Mam wielką, ogromną prośbę

Zrobi mi ktoś z Was zdjęcie na tę cholerną oś czasu na Facebooku? Mam na myśli to zdjęcie w tle.
Chciałabym tam mieć np. Nowy Jork i cytat:
I've worked so hard
To make this moment mine
You will hear my voice above the rest
You'll watch me shine!
Ale to tylko jeden z przykładów, jeśli macie jakieś inne pomysły, to jestem na nie otwarta.

O, jakby się dało z tego zdjęcia z którego mam teraz avek to byłoby mega, uwielbiam je!