O rany, dziewczęta? Czy to już jest stałe miejsce naszego pobytu? Za wami nadążyć to trza się nieźle nabiegać 
Kotenieńku, na wuefie ostatnio ćwiczyć nie mogę, to muszę się gdzieś indziej wyżyć, nie?

Katakumba, bo wiesz... my działamy jak POWER RANGERS
OTÓŻ TO! Przez ostatnią dobę nauczyłam się więcej robić w Internecie niż przez całe swoje życie chyba!

Tak, mam nadzieję, że to już będzie nasze stałe miejsce.