Majka chciała zdawać na prawko i wtedy na jednej z jazd do tego jej instruktora przyjechali jacyś mafiozo

No i musieli uciekać. Następnym razem instruktor wysiadł z samochodu a samochód z Majką w środku został uprowadzony przez tych opryszków. Szef tej bandy zorientował sie jednak, że zaszła pomyłka i wypuscił Marysię, chociaż inni chcieli ją zabić. Potem okazało sie, że Majka jest jedynym świadkiem i zaczęła współpracować z policją. I wtedy pojechała gdzieś tym samochodem policyjnym i doszło do tej strzelaniny, a ona będąc w szkoku wpadła pod samochód tego mężczyzny co ją przetrzymywał. Paweł z Janem szukali jej wtedy, były te plakaty i program w telewizji.
Nie wiem, czy chodzi ci o to, ale pamiętam tylko takie wydarzenia, które kojarzą mi sie z porwaniem Majki