Ja się zastanawiam czy tytuł będzie brzmiał: ,,Aneta będzie sparaliżowana po wypadku'' czy ,,Aneta będzie sparaliżowana po wypadku?'' bo jednak taki malutki znak zapytania może wszystko zmienić ale niestety obawiam się, że ten pierwszy tytuł jest bardziej prawdopodobny

.
Kurczę, a myślałam, że przejrzałam już wszystkie zdjęcia, a tu nagle taka niespodzianka, Czekolada jesteś super

. A co do nadziei to się zgodzę, bo myślę, że Markowi nadal bardzo na Anecie zależy i to będzie idealna okazja by mógł to okazać, niemniej jednak mam nadzieję, że Anetka wyjdzie cało z wypadku, a przynajmniej, że przeżyje...
Post Merge: Styczeń 24, 2014, 18:52:13
A tak właściwie to wysnułam sobie takie przypuszczenia, że może dla podkręcenia tego całego wypadku i dodania mu dramaturgii to będą wcześniej takie sceny, że niby Aneta mówi Marysi, że chyba faktycznie coś do Marka czuje i że chciałaby z nim być, a później po wypadku ( i może sparaliżowaniu) dojdzie do wniosku, że on jej takiej na pewno nie chce itd.