Autor Wątek: Happysad  (Przeczytany 5304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: happysad
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:57:15 »
Myślałam, że to cały utwór, a tu 55 s, uuu!
To jest cały utwór, ale ja na początku skopiowałam nie ten link co trzeba, szybko poprawiłam, ale chyba wcześniej już kliknęłaś :)
To co Justek wstawiła też jest cały, bo ten pierwszy już usunęli z YT za naruszenie praw autorskich -.-

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: happysad
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:58:29 »
Aaa, czaję! :D
W takim razie wieczorem na spokojnie jeszcze raz się wsłucham i ocenię. ;)
Dziękuję za info, Am! :-*

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: happysad
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2012, 21:00:09 »
"Wpuść mnie bo zgonam"? :D Piosenka po-libacyjna, czy zła dykcja wokalisty? :D

Macie rację, że jakoś tak... bez szału. Zupełnie mnie nie porwało, nawet w ich klimacie nie do końca to pozostaje. Jestem na nie.
'Mogliśmy więcej, przykro'
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Happysad
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 12, 2012, 13:24:25 »
Teaser teledysku do 'Wpuść mnie'
Jak widać teledysk raczej będzie rysunkowy. Jakoś nie przepadam za takimi, ale cóż ;)


I mamy promomix płyty.
Ale trochę mnie martwi, że po pierwszym odsłuchaniu żaden fragment mnie nie zaciekawił.  :ysz:
Najbardziej chyba spodoba mi się piosenka, która zaczyna się od 2:42 Nie przejmuj się..
Cieszy mnie, że Poznański będzie w wersji studyjnej  <zauroczony>


Bez znieczulenia
Kolejny singiel z nowej płyty. Ten chyba podoba mi się bardziej niż 'Wpuść mnie'. Tekst bardziej do mnie trafia. Tak! Tekst na 5!
Na razie słucham. Może po którymś z kolei odtworzeniu mnie bardziej zachwyci.
Ale wolałam starsze kawałki. Takie np. 'Od kiedy ropą', 'Zanim pójdę' czy 'Damy radę'.




Puuusto tu.. a jest już kilka dni po premierze Ciepło / Zimno<zniecierpliwiony>
Płyta dość dobra. Chociaż jak na razie słucham w kółko 3 kawałków z płyty. Mianowicie Poznański, Wszystko co złe i Bez znieczulenia<zauroczony>
Troszkę się rozczarowałam, bo myślałam, że wszystkie utwory z płyty zawrócą mi w głowie, jak to było do tej pory.  :ysz: No cóż. Może z czasem się przekonam.  <jezyk>
Ale te 3 piosenki, które wymieniłam wyżej utrzymują poziom. Także nie jest źle.  <krzykacz>
Płytę oceniam 5/10.

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Happysad
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 12, 2012, 13:32:45 »
No nawet nieźle grają. Ciekawa muzyka wyróżniająca się in plus w zalewie tandetnego piosenkarskiego chłamu (jakieś Farne, Górniaczki, margaryny) jaki opanował nasz rynek muzyczny. Ostatnio często leci w Esce Rock, której słucham w samochodzie - pewnie z okazji tego, że jest nowa płyta. Trochę muzycznie w klimatach Kombajnu Do Zbierania Kur Po Wioskach (gra jeszcze ten zespół?) - tylko teksty mniej zakręcone.
Cieszy mnie, że rock znowu się w Polsce odradza - bo w pewnym momencie zostało na muzykę rockową nałożone swoiste "embargo" w naszym kraju - radio przestało grać rocka, koncerty wielkich nawet zagranicznych gwiazd były przez media nie zauważane... Określenie "muzyka rockowa" stało się określeniem "tfurczości" takich wykonawców jak Mandaryna, Ich Troje czy Doda.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Happysad
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 12, 2012, 13:45:08 »
Muzyka, która leci w popularnych stacjach radiowych to zupełny shit robiony tylko po to, aby się dobrze sprzedał..
Happysad to zupełnie inna bajka. Mimo, iż ich piosenki nie są puszczane w RMF FM czy Zet (na szczęście!) to są ogromnie popularni. To sobie cenię. Nie sprzedają się tylko po to, żeby mieć więcej kasy, a na ich koncertach zamiast ludzi czujących ich przesłanie nagle znalazłyby się piszczące gimnazjalistki nie wiedzące nawet o czym grają.. Na szczęście tak nie jest. ;)
Są prawdziwi w tym co robią i szanują swoich fanów. :)
Kocham tą gitarę.. i głos Quki. ;D




edit.
Co do nowej płyty zmieniam zdanie. :D Kolejną piosenką, która mnie zauroczyła jest tytułowe Ciepło / Zimno.
Czułam, że z czasem coś się we mnie zmieni odnośnie tej płyty, ale nie myślałam, że tak szybko. <haha>
Jednak siła happysadu zwyciężyła. ;D

Uwielbiam ten moment:
Celują we mnie gromy i poluje na mnie deszcz
Uciekam od ulic miast i byle dalej byle gdzie
Jakby niczyje coś
Niczym bezpański pies.

<serduszka>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 15:30:01 wysłana przez Amaranth »

Offline Fanta

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Kobieta
  • Cuando me enamoro <3
Odp: Happysad
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 02, 2012, 21:16:02 »
Nowa płyta Happysadu jest świetna. Wszyscy fani długo na nią czekali. Tak jak ja <skacze>
Ale warto było. Piosenki są świetne.

Moją ulubioną jest "Bez znieczulenia''
'- Jestem w Tobie coraz bardziej zakochany
- Ja w Tobie też
- Dlaczego?
- Bo kiedy się zakocham, czas staje w miejscu'

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Happysad
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 03, 2012, 13:49:34 »
Zgadzam się z Fantą! :D
Na początku nie byłam przekonana, ale szybko zmieniłam zdanie! :)
Każda piosenka ma w sobie to coś, za co kocham Happysad! :P

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Happysad
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 06, 2012, 17:16:45 »
Jaką ja mam fazę na nich dzisiaj... Zaczęło się niewinnie, puściłam sobie kawałek podczas sprzątania. A teraz nie dają mi spokoju... Mów mi dobrze słucham już chyba milion pięćdziesiąty drugi raz.

Nie miałam okazji posłuchać piosenek z nowej płyty. Jakoś jeszcze na nie nigdzie nie natrafiłam. A Wpuść mnie mi się nie spodobało. Nie ten klimat co wcześniej. Zupełnie nie ten.

Happysad to zupełnie inna bajka. Mimo, iż ich piosenki nie są puszczane w RMF FM czy Zet (na szczęście!) to są ogromnie popularni. To sobie cenię.
Podpisuję się rękami i nogami!
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.