A ja wierzę w rozsądek naszych robaczków z działu PM

Dlatego ja jestem za tym, aby była taka ankieta.
A jeśli nie to mój pomysł jest taki, aby założyć wątek "Ulubione... - zakończenie sezonu" i w pierwszym poście umieścić jakieś przykładowe wątki, które można uznać za ulubione i poddać to wszystko dyskusji. I rozszerzyć to np. o ulubione odcinki. A ankiety dać np. wtedy, gdy dyskusja już się wywiąże i aby ogłosić najczęściej przedstawianą odpowiedź

EDIT.
Doniu, rozumiem Twój zapał, ale nie twórz może nic pochopnie, póki jeszcze tego nie przedyskutowaliśmy

To będzie wątek ważny, bo nie jest typowy dla innych działów, więc wypadałoby, aby nie był to wątek zaczynający się tylko słowami: "Zapraszam do dyskusji", tylko aby treścią swoją rzeczywiście zachęcał
