Tak się ostatnio zastanawiałam czy z Bartkiem jest wszystko w porządku... może jest gejem? ;>

nie no bez przesady, myślę, że scenarzyści nie poszliby w tą stronę

Może z czasem znajdą Bartkowi drugą połówkę, ale też nie chcę, żeby wprowadzali milion drugoplanowych postaci, bo wówczas Agata z Markiem zeszliby na drugi plan - a tego jednak bym bardzo nie chciała.

Baaaardzo, baaaaaaaardzo się cieszę, że w serialu zagości Frycz. Uwielbiam tego aktora i myślę, że świetnie się sprawdzi jako mecenas 
O tak! Ja również się cieszę, że w serialu zagościł Frycz

Chciałabym, żeby jeszcze jakoś na stałe dołączyła Kulesza i było by suuuuper!
