aaaaaaaaaaaale ładne zdjęcie!

Ogólnie to pamiętam ten odcinek, tak faaaaaaajnie się wpatrywał w Agatę i aż później brakowało mi tych spojrzeń. Mam nadzieję, że w II sezonie takich uroczych spojrzeń i takiego uroczego podziwiania Agaty będzie duuuuuuuużo, duuuużo więcej!
