Mógłby mi ktoś tak notabene wyjaśnić w skrócie dlaczego Pawła już nie ma w serialu?
Ponieważ Mikołaj Krawczyk, wcielający się w jego rolę, zrezygnował z gry w serialu

Z tego co mi wiadomo to głównie przez Agnieszkę Włodarczyk, która nie chciała, żeby aż tak często przebywał z Anetą Zając, ale miał też inny powód, którym było nagrywanie innego serialu
