Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Siatkówka
« dnia: Kwiecień 20, 2013, 07:55:47 »
Kontynuacja tego wątku. Miłej dyskusji! :)

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2013, 18:54:55 »
Wróciłam dopiero do domu. I tak dobrze, bo II set się dopiero zaczął.  :D

Gdybyście widziały mój wybuch radości i krzyki, bo Resovia wygrała pierwszego seta.  <jupi>

Dobra, lecę dalej oglądać, bo ZAKSA wygrywa w II secie.

EDIT:

1:1
Ok, nie oszukujmy się, Sovia gra beznadziejnie. Co nie zmienia faktu, że ja nadal w nich wierzę i mam wielką nadzieję, że się podniosą i wygrają tego III seta.

2:1 dla Resovii
Dobra, ten set w wykonaniu Sovii był świetny. :D


EDIT - z serii BREAKING NEWS!
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaak!
Resovia Mistrzem Polski!   <skacze>
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2013, 20:24:27 wysłana przez Fiołek »

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2013, 20:51:16 »
NIE TAK MIAŁO BYĆ!   <papa> Dziwny ten mecz, sędziów może nie skomentuję. Brawo dla Resovii. Szkoda mi ZAKSY, zwłaszcza Ruciaka, który zagrał baardzo dobry sezon! Jestem tego zdania, że to ZAKSIE należało się MP, grali najrówniej w tym sezonie, cóż taki jest sport, jedni wygrywają, jedni przegrywają.


Zauważyłam, że T. Swędrowski był za Resovią, a W.Drzyzga za ZAKSĄ. :D

Jedyne co sprawiło, że po meczu uśmiechnęłam się to gratulacje i uściski pod siatką. :)

No to sezon Plusligowy 2012/2013 zakończony, a co dopiero się zaczął! Czyli teraz odliczamy do Ligi Światowej!

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2013, 20:56:18 »
Na większe podsumowanie przez mnie tego finału (oraz tego sezonu) nadejdzie jeszcze czas, teraz jestem za bardzo... podekscytowana. :D

Zaczęłam oglądać mecz od II seta.
Wkurzali mnie komentatorzy (normalnie jak nigdy).
Wkurzali mnie sędziowie (bloki!).
Gra była... dziwna.

Kibicowałam Resovii, więc nic dla mnie się nie liczy oprócz tego, że to moja drużyna wygrała! <tancze> I, oczywiście, gratulacje dla ZAKSY (Sylwia - <przytul>).

A teraz idę świętować ten "medalem ładny, ale trochę fuszerka" (ZB9).  <hahaha>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:08:40 »
Dobra, trochę newsów transferowych:

"Pewne jest, że z Sovii odejdą Bartman, Kovacević oraz Dobrowolski. Z ZAKS-ą żegnają się za to Pilarz, Witczak, i ku rozpaczy kibiców, Fonteles. Natomiast z Delecty prawdopodobnie odejdą filary drużyny a mianowicie: Konarski, Masny oraz Wrona. Chodzą również pogłoski o odejściu Antigii."

Ale czy to prawda to nie wiem, bo z jakiegoś funpage'a ściągnęłam. :D Jeśli Konarski, Masny i Wrona odejdą, to już nie będzie ta sama Delecta, którą bardzo lubię.

Ciekawe co będzie z Kubiakiem. :D Po tym jak Go kibice wygwizdali już mnie nic nie zdziwi ...

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:15:59 »
Sylwia, ale odwracasz uwagę od finału... Żyjesz jeszcze?
Nie no, żartuję, oczywiście.  <haha>

Pewne jest, że z Sovii odejdą Bartman, Kovacević oraz Dobrowolski. Z ZAKS-ą żegnają się za to Pilarz, Witczak, i ku rozpaczy kibiców, Fonteles. Natomiast z Delecty prawdopodobnie odejdą filary drużyny a mianowicie: Konarski, Masny oraz Wrona. Chodzą również pogłoski o odejściu Antigii.
Mam na to tylko jedną odpowiedź -> No.
Chyba nie będę lubiła transferów, ale taki jest siatkarski świat.

Teraz i tak nic nie jest w stanie mi zepsuć humoru. I chyba z tego wszystkiego nie będę przygotowana w przyszłym tygodniu na sprawdziany, kartkówki itd. No sorry, mecz był. ;D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:22:11 »
No to co... Mistrz Mistrz Resovia! <3

Beznadziejnie, bo dopiero wróciłam i nic nie widziałam, ale co tam. Potem poszukam sobie jakichś skrótów, fotek z celebracji, dekoracji etc... :) Zresztą... siatkarze na pewno też się czymś podzielą :D


Ale teraz na serio się zasmuciłam doniesieniami z Delecty... Rozmawiałam o tym z koleżanką i byłam tego świadoma, że może nam się teraz klub rozsypać, jak inni zechcą naszych graczy, ale jakoś tak miałam nadzieję, że do tego nie dojdzie. A teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jednak wszystko się rozsypie... 4 zawodników i nawet trener...
Cytuj
Przypomnijmy, że w poniedziałek PZPS ogłosił, że Makowski obejmuje ster w reprezentacji Polski kobiet. Pogodzenie kadry z Delectą nie jest możliwe. - Związek tego nie widzi i ja sam uważam, że to jest niemożliwe - mówi Makowski.
:(


A z innych... Kovacević odchodzi? :(
A Bartmana gdzie niesie?  <jezyk>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:26:11 »
Sylwia, ale odwracasz uwagę od finału... Żyjesz jeszcze?


Nie odwracam, tylko nie mam nic do powiedzenia na ten temat, wygrali i tyle. Do początku sezonu reprezentacyjnego nie będziemy chyba pisali o wygranej Resovii.

Nie było dyskusji o Kurku, który w Rosji sobie nie radzi. Gdzieś czytałam artykuł gdzie wypowiadał się trener Dynama, ale nie pamiętam już gdzie. Mówił on, że to nie jest ten sam Bartek co w Polsce. Bartek wracaj do Polski. :D (głupia ja! on i tak tego nie przeczyta.  <hahaha>)

A Bartmana gdzie niesie?  <jezyk>

A Bartman to mnie jakoś średnio obchodzi. xd


Jestem ciekawa sezonu naszych dziewczyn, może P. Makowski odświeży naszą drużynę. :) Pojechałabym sobie na jakiś mecz dziewczyn. :D


Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:33:05 »
Mówiłam, że żartuję.  :-*

To jak już tak zbieramy informacje, to kadeci dostali się do finału ME! ;)

Sandi, potem na ipli sobie obejrzysz, jak już się pojawi. Ja bym sobie chciała studio przedmeczowe obejrzeć (chociaż Ci komentatorzy zaczęli mnie denerwować) i I set.

PS Już przestałam ogarniać te transfery. Boję się, co będzie dalej.
+ lepiej, żeby Bartman już nigdzie nie przechodził. Może zostać z Jochenem w Sovii, mi to pasuje. :D I żeby Nowakowski został, o!

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:38:53 »
Na razie to są tylko takie spekulacje- jak to na końcu sezonu. Poczekajmy na oficjalne informacje.


Brawo chłopcy! Jutro powtarzamy sukces naszych Kadetek! :D Jeśli się uda, to obejrzę, choć nie cierpię oglądać meczów w internecie, bo zawsze znajdzie się wiele innych rzeczy.    <jezyk>


PS Ale nasz wątek się fajnie rozwinął, gdy byłyśmy tutaj same z sandi to tak mało dyskutowałyśmy. :P Może gdyby znalazło się jeszcze kilka osób regularnie udzielających się w naszym ulubionym wątku (mam nadzieję, że ulubionym. :) ) to można by było pomyśleć o założeniu grupy. :D

EDIT: Właśnie przeczytałam na fejsie, że na PS donieśli, że przez problemy prywatne A. Rouzier nie mógł się skupić i słabo zagrał. No cóż, siatkarz też człowiek i jeśli to prawda to Go rozumiem.


I jeszcze coś: :D
Screen z jednego z odcinków PM, gdzie nasi siatkarze nawet wystąpili. :D Widziałam akurat ten odcinek i aż się uśmiechnęłam, jak to zobaczyłam. :D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:52:57 »
PS Ale nasz wątek się fajnie rozwinął, gdy byłyśmy tutaj same z sandi to tak mało dyskutowałyśmy. :P
Bez kitu, mega się rozwinął :)
Teraz aż nie mogę się skupić, żeby dobrze odpisać, bo już w tym czasie dalej lecą posty... ale dobrze dobrze, piszcie! :D


Naszych młodych chyba jutro obejrzę... akurat na wieczór będzie dobra okazja, żeby zobaczyć ich w akcji :) I jeszcze z Rosją gramy...  ;D

Fiołek - dla mnie i tak bez znaczenia czy będzie ten mecz na ipli czy nie będzie, bo i tak już go nie obejrzę. Nie lubię oglądać już rozegranych meczów, szczególnie jak znam już wynik. Dla mnie to bezsensu, wolę już sobie obejrzeć jakiś skrót, a najlepiej to parę ostatnich piłek + radość ze zwycięstwa :)

EDIT
Jaki screen? Jaki odcinek PM? :D


Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2013, 22:08:31 »
PS Ale nasz wątek się fajnie rozwinął, gdy byłyśmy tutaj same z sandi to tak mało dyskutowałyśmy. :P
Bez kitu, mega się rozwinął :)
Teraz aż nie mogę się skupić, żeby dobrze odpisać, bo już w tym czasie dalej lecą posty... ale dobrze dobrze, piszcie! :D
Fiołek przyszedł i pozamiatał. <o_tak>
Siatkówka jest tak specyficzną dyscypliną, że tu informacje pojawiają się jak grzyby po deszczu. Mogłabym opisać ostatni tydzień, ale części z tego już nie pamiętam, więc zobaczmy na dzisiejszy dzień - finał, Resovia wygrywa, Zaksa przegrywa, koniec sezonu, spekulacje transferowe, kadeci w finale ME, plus jeszcze 100 innych rzeczy by się znalazło.
Nie da rady nad wszystkim nadążyć, ale w przyszłym tygodniu usiądę i napiszę ładne podsumowanie finału i sezonu, o! ;)
Przygotujcie się mentalnie.  :-*

sandi, w sumie to Cię rozumiem, dzisiaj byłam zbuntowana, że nie zdążę na mecz, a potem i tak nie będzie chciało mi się oglądać powtórki, bo to nie będzie to samo, ale pomimo tego mecz sobie nagrałam. Jak na ipli oglądam to zazwyczaj przesuwam tylko na końcówki setów, czyli coś, o co w sumie Tobie chodziło. :-*

Jeżeli jutro zacznę oglądać ten finał, to już w ogóle nie przygotuję się na ten tydzień do szkoły, no ale trudno - są rzeczy ważne i ważniejsze.  ::)

PS Mamy informację od Zibiego:
http://m.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130274,13778356,Zbigniew_Bartman_po_finale___Odchodze_z_Asseco_Resovii_.html
Szkooooda. W sumie dobrze, że gdzieś za granicę, bo denerwowałoby mnie to skakanie pomiędzy polskimi klubami co sezon.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 21, 2013, 11:02:56 »
Jaki screen? Jaki odcinek PM? :D

Kurcze! Nie dodało się.  >:(
Tutaj :)

A słyszałyście, że są rozmowy, że Kuba Jarosz ma wrócić do PlusLigii.  <skacze> Fajnie by było. ;D


Będzie mecz na ipli? ;> Zdecydowanie lepiej mi się tam ogląda, a jeśli nie no to będę śledziła relację punktową.
Ja też nie lubię oglądać powtórek, no chyba, że nie ma nic ciekawego w TV to sobie oglądam. Oglądam też powtórki tych meczów, na których byłam na hali, bo tam się skupić na meczu to nie idzie. ;D


EDIT: Coś dla Fiołka :D :P

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 21, 2013, 11:20:47 »
Zacznę od końca.
EDIT: Coś dla Fiołka :D :P
<serduszka>
Włączyłam dosłownie pierwsze kilka sekund i znowu zaczęłam się cieszyć jak głupia <haha>, a teraz nie mam na to czasu, więc do końca obejrzę, jak wrócę wieczorem do domu.
 :D Ach, te emocje trzymać jeszcze będą przez najbliższy tydzień...

O, takie transfery, kiedy ktoś wraca do Polski, to mogą być. Już kiedyś pisałyśmy o Kadziewiczu, Jarosza również byłoby miło widzieć, nie mówiąc już o Żygadle. Zobaczymy, jak to się potoczy. :)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 21, 2013, 11:24:54 »
TRANSFEROWA KARUZELA

Wilfredo Leon Venero - o fajnie by było go zobaczyć w Polsce. Bardzo lubię Kubańczyków, takie fajne młode chłopaki! :D

EDIT: Coś dla sandi. :)
Wywiad z Bartmanem

Wywiad z Alkiem :)