Autor Wątek: Sezon I i II  (Przeczytany 24911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 28, 2012, 11:39:17 »
Jak dobrze wiedzieć Małgosię Buczkowską na ekranie, ohh...
Odcinek bardzo fajny. Czekam na jakiś rozwój miłosny... ^^

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 01, 2012, 19:02:34 »
Coś cicho ostatnio w dziale.. nie podoba mi się to. :P
Nowe odcinki nie dają nam zbyt wielu tematów do rozmowy. Chyba nie tak wyobrażałyśmy sobie podchody Marka. :(
Noo! Ja chcę żeby coś się działo! :P Niech się Marek w końcu rzuci na Agatę, w sensie seksualnym oczywiście. <haha>

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 01, 2012, 22:03:30 »
Mnie się ostatni odcinek bardzo podobał. Szczególnie temat samej sprawy, z którą Agata miała do czynienia.

Marek ładnie się zachował, że jej pomógł z tym aresztem. Oni strasznie pooowooolutku się do siebie zbliżają, dlatego musimy być bardzo, bardzo cierpliwi  :)

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline eM

  • Kryminalny Zuch
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • upadły anioł
    • M.O
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 02, 2012, 22:32:11 »
Wracając do poprzedniego odcinka: zobaczyć Dygant i Wagner w jednej scenie - bezcenne, powrót do przeszłości  ;D

Dziś scena w kuchni oczywiście najlepsza. Czuć chemie przez telewizor <szczerzy_sie>
I sprawa Doroty i Agaty mi się podobała. Można się było pośmiać przy tej pierwszej  ;D
...Poprzedniego odcinka całego nie widziałam, tej pięknej czołówki nie słyszałam także - stęskniłam się  ;D

Jak dobrze wiedzieć Małgosię Buczkowską na ekranie, ohh...
Myślałam, że tylko ja mam do niej słabość  :D

Hey, little rich girl!

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 03, 2012, 13:56:17 »
Oj tak! Nareszcie zaczyna się coś dziać! :D Scena w kuchni pokazała, że ciągnie Marka do Agaty. <zauroczony> Jak on na nią patrzył, aj. <zauroczony> Ale oczywiście szanowny pan Maciuś musiał się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie. 
Odcinek ogólnie świetny, obie sprawy interesujące. I podobało mi się jak Agata załatwiła tego syna zamordowanego ;D Chciał spadek po ojcu to go dostał <haha> 
Widać jaka z Doroty pracoholiczka. Powinna trochę przystopować.

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 05, 2012, 16:47:14 »
Nadrobiłam.  ;D
Jej, wiecie co, ja jak patrzę, jak on patrzy na Agatę, to mi się ciepło na serduchu robi. I cieszę się, że to nie idzie za szybko, chociaż Maciek mnie doprowadza do szału. ;P zauważyłyście, że on jest o pół głowy niższy od Marka? :P

I jeszcze Okońska teraz się trochę wmiesza w życie Agaty z powodu tego Huberta, czyli będzie się działo, czyli dobrze! ;)

A i spadek - pierwszorzędna akacja. ;D
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline zuzia100

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 06, 2012, 14:10:47 »
Spoiler
PRAWO AGATY 2. KONIEC MIŁOŚCI Marka i Marii. DĘBSKI ZERWIE z Okońską. Czy MAREK i AGATA będą RAZEM?



Fani serialu kibicują związkowi Agaty z Markiem. Niestety, para prawników ma pod górę. Oboje są w związkach. Prokurator Okońska wprowadziła się do Dębskiego. A doktor Maciek Cieślak (Łukasz Nowicki, 39 l.) zamieszkał u Przybysz.

Chociaż adwokatów uwiera rodzinne życie, robią dobrą minę do złej gry. Ale wkrótce to się zmieni. Po wielkiej kłótni Maria wyprowadzi się od Marka. Ale to nie wszystko, bo u Agaty i Maćka nie będzie tak różowo.

Po tym jak Przybysz przez przypadek znajdzie u swojego partnera pudełko z pierścionkiem zaręczynowym, skutecznie będzie wymigiwać się od zaproszeń na kolację. Wystraszy się, że lekarz będzie chciał się jej oświadczyć. W końcu nie wytrzyma i oznajmi mu, że nie chce za niego wychodzić.


Zraniony Maciek zerwie z Agatą. Jakie będą dalsze losy bohaterów PRAWA AGATY? Czy w końcu Dębski zwiąże się z Przybysz?

- Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku się tego dowiemy - mówi nam osoba z produkcji serialu. Bo niestety, jak dowiedział się "Super Express", drugi sezon będzie ostatnim.


Następnym razem proszę ukryć news.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2012, 18:12:12 wysłana przez Amaranth »

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 11, 2012, 18:16:40 »
Odcinek z kibolami średnio mi się podobał, w sensie sprawy. Banalne zakończenie mi się nie podobało. :P
Relacja Marka i Marii się psuje. Fajnie, fajnie, ale jednak mi jej szkoda. Źle zrobiła, że mu nie powiedziała, ale jednak go kocha i to widać. Bądź co bądź niech się rozstają szybko. <haha> Maciek też niech już mi zejdzie z oczu, bo nie mogę znieść jego widoku.. szczególnie w negliżu.. ::)
Scena, w której Agata śmigała na waleta po mieszkaniu zabawna, choć zabawniejsza by była, gdyby jakimś cudem w jej mieszkaniu znalazł się Marek..  <pompony>

Offline eM

  • Kryminalny Zuch
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • upadły anioł
    • M.O
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 12, 2012, 21:18:40 »
Maciek też niech już mi zejdzie z oczu, bo nie mogę znieść jego widoku.. szczególnie w negliżu.. ::)
Dobree  <hahaha>
Coś mu niespodzianka nie wyszła  ;D Chować pierścionek w mieszkaniu zainteresowanej...bardzo mądre, bardzo.
Scena, w której Agata śmigała na waleta po mieszkaniu zabawna, choć zabawniejsza by była, gdyby jakimś cudem w jej mieszkaniu znalazł się Marek..  <pompony>
Cóż za wyobraźnia  <haha>

Uwielbiam jak Marek kłóci się z Marią z powodu Agaty ;D Bo trzeba przyznać, że go trochę poniosło. Przecież żadnego obowiązku nie ma, żeby mu o wszystkim mówić...Inną sprawą jest to, że pewnie jest o Agatę zazdrosna  <tak>
Jeszcze o Dorocie wspomnę:  dobrze, że ma wsparcie w mężu. Bo te koleżaneczki nie za bardzo. Karierowiczki, 'warszafka' i te sprawy.

Na samym początku zobaczyłam Magdę Górską i było "O, Patrycja!" Nigdy się tego nie pozbędę  ;D

Hey, little rich girl!

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 14, 2012, 14:06:38 »
Cytuj
Jeszcze o Dorocie wspomnę:  dobrze, że ma wsparcie w mężu. Bo te koleżaneczki nie za bardzo. Karierowiczki, 'warszafka' i te sprawy.

Te panny to całkowita masakra. Jest takich mnóstwo. Budzą się potem w okolicach 40-tki, w pustym domu i z uczuciem straconego czasu i przegranego życia. Dlatego nie powinno się oceniać innych jeśli się nie jest pewnym co się  jeszcze w życiu wydarzy.
Już myślałam, że ona straci tę ciążę...no ale jednak nie. Ostatnio serial oglądam ze względu na wątek Doroty właśnie.
A sprawy...faktycznie robią się przewidywalne - wiedziałam, że braciszkowie dojdą do jakiegoś porozumienia a ogniwem spalającym będzie mały synek jednego z nich. ;)

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 18, 2012, 19:41:25 »
Spoiler
Choroba ojca zbliży Agatę i Marka?


Ojciec Agaty (Agnieszka Dygant) - Andrzej (Marian Opania) - doznaje zawału serca. Zmartwiona córka wyrusza w rodzinne strony, by czuwać przy jego łóżku. Wraz z nią do Bydgoszczy jedzie Marek (Leszek Lichota). Czy rodzinna tragedia zbliży parę prawników?



Agata i Bartek (Michał Mikołajczak) wreszcie zdobywają dla kancelarii dochodowego klienta. To szanowany biznesmen zajmujący się eksportem mebli do Niemiec.

Pech chce, że tego samego dnia mężczyzna zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Zarzuty są absurdalne. Wszystko wskazuje na to, że narkotyki zostały podrzucone przez konkurencję.



Agata otrzymuje wiadomość, że jej ojciec miał zawał. Dębski ponownie jedzie z prawniczką w rodzinne strony, by pomóc jej ogarnąć sytuację. Andrzej jest w śpiączce farmakologicznej, ale jego stan jest stabilny. Agata jest bardzo zmartwiona. Bartek dostaje swoją drugą szansę: zostaje wysłany do sądu w zastępstwie.

W domu Doroty (Daria Widawska) niespodziewanie zjawia się matka Wojtka (Tomasz Karolak). Jej wizyta wytrąca Dorotę z równowagi, zwłaszcza, że teściowa nie informuje nikogo na jak długo zamierza zostać.


Oł jeeeaa. Ekstra, super, wow! :D Takie sytuacje zwykle zbliżają do siebie głównych bohaterów, więc mam nadzieję, że i tu będzie podobnie. Nareszcie! <haha>

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 19, 2012, 14:37:37 »
Spoiler
Zdradzamy, że w 8. odcinku "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 23 października) matka Wojtka bez zapowiedzi pojawi się w domu Gawronów. Jej niespodziewana wizyta bynajmniej nie zachwyci Doroty (Daria Wiadawska), a wręcz wyprowadzi ją z równowagi.
Jak się okaże, będąca w trzeciej ciąży adwokatka nie darzy swojej teściowej zbyt wielką sympatią. Sytuację dodatkowo skomplikuje fakt, że matka Wojtka nie poinformuje domowników, jak długo zamierza gościć w ich progach. W pewnym momencie kobieta nie wytrzyma napięcia i wyzna szczerze, że została wyrzucona przez męża z domu.
Ojca Wojtka poznamy w 9. odcinku "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 30 października), gdy Gawron ściągnie go do Warszawy, by wyjaśnić sytuację między rodzicami.
Jak sympatyczny starszy pan odpowie na zarzuty żony? Czy przyzna się do małżeńskich zdrad? I czy Wojtkowi ostatecznie uda się pogodzić skłóconych rodziców, a tym samym pozbyć się ich z własnego domu?
Nawet nie wiecie jak się ciesze, że Pani Marysia będzie w Prawie Agaty <tancze>

Offline eM

  • Kryminalny Zuch
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • upadły anioł
    • M.O
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 21, 2012, 14:05:45 »
Właśnie obejrzałam powtórkę wtorkowego odcinka i scena między Agatą i Maćkiem rozwaliła mnie emocjonalnie  ;D Może przez świetnie dobraną muzykę.
Będziesz mnie jeszcze lubił? było urocze.
Dobrze, że Maciek nie chciał udawać, że wszystko jest dobrze, że Agata jest z nim szczęśliwa. Plus dla niego  ;)

We wtorek odcinek z Magdą, sasasa <jupi>

Hey, little rich girl!

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 25, 2012, 17:49:24 »
Chyba nie do końca skumałam ostatni odcinek.. Agata przegrała? :o Choć w sumie to podoba mi się, że główna bohaterka jednak nie zawsze dziwnym przypadkiem wygrywa wszystkie sprawy.
Matka Wojtka, typowa teściowa. Fajnie, że wtrącili taki wątek, nie jest nudno. Swoją drogą sama Maria Pakulnis nadaje tej roli takiego uroku, że chce się oglądać.
Marek świetnie się zachował. Spał biedny biedny na tych krzesełkach, a Agata nawet mu całusa nie dała :P
Dobrze, że Ojciec Agaty odzyskał przytomność na koniec, ale mam nieodparte wrażenie, że nie będzie tak kolorowo z jego zdrowiem..

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 25, 2012, 21:06:41 »
Podobała mi się ta sprawa sądowa, nawet to przegranie Agaty. Chociaż nie do końca wszystko zostało wyjaśnione i to troszeczkę raziło. Miło było sobaczyć Sokołowską w roli żony zapracowanego i oskarżonego męża. :)
W życiu prywatnym też się Agacie troszkę pokomplikowało... niby cieszę się, że znowu pojawił się jej ojciec, ale szkoda, że akurat w takich okolicznościach. W internecie rozpisywali się, że właśnie poprzez ten zawał coś zaiskrzy między Agatą a Markiem i guzik prawda. Oczywiście spanie na krzesłach było słodkie, ale po za tym nic takiego nie było. Marek okazał się dobrym PRZYJACIELEM, nikim więcej na dzień dzisiejszy...

Uwielbiam mamę Wojtka  <zauroczony> i to nie tylko za sprawą p.Marysi (chociaż ona w tym ma baaaardzo duży udział  <haha>) taka typowa mamuśka, wszystko poprawia, wszystkim chce rządzić, rozstawiać, dyktować i mimo, że bardzo podoba mi się ta postać, bo wnosi troszkę świeżości do ich wątku to jednak szkoda mi troszkę Doroty, widać, że nie do końca potrafi się odnaleźć w tej sytuacji, że nie jest to dla niej najłatwiejsze akurat w tym okresie, ale mam nadzieję, że jednak lada odcinek panie jakoś się dogadają. ;)