okońska jest koniem- przejrzyj dokładnie wątek i zwróć uwagę jakie panują tu zasady. Dopiero gdy odpowiedź zostanie uznana za prawidłową przez osobę, która zadała pytanie- dopiero można zadawać kolejne. Poczekaj więc jak Karo napisze, czy udzieliłeś poprawnej odpowiedzi
