Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
Czerwiec 24, 2026, 21:20:48
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Dyskutujesz.pl
»
Strefa telewizyjna
»
Prawo Agaty
»
Galeria i multimedia
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
3
4
Do dołu
Autor
Wątek: Galeria i multimedia (Przeczytany 20110 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #15 dnia:
Sierpień 30, 2012, 20:59:29 »
A to nie jest ze sceny z buzi buzi ?
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Klaudia
Moderator Globalny
Wiadomości: 2494
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #16 dnia:
Sierpień 30, 2012, 21:01:27 »
ooooooo możliwe, tej sceny nawet nie brałam pod uwagę
Zapisane
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #17 dnia:
Sierpień 30, 2012, 21:05:22 »
Tak mi się wydaje, że to z tej sceny, ale głowy nie dam
Znalazłam kilka zdjęć młodszego Marka
tzn. Leszka Lichoty
KLIK 1
|
KLIK 2
|
KLIK 3
|
KLIK 4
|
KLIK 5
|
KILK 6
I natknęłam się na takie ładne
KLIK 7
z podpisem
Przystojny adwokat Marek Dębki (Leszek Lichota) wyznaje zasadę: "kto się czubi, ten się lubi"
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #18 dnia:
Wrzesień 03, 2012, 16:20:05 »
Jacy sportowcy.
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Karo
Margatoholiczka :D
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 169
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #19 dnia:
Wrzesień 03, 2012, 16:23:06 »
Idealni sportowcy!
A tutaj jest sporo zdjęć jeszcze z 1 odcinka nowej serii. Przede wszystkim jest dużo Margaty!
http://prawoagaty.tvn.pl/zdjecia/w-1-odcinku-drugiej-serii,24971.html
Zapisane
Twitter
|
YT
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #20 dnia:
Wrzesień 03, 2012, 17:29:26 »
Leszek i Ilona.
Ładnie razem wyglądają.
edit:
Znalazłam takie.. na drugim planie.
KLIK
edit2:
W 2 odcinku.
«
Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2012, 16:00:13 wysłana przez Amaranth
»
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Karo
Margatoholiczka :D
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 169
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #21 dnia:
Listopad 06, 2012, 18:59:48 »
Gorący pocałunek Agaty i Dębskiego!!!
KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3
KLIK 4
KLIK 5
KLIK 6
KLIK 7
Zapisane
Twitter
|
YT
Anuszia
Pink Cadillac
Wiadomości: 335
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #22 dnia:
Listopad 06, 2012, 20:36:55 »
Właśnie widziałam!
Tylko boję się, że to będzie w ostatnim odcinku tej serii (a podobno kolejnej ma nie być...) i się nie nacieszymy długo
Aczkolwiek i tak miło popatrzeć, choć na gorrrrące pocałunki to nie wygląda
Zapisane
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.
music!
Karo
Margatoholiczka :D
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 169
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #23 dnia:
Listopad 06, 2012, 21:11:04 »
Będzie, będzie 3 seria! To już jest potwierdzone, ale nie wiadome jest, czy się pojawi wiosna, czy dopiero jesienią...
I chyba jednak faktycznie ten pocałunek będzie dopiero w 13 odcinku... Ale możemy się nacieszyć foteczkami
Zapisane
Twitter
|
YT
Anuszia
Pink Cadillac
Wiadomości: 335
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #24 dnia:
Listopad 06, 2012, 21:15:54 »
TAK!? No to świetna wiadomość! Ostatnio się jakoś mniej tym interesowałam więc nie szukałam jakiś informacji, ale toś mnie pocieszyła
No to jak dla mnie może i być w 13 odcinku, byleby to kontynuowali i pozwolili nam nacieszyć oko
Zapisane
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.
music!
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #25 dnia:
Listopad 07, 2012, 12:05:07 »
Właśnie widziałam! Ależ się ucieszyłam
Nareszcie, bo już powoli traciłam nadzieję.
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Klaudia
Moderator Globalny
Wiadomości: 2494
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #26 dnia:
Luty 15, 2013, 19:59:54 »
Niektóre są z III sezonu, inne jeszcze z II
Zapisane
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria
«
Odpowiedź #27 dnia:
Luty 16, 2013, 15:15:07 »
Cytat: Klaudia w Luty 15, 2013, 19:59:54
Cóż za zabójcze spojrzenie
Ale widać, że Mareczek będzie się troszczył o Agatę
Ale to zdjęcie nie podoba mi się nic a nic!
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Amaranth
Art's Souls
Wiadomości: 1664
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria i multimedia
«
Odpowiedź #28 dnia:
Marzec 09, 2013, 19:06:31 »
W związku z ogromną ilością filmików, które powstają o bohaterach tego serialu myślę, że warto i tutaj je zamieszczać. Także dziewczyny do dzieła! My też chętnie będziemy podziwiać.
Zapisane
music
|
photos
|
tumblr
Karo
Margatoholiczka :D
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 169
Płeć:
Wyróżnienia:
Odp: Galeria i multimedia
«
Odpowiedź #29 dnia:
Marzec 09, 2013, 19:15:25 »
Jak dobrze, że można wstawiać filmiki. To coś dla mnie
Wszystkie moje dzieła znajdują się w tym kanale:
http://www.youtube.com/user/Karo1281
A pod spodem dopiero co świeży filmik do piosenki "It Must Have Been Love"
Prawo Agaty || Agata i Marek- It Must Have Been Love
Zapisane
Twitter
|
YT
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
3
4
Do góry
« poprzedni
następny »
Dyskutujesz.pl
»
Strefa telewizyjna
»
Prawo Agaty
»
Galeria i multimedia