Autor Wątek: Trzy, dwa, jeden - start!  (Przeczytany 15751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 05, 2013, 22:48:57 »
Szkoda, szkoda. Widać było, że to nie jest dzień Jerzego i Murray był lepszy. W końcu druga rakieta świata. Tak czy inaczej najbardziej w tym meczu wkurzała mnie publiczność.

Za to mecz poprzedzający - Djokovic i Del Porto - mistrzostwo! Z wielką przyjemnością patrzyło się na tak wysokiej klasy tenis!

No to teraz finał, w którym będę kibicować Djokoviciowi :) A co! Niech pomści naszego Jerzyka :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po raz pierwszy widziałam dziś M. Bartoli i jestem pełna podziwu, bo wydała mi się pulchniutka, a tu taka kondycja i zaangażowanie ;) A poza tym przesympatyczna osoba ;) Aż się wzruszyłam jak po wygranej pobiegła do swojego boksu.

I sympatii nabrałam do Lisickiej. Wolę walki miała, ale pewnie to jeszcze nie był jej czas ;) Również się wzruszyłam jak jej się głos załamał podczas wypowiadania się o turnieju.

Zawsze lubię momenty, w których nagradzają zwycięzców i lubię patrzeć na ich radość. Szkoda, że nie było mi dane po raz kolejny zobaczyć łez szczęścia Jerzego, ale przecież US Open w niedalekiej przyszłości więc może coś się uda naszym rodakom.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i finał Panów również za nami ;)
Chociaż byłam za Djokoviczem to przyznać trzeba Murrayowi, że grał świetnie. Prawie wszystko mu siedziało w korcie. To było niesamowite. Nie można jednak Novakowi odmówić waleczności bo ostatni gem był super :)

A najbardziej wkurzało mnie komentowanie Pana Tomaszewskiego na końcu. Zwłaszcza jeden moment, jak oni się wypowiadali o turnieju, a ten jakaś przydługa wtedy dygresja. No chciałam posłuchać wrażeń finalistów, a tu się w pewnym momencie nie dało. Grr...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2013, 20:33:44 wysłana przez Maleńka »
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline abby

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 12, 2013, 18:18:17 »
    Puchar Hopmana 2014

Agnieszka Radwanska i Jerzy Janowicz  zagraja razem w Australii. <usmiech>
28.12.13 w Perth rozpoczyna sie turniej, ktory uchodzi za nieoficjalne mistrzostwa swiata par mieszanych.Pierwszy raz w Pucharze Hopmana bedziemy mogli zobaczyc pare z Polski.
Rywalami Jerzego i Agnieszki w Grupie A beda pary z: Wloch, Kanady oraz Australii. Aga grala juz z Flavia i Sam, ale z Eugenia (o ile dobrze pamietam) to jeszcze nie miala okazji.

www.sportowefakty.pl/tenis/389709/puchar-hopmana-radwanska-i-janowicz-poznali-grupowych-rywali

( biedny chlopiec do podawania pilek przestraszyl sie, kiedy Jerzy zaczal krzyczec: How many times??? )


Kto z kim i kiedy...czyli szczegolowy program gier Hopman Cup 2014:

www.sportowefakty.pl/tenis/389947/puchar-hopmana-radwanska-i-janowicz-rozpoczna-od-spotkania-z-wlochami

Offline abby

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 26, 2014, 01:14:34 »
                                   
         Puchar Hopmana 2014

Niestety Jerzy Janowicz, z powodu kontuzji stopy nie zagral w Pucharze Hopmana.Zamiast JJ Polske reprezentowal Grzegorz Panfil oraz (zgodnie z planem) Agnieszka Radwanska.Wystepy polskiej pary w tym turnieju mozna zaliczyc do bardzo udanych: wygrali wszystkie spotkania w swojej grupie- dzieki czemu mogli zagrac w finale turnieju.
W finale przegrali z para z Francji.

                                               
  Australian Open 2014

W tegorocznym AO mielismy liczna grupe Polakow,ale nie jestem w stanie pisac o nich wszystkich,wiec wymienie tylko kilkoro z nich:

Kasia Piter po raz pierwszy przeszla eliminacje i zagrala w turnieju- niestety odpadla juz w I rundzie

Agnieszka Radwanska po raz pierwszy zagrala w polfinale- niestety przegrala
Sukcesem Agi jest dojscie do polfinalu, a takze to, ze w meczu cwiercfinalowym pokonala w bardzo dobrym stylu dwukrotna mistrzynie AO- Victorie Azarenke.
Agnieszka ostatni raz pokonala Victorie w Tokyo w 2011 roku, potem zagraly jeszcze 7 razy i wszystkie te mecze Aga przegrala.
Wiec ta cwiercfinalowa walka, to bylo bardzo slodkie zwyciestwo ;D

Lukasz Kubot tez ma powody do radosc, razem ze swoim partnerem deblowym wygral w finale <brawo>
Mamy polskiego mistrza  <o_tak>Gratulacje dla Lukasza  <przytul>

www.sportowefakty.pl/tenis/412637/zobacz-jak-lukasz-kubot-i-robert-lindstedt-wygrali-australian-open-wideo

                                               
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2014, 09:40:06 wysłana przez abby »

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 12, 2015, 11:14:55 »
Puchar Hopmana 2015

Piękny finał i piękne zwycięstwo z parą amerykańską. Brawo Radwańska - brawo Janowicz.
Zpewnością Maleńka śledziła to pilniej niż ja.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 12, 2015, 12:32:03 »
Cudowny drugi set <3
Ciekawa dyskusja z sędzią, niesprawiedliwa decyzja tej drugiej, potem piękny ryk Williams i rozwalenie rakiety :D Pięknie!
Oby więcej tego typu spotkań :D
A radość po ostatnim puncie - coś wspaniałego ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 12, 2015, 22:11:23 »
Puchar Hopmana był świetny dla Polaków. Naprawdę duży sukces. Mecz deblowy był bardzo dobry, ale jak dla mnie jeszcze lepsze było singlowe spotkanie Agnieszki z Sereną. Warto było nastawić sobie budzik na 3 rano i obejrzeć jak inteligentnie gra nasza zawodniczka. Udało się w końcu pokonać Amerykankę i mam nadzieję, że to jeszcze bardziej pobudzi Radwańską i na fali tego zwycięstwa poniesie ją aż do finały Australian Open, który to już za tydzień (znów zarwane noce ;D)


Teraz gra w Sydnej i pierwszą rundę ma za sobą. A pokonała Cornet, Francuzkę, z którą przegrała (w jedynym przegranym spotkaniu) właśnie w Pucharze Hopmana. I to wygrała całkiem gładko. Brawo!
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline abby

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 02, 2015, 21:32:55 »
A radość po ostatnim puncie - coś wspaniałego ;)
Bardzo fajny tenisowy turniej i mile dla oka obrazki <serduszko>

Puchar Federacji
7 i 8 lutego w Krakowie bedzie mialo miejsce bardzo wazne wydarzenie tenisowe.Czy ktos z Was bedzie mial okazje zobaczyc na zywo Marie Sharapova i Agnieszke Radwanska?

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 24, 2016, 22:27:51 »
No proszę, Agnieszka Radwańska utarła nosa tenisowym malkontentom zapowiadającym po niezbyt dobrej końcówce ubiegłego roku szybki jej spadek w rankingu WTA (co niektórzy prorokowali nawet okolice setki). Dziewczyna zebrała się w sobie i z 14 miejsca w ekspresowym tempie przesunęła się na drugą pozycję <brawo>
Uwielbiam oglądać jej mecze. Tyle finezji, szeroka gama zagrań i ogrom woli walki (w kilku meczach od stanu 1:5, 2:5 "dojść" rywalkę i wygrać seta <tak>)
Teraz gra w Miami, dziś z Alize Cornet wygrała 6:0,6:1. Oby tak dalej.

A tu miks jej zagrań z turnieju w Singapurze, od którego Radwańska rozpoczęła swój powrót do TOP10 i wreszcie na pozycję nr 2. Mogłabym ten koncert jej zagrań oglądać bez końca <buja_w_oblokach>
Jeśli ktoś zdecyduje się go obejrzeć, niech zwróci uwagę na zachwyty komentatorów i publiczności <tak>

Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Łukasz

  • Forumowy Informatyk
  • *****
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 08, 2017, 23:02:07 »
Oglądał ktoś ostatnio skoki. Ja niestety tylko wyniki z internetu się dowiedziałem.

1. Kamil Stoch
3. Piotr Żyła
5. Maciej Kot
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki

Offline Carmine

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • wiekszy-biust.net.pl
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 06, 2017, 08:47:08 »
Ja uwielbiam oglądać skoki. Nasza kadra jest teraz w tak wysokiej formie, że ogląda się to znakomicie :) Tak przy okazji... miesiąc temu widziałem artykuł o kontuzji Andre Tandego, on ma strasznie zdeformowane kostki

Offline Łukasz

  • Forumowy Informatyk
  • *****
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 06, 2017, 21:21:26 »
Niestety, jak w każdym sporcie kontuzje się zdarzają. Oby było ich jak najmniej. :)
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki

Offline Łukasz

  • Forumowy Informatyk
  • *****
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 31, 2017, 00:34:52 »
Oglądał ktoś ostatnio galę KSW? Jaka jest Wasza opinia?
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 11, 2020, 21:11:28 »
Oglądał ktoś ostatnio galę KSW? Jaka jest Wasza opinia?
A ja byłam na takiej walce osobiście! Jako fotoreporter,  więc Ty z przy klatce. Podchodziłam do tego wydarzenia sceptycznie,  ale jak już byłam w hali to udzielił mi się klimat. Polecam. Trzeba iść i się przekonać

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 11, 2020, 21:15:36 »
Oglądał ktoś ostatnio galę KSW? Jaka jest Wasza opinia?
A ja byłam na takiej walce osobiście! Jako fotoreporter,  więc Ty z przy klatce. Podchodziłam do tego wydarzenia sceptycznie,  ale jak już byłam w hali to udzielił mi się klimat. Polecam. Trzeba iść i się przekonać
Nigdy nie byłam, ale uważam, że warto się skusić.