Jestem, jestem. spóźniona widzę, ale ostatnio tyle się dzieję, że troszkę czasu brakuje. Na szczęście już niedługo...
Tak jak KONICZYNKA napisała jest to fajny pomysł na przytrzymanie przy życiu naszego tematu. Spójrzmy prawdzie w oczy, to co dzieję się w aktualnych odcinkach nie wymaga zbyt wielu komentarzy i jeśli ma być coraz gorzej, a zapewne tak będzie to skończymy marnie. Poza tym na aktualnych długo nie pociągniemy. Miesiąc, dwa i po wszystkim. A później? Nawet jeśli Robert w eMce zostaje to pewnie nie wróci tak od razu, a wystarczy cofnąć się do czasów wakacji, żeby przekonać się o naszej aktywności jeśli chodzi o komentowanie wydarzeń z życia aktorów. Na TVPSeriale lecą obecnie odcinki z czasów pojawienia się Dorotki, a więc same perełki.

Chyba warto do nich powrócić, powspominać, jeszcze raz się podenerwować, takich emocji szkoda sobie odmówić

Jeśli tylko się zdecydujemy, możemy omówić szczegóły i np. umawiać się na jakiś konkretny dzień i rozmawiać o kilku odcinkach albo w miarę możliwości każdego z nas komentować na bieżąco. Może czasem uda nam się zgrać i spotkać wieczorem w szerokim gronie. Jak chociażby ostatnio
Zatem czekamy na Wasz odzew, jeśli macie jakieś propozycje - piszcie śmiało.

Cukierku, w sprawie spisu odcinków - zobaczę co da się zrobić, ale niezbyt prędko.