Logo jest świetne! Bardzo mi się podoba! Można wiedzieć przez kogo jest zrobione?

Skórka przypomina mi bardziej barwy FC Barcelony niż czołówkę, ale ja wszystko co czerwono-granatowe od razu z Barcą kojarzę.

Zaskoczył mnie bardzo wygląd działu - skórka przede wszystkim - ale myślę, że się przyzwyczaję do niej, tak samo jak przyzwyczaiłam się do różowego działu PM na ifilmie. Jest u nas inaczej, aczkolwiek to na plus, oczywiście!