Autor Wątek: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)  (Przeczytany 92857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 01, 2013, 14:40:14 »
Ale cieszę się, że w końcu spotkałam osobę, która też widzi tam jakiś bezsens ;)
Ja też nie widzę sensu tego dialogu <haha> Być może Baśka była lekko przyćmiona pisaniem SMSów z Leszkiem <haha> Albo może nie usłyszała początku wypowiedzi Marka, tylko dotarło do niej to, że Nowacki wyjechał za granicę i ona wtrąciła swoje trzy grosze o tym, że wcale mu się nie dziwi (że wyjechał) skoro nie miał pracy (w Polsce, ponieważ został zwolniony) ;D

nie mówi się z "babami" tylko "z kobietami"
Kolejny dowód na to, że kocham Zawadzkiego!  <serduszko>

Strasznie podobał mi się odcinek "Dziennikarka" kurcze szkoda, że Dobiecką zabił, mogła jeszcze trochę pobyć w serialu, a nie tylko przez dwa odcinki. Widziałyście reakcję Zawady? Jak miał do siebie żal i pretensje, że nie zdążył się z nią spotkać, że nie dowiedział się kto ją śledził, że nie zdążył jej uratować, przykre.
Podejrzewałam tego całego fotografa, dopiero później jak Zawada pokazał rysopis tej sprzątaczce wiedziałam, że to jej syn (tylko nie za bardzo znałam motyw) a potem wszystko pięknie ułożyło się w jedną całość. No i Basieńka zajmująca się małą Anią - cudowny widok!  <serduszko> Chociaż najbardziej rozczulił mnie Zawada z tą małą i noszenie jej na baranach!  <serce>

Dalej, odcinek "Błękitny pokój" też bardzo mi się podobał, zrobił na mnie duże wrażenie, na końcu tak jak w odcinku "Balkon z widokiem" wzruszyłam się i to bardzo! To jak opowiadał o tym wszystkim Daniel było mega smutne! I widać było, że ją kochał, że zabił ich tylko dlatego, żeby cierpieli tak jak ona, żeby czuli ten sam ból. Oczywiście to nie usprawiedliwia go, ale myślę, że większość facetów, którzy tak kochają swoje kobiety i dowiedzieliby się o czymś takim postąpiliby dokładnie tak jak Daniel. Jak to było w jednym z odcinków, śmierć za śmierć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 21:28:46 wysłana przez Klaudia »

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 01, 2013, 20:04:46 »
Mówiłam, że w tej serii będzie kilka takich ruszających momentów. Ale kilka zabawnych też. To moje ulubiona seria.
Nic nie wspomniałaś o "Skoku" - nie podobał się? Gość (Humel) zamordował swoją żonę (bardzo zresztą mu oddaną) i ukrył zwłoki w piwnicy pod wylewką :o
No i jaki tam był pościg  <zakochany>
Mam identyczne spostrzeżenia odnośnie "Błękitnego pokoju" jak Ty, Klaudia. Po pierwszym obejrzeniu ...to, wypisz wymaluj, Twoje słowa chodziły mi po głowie.  Daniel nie dorwał ostatniego, który przyczynił się do śmierci ukochanej - ale trafią do jednego więzienia. Gilewicz to też kreatura.
Baśka fajnie zapraszała Marka do kina...plus poparzony Szczepan  :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 01, 2013, 20:13:45 »
Nic nie wspomniałaś o "Skoku" - nie podobał się? Gość (Humel) zamordował swoją żonę (bardzo zresztą mu oddaną) i ukrył zwłoki w piwnicy pod wylewką :o
No i jaki tam był pościg  <zakochany>
Podobał mi się, chociaż aż takiego dużego wrażenia na mnie nie wywarł <haha> Chociaż do końca nie mogłam zrozumieć motywu Humela, bo przecież miał wszystko, dom, żonę, firmę, pieniądze?

W takim tempie to ja skończę oglądać wszystkie serie szybciej niż myślałam <haha> a tak na razie zbliżam się do końca II serii, ale po kolei ;)

Odcinek "Pętla" znowu gwałt, znowu morderstwo i znowu mi się podobało ;D Tacy ludzie powinni dostawać karę śmierci, a nie jakiś śmiesznych kilka lat więzienia! Pawlicki sam chciał wymierzyć sprawiedliwość i na końcu strasznie żałowałam, że nie zabił swojego szefa, że nie zrobił mu krzywdy, ale przynajmniej dobrze, że Zawada i Baśka zdążyli przyjechać w odpowiednim momencie zanim ten dupek udusiłby i Pawlickiego.
Akurat w tym odcinku dla mnie pierwsze skrzypce grała Baśka. Poradziła sobie w trudnej sytuacji, poradziła sobie z tym gościem, który zbliżał się do niej z nożem, zachowała zimną krem i drasnęła go pociskiem, gdyby spanikowała mogłaby już nie żyć. A tak Zawada powiedział: Baśka jestem z Ciebie dumny!  <serduszko> I tak uroczo ją lekko przytulił!
Dalej, przesłuchiwanie Romana przez Baśkę ;D

Baśka: Za co byłeś karany i ile odsiedziałeś?
Roman: Swoje już odsiedziałem.
Baśka: Odpowiadaj na pytania. Nie jesteśmy u cioci na imieninach!
<haha>

Baśka już pomału staje się prawdziwą, rasową policjantką, która nie tylko potrafi zachować zimną krew, ale i potrafi już przesłuchiwać, pamiętam jej pierwsze przesłuchanie, jaka była zdenerwowana, a teraz proszę jaka stanowcza. ;D

I to wspólne oglądanie kaset z metra <haha> Szczepan jak zwykle powoduje, że się uśmiecham <haha>

Zawada: Szczepan Ty chcesz tu tak cały czas stać?
Szczepan: A mogę sobie klapnąć?
Zawada: Klapnij sobie.
<haha>

Naprawdę super odcinek! I to za sprawą Baśki, O!  <rumieniec>

Później "Fotel biskupa" kolejny dobry odcinek, kolejna dobra robota Zawady i jego zespołu. Pojawił się Tomasz Kot i mam nadzieję, że to tylko tak jednorazowo, bo jednak zdecydowanie wolę widzieć tam Marka.

Marek: Jedziemy z Patrycją na tydzień w góry. Spróbujemy naprawić to co kiedyś się zepsuło. wzrok i mina Baśki. Niech mi kurde teraz ktoś tylko powie, że ona podziwia Marka za jego pracę, a nie że jej się podoba, czy jest w nim zakochana! ;D

Wcześniejszy dialog Zawady i Szczepana również mi się podobał <haha>
Zawada: Przesłuchałeś sąsiadów?
Szczepan: Kurka zapomniałem.
<haha>

Kolejny odcinek to "Miasteczko" sprawy uczuciowe nie były w tym odcinku tylko tłem, ale po raz pierwszy wysunęły się na pierwszy plan i to właśnie od nich zacznę. ;) Zawada i bohaterka, w którą wcieliła się Kasia Herman uroczo razem wyglądali! I kurde nawet nie wiecie jak żałowałam kiedy on odjechał, liczyłam, że coś jednak mogłoby z tego być, że może to nie była od razu miłość, ale może zauroczenie, może z czasem połączyło by ich naprawdę gorące uczucie. Widziałam jak na siebie patrzyli, jak po bójce z Dodi ona go przytuliła, jak on później całował jej dłoń (swoją drogą przepiękna scena!  <serduszko>) pewnie już ta kobieta się nie pojawi, prawda? :(
Zawada mam wrażenie, że tą sprawę jakoś tak potraktował bardziej osobiście, bardziej uczuciowo, to nie była dla niego kolejna, zwykła, nic nie znacząca sprawa. Podobnie zachowywał się podczas sprawy Dobieckiej, ale wówczas mógł mieć wyrzuty sumienia, że nie zdążył z nią porozmawiać, a tutaj było co innego, tutaj była jakaś obustronna chemia, jakieś zauroczenie, a nawet chęć bliskości  <serce> cudownie by razem wyglądali i szkoda, że tak to się skończyło. :(

Jeżeli chodzi o to morderstwo, o szantaże no to cóż w małych miasteczkach często to się zdarza, często ludzie zastraszani są przez jakiś dupków tak jak w tym odcinku, przykre.
I znowu gdyby nie Zawada i ta jego spostrzegawczość sprawa by się posypała, a tak po raz kolejny udowodnił, że jest dobry w tym co robi, ba można nawet powiedzieć, że najlepszy!  <serduszko>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 21:29:09 wysłana przez Klaudia »

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 01, 2013, 20:43:16 »
Odnośnie Marty Lipskiej:
(Wchodzisz na własną odpowiedzialność)  :D
Nie mogłam się powstrzymać...


I nigdy nie powiedziałam, że Baśce marek zawsze tylko imponował jako kolega policjant. jestem zwolenniczką wersji, że miłość/zauroczenia Baśki nie trwa od pierwszego odcinka. Wiem, że była w nim zakochana. Niestety.
Jeszcze 6 odcinków Ci zostało w tej serii - no chyba, że już obejrzałaś, tylko nie zdążyłaś opisać.
Mega odcinki przed Tobą:)A końcówka to już w ogóle.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 01, 2013, 20:49:17 »
Odnośnie Marty Lipskiej:
(Wchodzisz na własną odpowiedzialność)  :D
Nie mogłam się powstrzymać...

aaaaaaaaaa!  <serduszko> Cudownie! A w której serii będzie taka piękna scena?  <rumieniec>

Obejrzałam już "Pułapkę" odcinek również ciekawy, gdyby nie Zawada to oczywiście antyterroryści nikogo by nie złapali i ta biedna dziewczyna mogłaby zginąć, a tak Adam znowu gorą. ;D Kurde brakowało mi w tym odcinku Marka, po jaką chorobę ta Patrycja przyjechała? No i oczywiście przez nią Baśka chodzi podminowana jak tylko o niej Marek wspomni. Wracając do tych bandziorów to mi się wydawało, że było ich 5, jednego zastrzelili, drugi dostał w brzuch i też potem zmarł, a jak wychodzili z tą dziewczyną to tylko złapali dwóch, więc gdzie jest jeszcze jeden? No chyba, że ja coś pominęłam, albo przeoczyłam.

Kończę właśnie oglądać odcinek "Tajemnica Julii Małeckiej" ;) Nie wiem czy pozostałe 3 odcinki obejrzę jeszcze dzisiaj czy zostawię sobie na jutro, ale z pewnością do każdego odcinka się odniosę. ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 21:29:34 wysłana przez Klaudia »

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 01, 2013, 20:56:51 »
Jeaaaan ty spoilermanko :P
Nunu zdradzać aż takich rzeczy :D


Ooo już ten wstrętny Patyczak się pojawił. Przez Krymy nie cierpię tej aktorki. Nie mogę na nią patrzeć.  <smiech>

Hmm doglądnij a ostatni odcinek przyprawi Cię o zawał serca. Polowanie ma zabójczy przebieg.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:01:31 »
To teraz znowu mam pytanie <haha> czy będzie jakoś wyjaśniona sprawa żony Zawady?
Właśnie ładuje mi się "Egzekucja" <haha>

"Tajemnica Julii Małeckiej" niby odcinek fajny, niby ciekawa fabuła ale jakoś go nie czułam. Sama nie wiem czemu, Małecki jak psychol, żona mająca romans no i trup. Nagranie taśmy video było dziwne? lekko przerażające? ba od razu widać, że to psychopata, że jest nieobliczalny. Swoją drogą początkowo podejrzewałam Małecką i tego jej kochanka, seerio! ;D nóż, krew, telefon kochanka do Małeckiej, jakoś wszystko mi się układało w całość, no i ta kłótnia wieczorem, a tu proszę końcówka śledztwa była zupełnie inna.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 21:30:04 wysłana przez Klaudia »

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:10:16 »
Boże, jakie są cudowne dialogi w tym odcinku <serduszka>
Sprawa była prosta. Komisarz Brodecki też podejrzewał Małecką, bo przecież on rozwiązuje takie sprawy małym palcem.
"Barszczyk czerwony", "Krzyki i odgłosy", Stefan i jego "trupów jest od groma" <smiech>
Fajnie Zawada dogryzł Markowi, kiedy ten się skarżył, że nie spał bo Krzysiowi trzonowe idą i...gdyby nie Patrycja byłoby krucho. Laska zjawiła się po wielu miesiącach a koleś już je jej z ręki. Nienawidziłam go za to. To dupek.
Baśka jeszcze kupiła sobie bluzkę..i oczywiście tylko Adam wie jak się zachować. Marek to dupek i...prostak.  ::)

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:11:17 »
Cytuj
To teraz znowu mam pytanie <haha> czy będzie jakoś wyjaśniona sprawa żony Zawady?
Ogladaj. :D
Nie można zdradzać podstawowych punktów akcji serialu  <smiech>

Egzekucja a potem najzabawniejsi na świecie "Łowcy dusz" czyli rzecz o sekcie.

Jeden z dialogów mniej więcej leciał tak. Poprawcie potem :D
- Imię?
- Piotr
= Zawód?
- Apostoł
- Miejsce zamieszkania?
- Niebo


- Panie komisarzu a może wezwiemy posiłki?
- Ja nie jestem głodny.

Tajemnica Julii Małeckiej taka dziwna była... :P
Obejrzyj Polowanie a część odpowiedzi na twe pytanie wyżej zadane zostanie rozwiązana :D
Cytuj
Sprawa była prosta. Komisarz Brodecki też podejrzewał Małecką, bo przecież on rozwiązuje takie sprawy małym palcem.
<smiech> <smiech> <smiech>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:16:26 »
Według mnie to był Filip Apostoł ;)
Klaudia, do "Łowców dusz" możesz dojść dzisiaj - uśmiejesz się odrobinę, na koniec trochę zamyślisz. Zaś ostatni odcinek...też, ale nie wie czy potem zaśniesz ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:21:23 »
Fajnie Zawada dogryzł Markowi, kiedy ten się skarżył, że nie spał bo Krzysiowi trzonowe idą i...gdyby nie Patrycja byłoby krucho. Laska zjawiła się po wielu miesiącach a koleś już je jej z ręki. Nienawidziłam go za to. To dupek.
Baśka jeszcze kupiła sobie bluzkę..i oczywiście tylko Adam wie jak się zachować. Marek to dupek i...prostak.  ::)
Otóż to! Nie wiem jak on szybko mógł wybaczyć jej to co zrobiła, że zostawiła jego i Krzysia i sobie wyjechała, no kurde. A jeszcze mówi Zawadzie, że to dla dobra Krzysia, głupie tłumaczenie. I to nawet nie chodzi, że Baśka jakoś jest nim zauroczona i że chce żeby byli razem, tylko tak po prostu się nie robi, z dnia na dzień nie można zapomnieć i wybaczyć czegoś takiego.

"Krzyki i odgłosy"
zwłaszcza te odgłosy <haha>

Jeden z dialogów mniej więcej leciał tak. Poprawcie potem :D
- Imię?
- Piotr
= Zawód?
- Apostoł
- Miejsce zamieszkania?
- Niebo
To z tego odcinka "Łowcy dusz"? :D Podobny dialog był podczas rozmowy Marka i Dodiego, początku niestety nie pamiętam. ;D
Marek: Imiona rodziców?
Dodi: Adam i Ewa
<haha>

Cytuj
Sprawa była prosta. Komisarz Brodecki też podejrzewał Małecką, bo przecież on rozwiązuje takie sprawy małym palcem.
<smiech> <smiech> <smiech>
Brodecki rozwiązuje wszystkie sprawy małym palcem <haha>

Obejrzyj Polowanie a część odpowiedzi na twe pytanie wyżej zadane zostanie rozwiązana :D
Jeszcze połowa "Egzekucji" potem "Łowcy dusz" i mam "Polowanie" <haha>

Klaudia, do "Łowców dusz" możesz dojść dzisiaj - uśmiejesz się odrobinę, na koniec trochę zamyślisz. Zaś ostatni odcinek...też, ale nie wie czy potem zaśniesz ;)
Wydaje mi się, że dzisiaj na "Egzekucji" zakończę ;D nie mogę w takim szybkim tempie skończyć oglądać wszystkich serii bo potem przez resztę wakacji nie będę miała co oglądać. <haha>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:26:24 »
Cytuj
To z tego odcinka "Łowcy dusz"?
Tak to z Łowców dusz..

No w sumie może lepiej zostaw te dwa ostatnie na rano, bo jak na Łowcach się pośmiejesz tak Polowanie jest jednak mroczne i możesz mieć nocne koszmary :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:29:17 »
No w sumie może lepiej zostaw te dwa ostatnie na rano, bo jak na Łowcach się pośmiejesz tak Polowanie jest jednak mroczne i możesz mieć nocne koszmary :D
O matko nie strasz mnie <haha> to z pewnością rano je obejrzę ;D ale "Egzekucja" też jest taka no... straszna <haha>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:38:58 »
Łowcy są lajtowi.
Ale Polowanie no to ciężki, mroczny i łowczy... Będzie ostra jazda.  <boi_sie> <boi_sie>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:41:28 »
Będzie mi się to śniło po nocach? <haha>

Marek: Żałujesz?
Adam: Smutno Ci?
Marek: Kochasz go?
Adam: Zaręczyny?
Baśka: Do wozu!

Uroczy dialog <haha> i poważne miny Zawady i Marka <haha> Uwielbiam tą trójkę!  <serduszko>