A mnie- szczerze się tak skórka nie podoba. Znowu jest tu tak ponuro...

niby róż, a jednak wszystko za spokojne, nudne jak Wadlewo. Tamta mi się podobała, bo była taka jak nowa forma serialu i nowa czołówka- nowoczesna, z klasą, ożywiała to miejsce. No ale Wasza decyzja, ja tylko mogę swoje zdanie wyrazić

i poprosić, aby logo które stworzycie- było jakieś żywe, no i dłuższe, aby zajmowało większość przestrzeni powyżej, bo teraz jest tam mega pusto.