Autor Wątek: Once Upon a Time  (Przeczytany 1929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Once

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Once Upon a Time
« dnia: Listopad 03, 2012, 10:57:25 »
Emma Swan (Jennifer Morrison) zdążyła już przywyknąć do swojego monotonnego życia, gdy w progu jej mieszkania staje Henry (Jared Gilmore), dziecko które dawno temu oddała do adopcji. Emma postanawia odwieźć chłopca z powrotem do domu, do małego miasteczka Storybrooke, gdzie według jego słów  w pułapce czasowej zostały zamknięte wszystkie znane postaci z bajek i baśni. Henry uparcie twierdzi, że tylko  Emma ma moc przełamania klątwy Złej Królowej (Lana Parrilla) i przywrócenie wszystkim szczęśliwego zakończenia.

forum: http://ouat.feen.pl/

Aż dziwne, że jeszcze nie ma tematu o tym wspaniałym serialu, albo ja go nie zauważyłam, co jest bardzo możliwe  ;D
Ogląda ktoś?


Offline mindreader

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Wyróżnienia:
Odp: Once Upon a Time
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2012, 22:01:55 »
Wiem, że post reklamujący inne forum średnio zachęcił do dyskusji, ale.. właściwie nie wiem, czemu się nikt nie wypowiedział. Nie oglądacie "Once upon a time"? Dla mnie najlepszy serial, jaki kiedykolwiek oglądałam. Pierwsza seria mnie zachwycała, czarowała, powalała... każdy odcinek miał w sobie coś naprawdę wyjątkowego.
Poza tym serial świetnie realizowany, fajnie obsadzony... Lana Parrilla i  Robert Carlyle , czyli serialowi Regina/Zła Królowa i Mr Gold/Rumplestiltskin... zachwycają. Naprawdę zachwycają. Nie wiem nawet, którego wolę... i w której odsłonie. :)

Druga seria wydawała mi się niemożliwa do zrealizowania - po zakończeniu pierwszej byłam zawiedziona, że w ogóle wpadli na pomysł kontynuacji, bo skoro cała sytuacja się wyjaśniła, to... no nie było, co ciągnąć. Jednak... udało im się jakoś z tym poradzić, wprowadzili magiczny element i serial idzie dalej. Wciąż w dobrym stylu :)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Once Upon a Time
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2013, 15:28:39 »
Wątek nie cieszy się zainteresowaniem, więc zostaje przeniesiony do archiwum. Jeżeli znalazłyby się chętne osoby do dyskusji to proszę do nas pisać. ;)