Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
Czerwiec 24, 2026, 08:08:19
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Dyskutujesz.pl
»
Wszystko i nic
»
Na co dzień
»
Archiwum Na co dzień
»
Nasza twórczość graficzna
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
12
13
[
14
]
15
16
...
20
Do dołu
Autor
Wątek: Nasza twórczość graficzna (Przeczytany 69623 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #195 dnia:
Wrzesień 01, 2012, 13:59:31 »
Zrobiłam dla siebie, ale raczej ich nie wykorzystam do wstawię, może się komuś spodoba
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Jullcia
Aneta&Marek
Wiadomości: 339
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #196 dnia:
Wrzesień 01, 2012, 14:13:26 »
Aaaaa!! Am, nigdy w życiu.
Zabieram kilka.
Dziękuje za panią Marysie.
Zapisane
Donia
Art's Souls
Wiadomości: 1149
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #197 dnia:
Wrzesień 01, 2012, 21:47:30 »
Zapisane
Maleńka
Przyjaciel Forum
Wiadomości: 2304
Płeć:
Don't be afraid!
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #198 dnia:
Wrzesień 01, 2012, 23:17:18 »
Zapisane
Nie przeglądaj forum anonimowo
Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś
Zapraszamy
Kompaktowa
Art's Souls
Wiadomości: 771
Płeć:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #199 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 11:10:54 »
Co ja pacze! Widzę Żuczka!
Pierwszy jest mój!
Eksperymentuje z kolorami... Nie krzyczeć.
Zapisane
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #200 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 14:44:20 »
Maleńka, świetnie Ci idzie! :*
Cyś, ja krzyknę! Pięknie Ci idą te eksperymenty!!
Ja też eksperymentuje, ale z teksturami
+
Eksperymenty mnie pochłaniają..
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Donia
Art's Souls
Wiadomości: 1149
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #201 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 18:56:58 »
Am., robisz genialne prace!
Te z Bruno Marsem są świetne, naprawdę! Tak samo jak reszta
Cytat: Kompaktowa w Wrzesień 02, 2012, 11:10:54
Eksperymentuje z kolorami... Nie krzyczeć.
Nie ma na co krzyczeć
Świetne avki
Zapisane
Luśka
Laurkowi
Wiadomości: 87
Płeć:
Laurkowi Krejzole <3
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #202 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 19:05:43 »
Dziękuję dziewczyny
Pewnie, że możecie porwać
Nie musicie pytać
Am. te z Bruno genialne!
Cysia, eksperymentuj częściej. Wspaniałe kolorki
Zapisane
Donia
Art's Souls
Wiadomości: 1149
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #203 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 20:48:17 »
Zapisane
Inka
Art's Souls
Wiadomości: 158
Płeć:
Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #204 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 20:54:07 »
Jeej, zdolniachy z Was, dziewczęta!
Ja mam kilka animacji z Meryl Streep z mojego tumblr'a. Można zmienić rozmiar, żeby się na avatary nadawały.
Zapisane
Maleńka
Przyjaciel Forum
Wiadomości: 2304
Płeć:
Don't be afraid!
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #205 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 20:54:46 »
Bardzo mi się podobają, te Wasze eksperymenty dziewczyny
Małgosia Socha:
Zapisane
Nie przeglądaj forum anonimowo
Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś
Zapraszamy
Donia
Art's Souls
Wiadomości: 1149
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #206 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 20:57:09 »
Wow, Inka, sama robisz animacje?
Nigdy nie umiałam nauczyć się ich robić.
Maleńka, 3 jest śliczny
Zapisane
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #207 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 21:24:21 »
Inka, fajne!
Też kiedyś chciałam zrobić na mojego lasta i strasznie się namęczyłam. Ale udało się
wyszło mi coś takiego:
Zdradzisz w jakim programie Ty robisz?
Maleńka
. Mam takie same tekstury
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Donia
Art's Souls
Wiadomości: 1149
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #208 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 21:30:56 »
Andres Iniesta
Zapisane
Kompaktowa
Art's Souls
Wiadomości: 771
Płeć:
Odp: Nasza twórczość graficzna
«
Odpowiedź #209 dnia:
Wrzesień 02, 2012, 22:38:21 »
Dziękuję za miłe słowa, miśki!
Dobranoc!
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
...
12
13
[
14
]
15
16
...
20
Do góry
« poprzedni
następny »
Dyskutujesz.pl
»
Wszystko i nic
»
Na co dzień
»
Archiwum Na co dzień
»
Nasza twórczość graficzna