Autor Wątek: Last.fm, Spotify itp.  (Przeczytany 16418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Last.fm, Spotify itp.
« dnia: Czerwiec 30, 2012, 12:34:43 »
Myślę, że kilka osób zna ten serwis  smilie_girl_253 A jeśli go ktoś nie zna to jest warty polecenia ;) Ja się w niego wkręciłam na maxa! :)
Znalazłam na nim na prawdę wiele świetnych zespołów i nigdy nie narzekam na brak muzyki ;) co prawda nie można w nim słuchać muzyki za darmo ;) Ale dzięki niemu dowiadujesz się ile czego słuchasz i jaki zespół czy muzyk pasuję do Twojego gustu ;)

Może chcecie się pochwalić swoimi profilami ?  ;D
mój jest w moim podpisie;D
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2013, 11:08:59 wysłana przez Justek »

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2012, 12:58:23 »
A ja już praktycznie z last.fm nie korzystam. Czasem tylko zajrzę, aby zmienić avatar :th_girl_haha: Byłam jedną z pierwszych osób wśród moich znajomych, która tego używała, jeszcze wtedy była ta fajna funkcja korzystania z darmowego radia...jeeej, to był czad! Podział tematyczny, można było sobie wybrać, aby leciały piosenki wykonawców, których się ma dodanych do ulubionych i cały czas najlepsza muzyka w głośnikach...  smilie_girl_321 A teraz? Brakuje mi tego. A na lasta zajrzę czasem jeszcze np. po to, aby zobaczyć czego ciekawego słucha aktualnie moja koleżanka, bo ma super gust. Sama np. na komputerze, z którego aktualnie korzystam nie mam zainstalowanego scrobblera i jakoś wcale mi tego nie brakuje.

Jednak jakby ktoś chciał: dziecko_rocka ;)

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2012, 13:28:44 »
A ja ostatnio znalazłam bardzo fajną wtyczkę do Google Chrome, dzięki której można słuchać muzyki bezpośrednio z lasta. ;) Last.fm free music player się zwie :) polecam:)

Offline karolina0255

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2012, 12:55:49 »
Też wciągnęłam się strasznie w lasta. Wczoraj założyłam nowe konto. Oto mój last.fm: http://www.lastfm.pl/user/xylotogirl
Strasznie dobrze czuje się na tej stronce dzięki temu, że odnalazłam tam wielu moich znajomych. Świetna ta stronka. Dzięki niej zaczęłam słuchać Snow Patrol.

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2012, 13:27:43 »
Widzę last'owe dzieci! ;)
Moje konto to: feminiflore :D
W sumie teraz rzadko korzystam. :P

Offline inrainbows

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2012, 16:44:03 »
Jak ktoś lubi słuchać muzyki z lasta, to całkiem przydatna jest wtyczka do chrome Last.fm free music player. Można wtedy słuchać prawie wszystkiego, co znajduje się na portalu. ;)
A to mój profil: uh-huh-her-
owiń bibułą, weź do płuc.
last.fm

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:52:25 »
Jak ktoś lubi słuchać muzyki z lasta, to całkiem przydatna jest wtyczka do chrome Last.fm free music player. Można wtedy słuchać prawie wszystkiego, co znajduje się na portalu. ;)
Pisałam o tym wyżej. ;)
Używam tej wtyczki i jestem bardzo zadowolona. Można szybko znaleźć i posłuchać sobie jakiegoś interesującego kawałka ;D

Offline inrainbows

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 01, 2012, 10:12:39 »
Faktycznie, nie zauważyłam.
Można szybko znaleźć i posłuchać sobie jakiegoś interesującego kawałka ;D
Szkoda tylko, że często nie odtwarza utworów mniej znanych zespołów. ;p
owiń bibułą, weź do płuc.
last.fm

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 10, 2013, 19:13:25 »
Ja jakiś czas temu założyłam nowego last'a: w-imieniu-dam, bo na poprzednim coś mi się zaczęło psuć. Przestało mi scrooblować niektórych wykonawców, zaczęły się kasować utwory, potem nawet jakieś dziwne utwory zaczęły mi zaśmiecać bibliotekę. Teraz staram się dbać o względny porządek :D I częściej korzystam z last.fm, chociażby wyszukując nowych wykonawców. Jednak bardzo przydatna jest ta kategoria "podobni wykonawcy", bo dzięki temu można trafić na wiele ciekawych muzycznych kąsków ;D
A za polecenie wtyczki dziękuję, muszę w takim razie choć na jednym komputerze przerzucić się na Google Chrome. Albo poszukać, może znajdę coś podobnego, dostosowanego do Mozilli.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2013, 13:32:40 »
Też miałam problem ze swoim lastem. Jakiś czas temu z biblioteki zginęły mi wszystkie odsłuchania z ostatnich paru tygodni, ale na szczęście wszystko samo wróciło na swoje miejsce :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2013, 11:15:36 »
Rewolucja w dostępie do muzyki. Spotify w Polsce

Nie ma sensu zakładać nowego wątku, więc pozwoliłam sobie przyłączyć się do tego <wstydnis> W końcu obydwa serwisy są do siebie bardzo podobne. Ja spotify poznałam dopiero wczoraj, ale już zyskał moją sympatię, szczególnie radio, które jest praktycznie takie samo, jakie kiedyś było na last.fm! Włączam sobie stację radiową "indie" i jestem w niebie <zauroczony> A wszystko, czego słucham scroobluje się na mojego lasta. Mam nadzieję, że szybko poznam inne funkcje tego serwisu i że rzeczywiście okaże się czymś zdecydowanie umilającym życie.
A Wy? Znacie spotify? Korzystacie?

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 12, 2013, 14:27:39 »
O, nie słyszałam o czymś takim, dzięki Justek za cynk! :) Co prawda jeszcze nie zaczęłam korzystać, ale z tego co o tym piszą to jest to coś rewelacyjnego! Do tej pory często korzystałam z iTunes, ale tam darmowe są tylko fragmenty utworów, a tutaj mam wszystko posegregowane bez płacenia. Jest super! :)

Offline eM

  • Kryminalny Zuch
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • upadły anioł
    • M.O
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 12, 2013, 15:42:55 »
Ja na tym portalu (piszę o last.fm  ;D)  znalazłam towarzyszkę na swój pierwszy koncert Selah Sue, także polecam serdecznie!  <haha>
Założyłam konto (UpadlyxAniol) tylko po to, żeby do niej napisać, teraz rzadko z niego korzystam. Chyba wolę YT i odtwarzanie filmików z koncertów  <tak>

Hey, little rich girl!

Offline Nataliaaa

  • Nasze myśli mówią o nas wszystko. < 3 ? ? < 3
  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi Krejzole ?
    • blogger
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 12, 2013, 16:09:30 »
Mam pytanie ;p
Założenia konta na last .fm i tym spotify jest darmowe ? 

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 12, 2013, 16:13:40 »
Mam pytanie ;p
Założenia konta na last .fm i tym spotify jest darmowe ? 
Tak :)