcinki uśmiech na twarzy, a i wybuchy śmiechu się zdarzają. (Z tych 4 jednak Demonki kocham najbardziej).

No a finał... finał to finał. :D Komentarze K. sprowadzały trochę na ziemię - tak samo, jak jego podsumowanie ("Musiałem 20 minut na was czekać, żeby obejrzeć odcinek, który w większości widziałem?" - i to rozczarowanie w głosie. Nic nie poradzę, że skoro ma za żonę mnie, to obowiązkowo musiałam mu pokazać najlepsze sceny - bezpośrednio po finale :D)

Castle'owy weekend za nami. Czas wrócić do prozy życia. Ale jakby ktoś kiedyś chciał coś obejrzeć... to wiecie, gdzie mnie szukać. Są seriale... które mogę odświeżać zawsze i wszędzie. I Zamek do nich należy.

Offline Hope

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Castle
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 12, 2012, 14:12:13 »
Jeśli chodzi o "wciąganie się" w Castlusia... pamiętam sytuację sprzed niedawna, gdzie namawiałam przyjaciłkę dobre tygodnie, by zaczęła oglądać. Nie i nie. W końcu będąc u niej puściałam na siłę pierwszy. Jak się później okazało, tamtego wieczoru... obejrzała sama 9 kolejnych  ;D
W dwa tygodnie skończyła wszystko. Niebawem szykujemy maraton całonocny   smilie_girl_159

Offline Malinowa

  • Damonowa ?
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Kobieta
Odp: Castle
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 12, 2012, 20:22:32 »
Hope też tak muszę zrobić, na siłę. Tyle czasu męczę moją przyjaciółkę by obejrzała chociaż jeden odcinek ale jakoś się za bardzo nie zbiera. Choć może teraz na wakacje. Kto wie.
A ja oglądam teraz 3x22. Kocham hotelową scenę, te spojrzenia. Mało brakowało a by się może pocałowali. Ale nie warto o tym myśleć po takim finale 4 sezonu  smilie_girl_149
Och i witam wszystkich moich kochanych Castlomaniaków  smilie_girl_149 smilie_girl_046

Mam nadzieję, że zasłużymy na własny dział :th_0girl_dance:
Cytuj
PS Myślę, że szyszata z Malinową też się dołączą do namawiania Ciebie i może nawet porobimy sobie maratoniki... :D Ja już się na to nastawiam, więc wiesz... nie możesz mnie zawieść
Jasne, że się dołączamy do namawiania ( nie szyszka? :D) Fiołeczku oglądaj bo ten serial wybija się ponad inne. Pod każdym względem jest doskonały  smilie_girl_231
It's not just that she makes him a better person. She does, but, he changes her too. Damon challenges her, surprises her. He makes her question her life, beliefs. Stefan is different. His love is pure and he'll always be good for her. Damon is either the best thing for her or the worst.-Rose?

Offline Fabienne

  • Music whore.
  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 167
  • Crazy people should not be left alone.
Odp: Castle
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 13, 2012, 01:08:21 »
Nie no, nie wierzę!
Stana tweetnęła mój i Olgi prezent na urodziny! To nic, że dwa miesiące później, ale jednak :D Aaa, she made my night! ?
http://yfrog.com/6hr8ofz

a tutaj zdjęcie zaraz po podpisaniu flagi i tortu właśnie :D (Z tyłu była instrukcja obsługi jak go włączyć :D)
http://lockerz.com/s/216614040

Mysza_99

  • Gość
Odp: Castle
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 13, 2012, 13:34:33 »
A ja oglądam teraz 3x22. Kocham hotelową scenę, te spojrzenia. Mało brakowało a by się może pocałowali. Ale nie warto o tym myśleć po takim finale 4 sezonu  smilie_girl_149
Może pocałowali?
Jak dla mnie, to mało brakowało, a rzuciliby się na siebie i wyglądałoby to tak, jak w finale 4 sezonu. :D Albo i goręcej. Widziałaś wahanie Kate za drzwiami? Całą sobą chciała wrócić, rzucić się na niego... i w sumie szkoda, że trochę za długo się broniła :D  Chociaż akurat w tym momencie ważne było, że w ogóle wyszła. Już wtedy widać było jak bardzo go pragnie. :)

Faaaab! Cudownie :) Cieszę się, że Wasz prezent spodobał się Stanie do tego stopnia, że dała go na twitterka! :)
W ogóle... fajny pomysł miałyście, zgrabnie zrealizowany... super! :)

Jeśli chodzi o "wciąganie się" w Castlusia... pamiętam sytuację sprzed niedawna, gdzie namawiałam przyjaciłkę dobre tygodnie, by zaczęła oglądać. Nie i nie.
Ooo, to tak jak ja. Też mówiłam: nie i nie. :D Ale porządna drużyna mnie zachęcała Fab, Emi... 3M mnie zniechęcała mówiąc, że mam pisać pracę magisterską, ale w sumie i z jej strony to była zachęta, bo skoro podejrzewała, że się wciągnę i mnie od tego odwodziła, to znaczyło, że warto. Teraz już wiem. Warto!

Offline Fabienne

  • Music whore.
  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 167
  • Crazy people should not be left alone.
Odp: Castle
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 17, 2013, 22:11:21 »
O matko, jaki tu zastój...
Rozruchamy to trochę dziewczynki, co?:D
:lol:

Ja chcę już dwuparter! <3

Offline mindreader

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Wyróżnienia:
Odp: Castle
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 17, 2013, 22:21:38 »
Ja chcę już dwuparter! <3
Ja też.
Po pierwsze dlatego, że one są zazwyczaj fajne :) Ba! Ten z 2 sezonu był nawet ekstremalnie fajny :)
Po drugie dlatego, że ostatni odcinek trochę mnie nawrócił i liczę, że ten skutecznie zniszczy moją niechęć do serialu i przerodzi ją w chęć, taką, jaką miałam jeszcze np. w maju :D
Po trzecie dlatego, że będę go oglądać w nocy, więc... wracają stare, dobre nawyki.
Po czwarte dlatego, że ożywiłaś ten temat, więc będę miała gdzie się podzielić wrażeniami, bo ostatnie miejsca, w których pisałam... strasznie mnie zniechęcały do wyrażania swojej opinii. :P
po piąte dlatego, że stęskniłam się zwyczajnie za Zamkiem, w dobrej wersji i chcę powrotu :)

A swoją drogą - dziś w nocy Stana i Nathan na gali... ciekawe, czy pojawią się wspólne zdjęcia. Chciałabym w końcu :) Dawno nie było żadnych zdjęć Staniątka nigdzie. W ogóle gdzieś było, że jest przeziębiona, no ale... mam nadzieję, że da radę i będzie.

Offline Fabienne

  • Music whore.
  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 167
  • Crazy people should not be left alone.
Odp: Castle
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 17, 2013, 22:31:26 »
Ja chcę już dwuparter! <3
Ja też.
Po pierwsze dlatego, że one są zazwyczaj fajne :) Ba! Ten z 2 sezonu był nawet ekstremalnie fajny :)
Po drugie dlatego, że ostatni odcinek trochę mnie nawrócił i liczę, że ten skutecznie zniszczy moją niechęć do serialu i przerodzi ją w chęć, taką, jaką miałam jeszcze np. w maju :D

Naprawdę, naprawdę? :O Nawrócił troszkę chociaż? No to meeeega, barzo mega. Trzymam kciuki, żeby ten kolejny odcinek rówież to zrobił. Widziałaś sneak peeks?  <boi_sie>

Cytuj
Po trzecie dlatego, że będę go oglądać w nocy, więc... wracają stare, dobre nawyki.

Kurde, a ja nie mogę. Bo czeski mam rano :( i muszę na niego wstać, bo mnie moja babka od czeskiego uciupie.

Cytuj
po piąte dlatego, że stęskniłam się zwyczajnie za Zamkiem, w dobrej wersji i chcę powrotu :)
Ojej, a to słodkie jest :)  <serduszko>

Cytuj
A swoją drogą - dziś w nocy Stana i Nathan na gali... ciekawe, czy pojawią się wspólne zdjęcia. Chciałabym w końcu :) Dawno nie było żadnych zdjęć Staniątka nigdzie. W ogóle gdzieś było, że jest przeziębiona, no ale... mam nadzieję, że da radę i będzie.

Stana to twarda babka, chora była dwa dni temu, teraz na pewno jest już lepiej ;) Kusi mnie, żeby oglądac w nocy, ale... muszę się wyspać. Po ostatniej nieprzespanej nocy.. ehh...