Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 259954 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 08, 2015, 21:02:56 »
Hm..Maryś jak to już drzewiej w emce bywało, chciałabym ale...może jeszcze nie teraz. ;) No cóż, Bilski nie zna na tyle dobrze Maryśki i nie wie, że te niby zachęcające z jej strony gesty nie oznaczają przyzwolenia na szybkie lądowanie i numerki z nią w pościeli :D Artuś coś się na tym "rodzinnym" obiadku zbytnio nie posilił, a nasłuchał się tyle prawd, że jeszcze bardziej się zdołował. Wzrokiem to prawie wszyscy go wręcz zabijali, "kochany" pasierb gdyby mógł, to by mu z chęcia pewnie jeszcze przywalił.. <smiech> Maryśka tak bardzo chce i dąży do tego rozwodu, bo jej się wydaje, że raz na zawsze pozbędzie się Artiego ze swojego życia, tylko tyle, że zapomina jej się o istnieniu ukochanej córeczki tatusia, a widać, że ojciec i córka mają ze sobą bardzo dobre relacje, pomimo tej całej rozwodowej szopki. Gumką myszką nie da się wytrzeć Artiego z życia Maryśki, on zawsze będzie ojcem Basi.
No i na koniec ta wieczorna wizyta kompletnie pijanego mężusia.  <smiech> Widać, że pomimo wszystko Maryś kocha jeszcze te zalane w trupa mężowskie zwłoki ;) Chyba była jeszcze zadowolona, że to z jej powodu Artuś tak się uchlał.. ;) A ten uśmiech na koniec, po przykryciu kołderką..Hm..może to jej zaimponowało, że doktorek taki jest troskliwy i w dalszym ciągu zrobi wszystko, żeby ją odzyskać. ;)

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 10, 2015, 14:28:14 »
Nie mogę wyobrazić sobie powrotu Artura na łono rodziny. Jeżeli byli razem i było tak koszmarnie drętwo to nie wyobrażam sobie co mieliby po jego  powrocie pokazać ::). Pieńkowska jest koszmarnie drętwa w relacjach damsko-męskich z Moskwą. Chcą nam zaserwować znów ze 3 sezony czegoś na kształt miłości. Jeżeli nie potrafiła pokazać tego gdy podobno " kochała" to co będzie teraz? kajanie się Artura ze 2 sezony i obraza majestatu Santa Maryś ze 4 sezony. No i oczywiście mega świetny pretekst żeby na 5 sezonów go odseparować całkowicie od  łóżkowego wyszynku <hahaha>  Boję się że czeka nas dno dnem poganiane jeżeli chodzi o tę parę.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 21, 2015, 23:46:13 »
https://rapidu.net/6274857221/Odc-1147..wmv

Marysia klasyczna idiotka, przyjmuje prezent od Artura-zakłada je praktycznie od razu a pózniej leci na randkę z Bilskim. Konsekwencja zachowania dość ciekawa.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 22, 2015, 00:47:42 »
Oj... Przyznam, że naprawdę zniecierpliwiona czekałam na ten odcinek, bo spodziewałam się czegoś więcej. Niestety zawiodłam się. Nie pierwszy raz zresztą. Za każdym razem daję się nabrać zarówno streszczeniom jak i ŚS (poraża mnie moja naiwność. :P) No cóż. <zez>
Scena z Arturem... W ogóle co to było...Myślałam, że przyjdzie do domu albo do przychodni a tu zupełnie przypadkowe spotkanie na ulicy, wrzucił jej te kolczyki i odleciał jakby bał się, że Marysia zaraz potraktuje go plaskaczem. :o Natomiast Bilski, jego potulność i misiowatość zaczyna mnie już drażnić. :P I tak, z pewnością chce z nią tylko czasem porozmawiać.  <slucha>

PS czy to nie w tym odcinku miała się skończyć sprawa tego gościa i jednocześnie Martusia miała ostrzec Marysię przed Bilskim?  <okularnik>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 22, 2015, 18:25:50 »
Faktycznie, ten epizod z Artim to właściwie nie wiadomo, co to miało być <mysli> Coś tam próbował jej powiedzieć, że do tej Pragi pojechał ostatni raz reprezentując swoją medyczną firmę..Hm, czyżby miał stracić pracę po tych anonimach blond Żyrafy? A Maryś widocznie jednak lubi biżuterię i nie ma dla niej znaczenia, że to był prezencik od zdrajcy mężusia <smiech> W scenie z drewnianym Chochołem Piotrkiem jakoś nie protestowała, kiedy ten namawiał ją do randki z Bilskim w obecności małej Basi..A Bilski od początku,kiedy się "pojawił" jest wg mnie ciapowaty i taki rozlazły. Jakoś nie widać pomiędzy Maryśką a nim jakiejś "chemii".
W przypadku M.Pieńkowskiej to nie powinno już dziwić. Ona nie potrafi widocznie grać "miłosnych" scen z żadnym serialowym partnerem. <flaga>
A te rozmowy, o których wspominał, to widocznie taki greps, można się domyślić, że chodzi mu raczej o łóżkowe dyskusje, a nie standardowe, konwencjonalne pitu, pitu (czyli konwersacje) z Maryśką <smiech>
To dziwne telefoniczne "ostrzeżenie",prawie już rozwódki Rogowskiej przed Bilskim ma mieć miejsce w odc.1149.. <smiech>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 29, 2015, 21:12:35 »
Dramat u Rogowskich w M jak miłość po wakacjach 2015. Marysia i Piotrek w szpitalu u Artura. Czy Artur umrze?

Kolejna tragedia w ''M jak miłość'' po wakacjach 2015! Aktorzy zdradzili tajemnicę nowego 16 sezonu ''M jak miłość''. Już wiadomo, że w nowych odcinkach ''M jak miłość'' jesienią, Artur Rogowski (Robert Moskwa) będzie walczył o życie w szpitalu! Co się stanie Arturowi? Mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) najprawdopodobniej zostanie dotkliwie pobity, a Maria i jej synowie będą częstymi gośćmi na oddziale. Kto będzie próbował zabić Artura z "M jak miłość"?
"M jak miłość" odcinek 1159 - poniedziałek, 25.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Co wydarzy się w nowym 16 sezonie ''M jak miłość'' po wakacjach 2015? Aktorzy właśnie pracują na planie nowych odcinków ''M jak miłość''. Małgorzata Pieńkowska i Marcin Mroczek uchylili rąbka tajemnicy i już wiemy jak potoczą się losy Marysi i Artura.

Gwiazdy "M jak miłość" chwalą się na Facebooku zdjęciami z planu. Serialowa Marysia i jej syn czuwają w szpitalu przy Arturze, który walczy o życie. Co się stało Rogowskiemu? Kto próbował zrobić mu krzywdę?

Oczywiście na razie widzowie nie dowiedzą się co się stanie z Arturem i kto go tak pobije, bo to pilnie strzeżona tajemnica twórców "M jak miłość". Ale przed premierą nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2015 wszystko będzie jasne.

Walka Artura o życie w szpitalu może mieć coś wspólnego z jego byłą kochanką. Teresa (Dominika Łakomska) jest mściwa, a nie podoba jej się, że lekarz próbuje odzyskać miłość żony. Sprawcą bójki może być też Robert Bilski (Zbigniew Stryj). W 1149 odcinku ''M jak miłość'' wyjdzie na jaw, że Bilski to typ spod ciemnej gwiazdy.


Źródło

To co, rozwodu chyba nie będzie?  <soczek> Albo ponowny ślub, ale to zdecydowanie słabsza opcja.  :P
Fajnie gdyby na wakacje zostawili nas z czymś jeszcze niż to co się wydarzy w 1149.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 29, 2015, 21:59:49 »
Rozwód również może mieć jeszcze miejsce, bo na rozprawie rozwodowej może nie być jednej ze stron..Nie jest to przeszkodą w jego uzyskaniu.Chociaż z drugiej strony, po co Maryśka będzie "ciekała" do tego szpitala,
w którym wyląduje Arti.. ?<mysli>No chyba nie z sentymentu i poczucia przyzwoitości do tych mężowskich zwłok. <smiech> Zastanawia mnie również stała obecnośc w czasie tych odwiedzin wyszczekanego młodszego Chochoła. Czy Piotrek będzie pilnował matki i doktorka, żeby oboje czasem się nie rozmyślili z tym rozwodem ? Ciekawe również, co warszawska "gwiazda" palestry Martusia, wyczyta i czego się dowie z tych akt sprawy brata Bilskiego? Może absztyfikant Maryśki okaże się jakimś mafiosem <smiech>, który namotał cały ten przekręt z celnikami i m.in właśnie jego krył ten brat <mysli>. A na koniec pytanie podstawowe: kto i za co spuści takie manto karatece Artiemu  <mysli>. No chyba, że nie będzie to pobicie, tylko np jakiś wypadek.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2015, 23:04:05 »
https://rapidu.net/7976963655/Odc-1149..wmv

Nie ma to jak telefon 3 minuty przed randką z ostrzeżeniem żeby trzymać się z daleka od absztyfikanta. Martuś ma wyczucie chwili jak diabli  <hahaha>

"Magda nie zasługuje żeby być w rezerwie"- dobrze powiedziane. Biedna Maryś z jednym się rozwodzi, drugi niebezpieczny. Ma kobita ewidentnego pecha z facetami.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 29, 2015, 23:14:54 »
Nie ma to jak telefon 3 minuty przed randką z ostrzeżeniem żeby trzymać się z daleka od absztyfikanta. Martuś ma wyczucie chwili jak diabli  <hahaha>
Nie ma się co dziwić, że facet "lekko" się zdenerwuje i postanowi na dobre wykosić konkurencje. :P
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 30, 2015, 23:25:31 »


Walka Artura o życie w szpitalu może mieć coś wspólnego z jego byłą kochanką. Teresa (Dominika Łakomska) jest mściwa, a nie podoba jej się, że lekarz próbuje odzyskać miłość żony. Sprawcą bójki może być też Robert Bilski (Zbigniew Stryj). W 1149 odcinku ''M jak miłość'' wyjdzie na jaw, że Bilski to typ spod ciemnej gwiazdy.


Taaa, Bilski lepszy karateka niż Arturo  <hahaha> :hahaha: Wyjdzie na jaw bogata wyobrażnia piszącego a nie to że Bilski to typ z pod ciemnej gwiazdy.  ;D

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 08, 2015, 20:05:32 »
Z dzisiejszych Kulis wynika, że postanowili Rogowskich definitywnie rozwieść, przypuszczam, że Maryśka jednak wyląduje w nowym związku z tym "podejrzanym" Bilskim. Ciapowaty amant zapewne okaże się nowym, serialowym partnerem Maryśki, być może trzecim jej mężem..No cóż, ona nie może odstawać w ilości małżonków od swoich serialowych sióstr.. <smiech> No i doktorkowi nikt nie spuści manta, tylko zostanie rozjechany przez samochód, a za tym wszystkim prawdopodobnie "stać" będzie szalona blond Żyrafa. Wygląda na to, że z Artiego zrobią sparaliżowanego do końca serialowego życia inwalidę.. <flaga> No cóż, P.R.Moskwa będzie miał przynajmniej "leżącą" rolę.. ;) No chyba, że w przyszłym sezonie będą chcieli pozbyć się go z obsady. Np uśmiercą Artiego, albo zapakują bezterminowo do jakiegoś "ośrodka" dla nieuleczalnie chorych. Nie sadzę, żeby "święta" Maryśka po ich rozwodzie, chciałaby do us...nej śmierci zajmować się sparaliżowanym eksmałżonkiem...W aż takie jej "poświęcenie" naprawdę nie uwierzę.
Korekta: P.Robertowi zafundowali w przyszłym sezonie jednak rolę poruszającego się na wózku inwalidzkim.
No to nieźle pojechały scenarzystki z serialowym doktorkiem, uziemili bidakę na amen. Arti więcej świętej Maryśki już nie zdradzi, podobno tuż po ich rozwodzie, w jakimś stopniu uchroni eksmałzonkę przed rozjechaniem jej przez samochód prowadzony przez szaloną Żyrafę...Tylko biedaczyna sam już nie zdąży uciec. Maryś chłopinę będzie odwiedzała w szpitalu i w jakimś ośrodku rehabilitacji dla inwalidów, ale raczej z tzw przyzwoitości, litości niż z miłości do byłego męża. Zresztą te odwiedziny będzie odbywała w towarzystwie swoich drewnianych synalków. Podobno na przypływ jej uczuć, wybaczenie i powrót na łono rodziny Arti nie ma co już liczyć.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2015, 22:33:25 wysłana przez grant1 »

Offline malenka144

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 13, 2015, 21:35:05 »
Powiem szczerze, że scenarzystów, to już chyba "Bóg opuścił" ...
Ja jednak obstawiam, że doktorek wyjdzie z tego cudownie uzdrowiony nie wiadomo przez co i uratuje Maryś z rąk jej nowego amanta, który to okaże się zwyrodnialcem i dręczycielem jegoż byłej małżonki i córki.
Marysia oczywiście po tym, jak Arturo uratował jej "życie" oczywiście spać po nocach nie będzie mogła z poczucia winy i obowiązku.
No i oczywiście patrząc na ten rozmach ze strony scenarzystów, liczę również na wielkie szczęśliwe zakończenie...
Ale faktycznie się zgadzam, że chyba bym wolała, aby go uśmiercili, niż cisnęli takie akcje ...
Chyba im się historia Norberta przypomniała ...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 21, 2015, 20:19:26 »
Artuś ten super Mario Bros karate i zostanie powalony aż na wózku wyląduje, czyli chyba z 5 zbirów będą musieli na niego nasłać żeby dać radę temu macho. 
Wątek nawet nie zrobił się żałosny, om jest nijaki i coraz bardziej nijaki. Nie mają pomysłu co z nimi zrobić to wymyślają cuda niewidy.
Pieńkowska od samego początku nie życzyła sobie żadnych scen miłosnych z Moskwą ale teraz przeszła sama siebie. Artuś nie  dotknie jej co najmniej przez  cały sezon <smiech> nawet smyranko nam zabrali  <  <bezradny>  :'( no cóż Pieńkowska ma długi i jakoś je musi spłacić. Jak sobie przypomnę pierwsze 4-5 sezonów to mi się żal robi że taki gniot jest teraz i aktorsko i wątkowo. Ciekawe kto mu będzie opiekę sprawował przez 24h na dobę bo jako poruszający się na wózku takową mieć musi.

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 15, 2015, 19:13:16 »