Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 266086 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2015, 00:12:58 »
Teresa tylko się upadla. Mam wrażenie, że jest jeszcze gorsza niż Anna z czasów, gdy udawała ciążę, by tylko zatrzymać Marka przy sobie. A skoro przedstawienie czas zacząć, to pewnie jeszcze nie raz i nie dwa wywinie podobny numer. Od początku nie lubiłam tej bohaterki, ale teraz już przechodzi samą siebie. :D
Artur natomiast, mimo iż denerwuje mnie niemalże tak samo jak Teresa, zechciał łaskawie nie doprowadzać do awantury przy Basi - to na plus. Swoją drogą, że gdyby nie jego zachowanie, nigdy by do takich awantur nie dochodziło i Baśka nie musiałaby przeżywać tego, przez co aktualnie niestety ta mała dziewczynka musi przechodzić.
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 13, 2015, 09:40:42 »
Bardzo mnie cieszy taki rozwój wydarzeń :D Tzn. przykre jest to, że Marysia musi uczestniczyć w tym jako powierniczka Artura. Nie dość, że ją zdradził to teraz jeszcze opowiada jak to mu się nie układa(ło) z kochanką ::)

Ale... Podobno niedługo Doktorek rozpocznie walkę o żonę ;D Co nie ukrywam, że mnie cieszy ( w końcu to tylko serial :P )

Spoiler
Artur wróci do żony?
Niebawem Robert Bilski (Zbigniew Stryj) odwiedzi Marię (Małgorzata Pieńkowska) w przychodni i zaproponuje wspólny wypad w góry z Basią.
Tymczasem Artur (Robert Moskwa) - świadomy tego, że za kilka dni dostaną rozwód   - zaprosi żonę do opery. Wyzna Marysi, że nadal ją kocha i zapowie, że nie da jej rozwodu.
- Zastanówmy się, czy naprawdę pragniemy tego rozstania - powie nieoczekiwanie Rogowski, a Maria zgodzi się spędzić z nim cały wieczór.
Czy Marysia wycofa się z decyzji o rozwodzie?


Czytaj więcej na http://www.swiatseriali.pl/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-teresa-zabije-sie-z-milosci,nId,1670207#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 13, 2015, 12:07:54 »
Szczerze powiedziawszy, to naprawdę nie wiem czy się z tego cieszę, czy nie. Kiedyś ten wątek lubiłam. Kiedy Artur zabiegał o Marysię, naprawdę uroczo się na nich patrzyło, a że to wszystko później się tak bardzo posypało... Oni się więcej razy pocałowali zanim byli parą, niż gdy już nią zostali. :D
Myślałam, że po powrocie pani Pieńkowskiej polubię Marysię na nowo. Znów widziałam w niej aktorkę, która zagra tak przekonująco, że jej uwierzę. Szkoda, że szybko to minęło, bo teraz wątek mnie nie tylko nudzi, ale często także irytuje.

Dawne M&Ar wróć! <papa>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2015, 17:50:13 »
Mnie też zastanawia, czy ten scenariusz to piszą jakieś gimazjalistki...Pomysł z nachodzeniem żony i "trucie"się na pokaz kochanki męża jest b.naciągany. Podobnie jak telefon blond żyrafy do Marty. Co ona miałaby wg idiotki Tereni zrobić?Przełożyć Artiego przez kolano i mu wrypać, czy przeprowadzić rozmowę "ostrzegawczą"? No chyba, że te wyczyny blond żyrafy mają utwierdzić widza, że Terenia ma nierówno pod sufitem.
Doktorek tym swoim monologiem biednego, "pokrzywdzonego" przez przewrotny los Misia, w ogóle mnie nie przekonał. Rzeczywiście tak się "bidny" nad sobą użalał, ale chyba mu się role pomyliły. Kto tu w końcu zdradzał, oszukiwał i zawiódł? No i sama końcówka..Kolejny samarytanin, starszy Chochoł przytargał blondi oczywiście do przychodni swojej mamuśki, no gdzieżby indziej, przecież tam pracują sami specjaliści medycyny ratunkowej...Tak jakby nie mógł wtaszczyć jej do swojego bistro (miał tam zresztą najbliżej) i stamtąd wezwać pogotowie <smiech> Kurna, przecież i tak nikt tam nie zrobiłby blond żyrafie płukania żołądka.Zresztą ten młody lekarz Wojtek i tak ograniczył się do wezwania pogotowia...A tak, niech sobie mamusia dodatkowo popatrzy na kochankę-kretynkę mężusia w akcji, jakby Maryś nie miała dosyć tego jej widoku ...Oczywiście w tym całym wątku najgorzej poszkodowana jest mała Basia, bo tatusiowi zamarzyło się wycieranie łóżek z kochanką, a "oprzytomniał" dopiero wtedy, kiedy kochanica pokazała mu, że w ogóle nie zamierza tolerować w ich życiu jego dziecka. Przypuszczam, że przedstawienie Tereni nie było ostatnim, a doktorkowi będzie długo jeszcze ten romans wychodził bokiem. Blond żyrafa jest zawzięta i pewnie coś jeszcze wymyśli, żeby Artiemu skutecznie wybić z głowy powrót na łono rodziny. Tylko nie wiadomo, czy Maryśka będzie się do tego aż tak "palić"...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2015, 21:00:59 »
Tylko nie wiadomo, czy Maryśka będzie się do tego aż tak "palić"...
Bosz, oczami wyobrażni zobaczyłam ich drugi " pierwszy" raz  <smiech> <smiech>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 18, 2015, 23:37:59 »
https://rapidu.net/2451524433/Odc-1121..wmv

Chyba po raz pierwszy podoba mi się Marysia i jej " zabiegi" fajnie zagrane, choć mogło być ciut lepiej. Ale oby tak dalej, może doczekamy się " pazura" z wcześniejszych lat.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 19, 2015, 09:44:44 »
Spoiler
"- Cześć!
  - Cześć.
  - Co za przypadek.
  - Coś ostatnio dużo tych przypadków."
Czyli Doktorek dosyć intensywnie próbuje się wkręcić na łono rodziny. <haha>
Meg, chyba się doczekamy, bo Marysia powoli się rozkręca. Tak szczerze, to marzą mi się sytuacje trochę takie jak wtedy, kiedy Artur kręcił z Dorotą i Marysia przez chwilę tak pięknie jeździła po nim. <buja_w_oblokach> I bardzo się cieszę, że zaangażowała się w tę sprawę Bilskiego. Artur musi zobaczyć co stracił, i że za moment może to przepaść bezpowrotnie. Chociaż, na moje oko (zresztą pewnie nie tylko na moje) to ona nadal go kocha i jest skłonna mu wybaczyć, tym bardziej, że jest Basia.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 19, 2015, 11:02:12 »
Biedna ta Maryśka... Krzysztof ją zdradzał, polazł do Ewuni, potem wielki come back i teraz historia jak widać się powtarza.
Mam nadzieję, że mu jednak nie wybaczy.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 19, 2015, 16:01:57 »
Biedna ta Maryśka... Krzysztof ją zdradzał, polazł do Ewuni, potem wielki come back i teraz historia jak widać się powtarza.
Mam nadzieję, że mu jednak nie wybaczy.
Ja też mam taką nadzieję. Jak znów będziemy musieli oglądać 5 sezonów smyranek to  <histeryk>  <placze>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 12, 2015, 17:02:37 »
https://rapidu.net/5955515611/Odc-1127..wmv

https://rapidu.net/2955513661/Odc-1128..wmv

Arturo przypomniał sobie że Maryś operę lubi ::) i znów sławetny cmok w policzek. WIWAT Wielka Miłość, czy byli ze sobą czy się rozstają- ogień miłości ten sam.  <smiech>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 16, 2015, 10:19:45 »
W ogóle to w porę sobie przypomniał również to, że jednak fajnie mieć rodzinę i bądź co bądź jednak byli razem szczęśliwi.  <okularnik>

A z tym cmokiem to co? Miał się rzucić na nią? :P Akurat w tej sytuacji uważam, że cmok był jak najbardziej na miejscu. Chociaż raz. <haha>


Spoiler
Odc. 1130
W Grabinie zjawia się Artur. Prosi Basię i Lucjana, by pomogli mu uratować małżeństwo z Marią. Kilka godzin później podczas rozprawy rozwodowej Rogowski wyznaje, że nadal kocha żonę. Na Marii jednak jego deklaracje nie robią wrażenia. Zaraz po wyjściu z sądu kobieta idzie na drinka z Robertem Bilskim.

Pomimo tego że naprawdę chcę by wrócili do siebie to jednak mam nadzieję, że Mostowiakowie mu odmówią. Niech się trochę postara. Chociaż jakoś ciężko mi w tę odmowę uwierzyć. :P
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Tabusia

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • kociomaniaczka :)
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 16, 2015, 10:31:29 »
Z tym zdradzaniem i powracaniem to naprawdę powtórka z rozrywki.... Pomimo nostalgii do tego wątku, no strasznie mi Artura obrzydzili. Jak już mają wrócić, to niech najpierw pocierpi !
Prawdziwe pocieszenie jest wtedy, gdy ktoś daje ci do zrozumienia: możesz być taki, jaki jesteś. Phil Bosmans

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 18, 2015, 22:54:37 »
https://rapidu.net/7157235928/Odc-1129..wmv

Deklaracja Artusia dość ciekawa :)

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 19, 2015, 23:02:07 »
Tylko czy Arti nie za późno się ocknął, bo te deklaracje, podchody i wyznania jakoś nie robię na Maryśce porażającego wrażenia...No i ten Bilski coraz bardziej jej się podoba, chociaż wg mnie on jest jakiś taki ciapowaty. Oprócz tego Maryśka tak za dużo o tym gostku nie wie, tzn my jako widzowie również. Jedyne czego się dowiedzieliśmy, to to że pochodzi z Gródka, jest rozwodnikiem i ma brata, byłego celnika siedzącego w łódzkim więzieniu..Ale kim jest zawodu, czym się zajmuje to jakoś owiane jest tajemnicą. Ciekawe jak zareaguje mała Basia na potencjalnego nowego tatusia? Bo blond Żyrafa zupełnie jej nie odpowiadała i wzajemnie..

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 21, 2015, 16:49:09 »
https://rapidu.net/7257818032/Odc-1130..wmv

Maryś pokazuje pazurki  <skacze> nawet nieżle zagrane. Ale scena w kawiarni z Bilskim mnie powaliła. Tomek miał rację jak  14latka się zachowała <smiech>