Uff, jak ją zabrali to jedną (a właściwie to dwie, bo jej "przyjaciółkę" też:-D) irytującą osobę mniej. Ale dziwne, że tego nie pokazali, przecież Partycja przez kilka odcinków stała się główną postacią, co dla mnie było strasznie dziwne. Niemniej jednak, mimo, że już mnie aż tak nie denerwowała, cieszę się, że znikła.

Jeszcze tylko pozbyć się przede wszystkim Ewy, Błażeja i Igora i będzie super!

Ale ja na pewno przegapiłam tę całą sprawę z kradzieżami w Wadlewie.. jakby ktoś mi opisał jak to się w sumie skończyło to byłabym wdzięczna 
Ja pamiętam tylko to, że Agnieszka po wypuszczeniu Śmiałka i Kłoska wyjechała z Wadlewa, bo to też z kradzieżą było związane. Nie przypominam sobie żeby było jakieś rozwiązanie tego wątku, ale to również mogłam to przegapić.
