Autor Wątek: Agnieszka Więdłocha  (Przeczytany 7121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zorina13

  • Bonanzica
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
    • https://bonnaza.fora.pl/
Agnieszka Więdłocha
« dnia: Maj 27, 2012, 09:07:06 »
Agnieszka Więdłocha (ur. 12 stycznia 1986 w Łodzi) ? polska aktorka teatralna i filmowa.
Absolwentka łódzkiej filmówki (2009). Aktorka Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Jest laureatką Złotej Maski ? łódzkiej nagrody teatralnej ? za najlepszy debiut sezonu 2009/2010. Rozpoznawalność przyniosła aktorce rola Leny Sajkowskiej w serialu wojennym Czas honoru emitowanym na antenie programu telewizyjnego TVP2.

Ostatnio Agnieszka mnie zaczeła irytować i nie chodzi tylko o rolę Asi w M jak miłośc -ale zmieniła się osobowościowo.
Była taka uroczą i skromną dziewczyną teraz zrobiła taka pewna siebie.
"Lepiej być nietypowym i nielubianym niż takim jak wszyscy i otoczonym tak zwanymi przyjaciółmi '
https://bonnaza.fora.pl/

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2012, 12:50:59 »
Co do Agnieszki mam baardzo mieszane uczucia. Kiedy grała jeszcze tylko w 'Czasie Honoru' bardzo ją lubiłam. Wypadałam tak bardzo dobrze, wiarygodnie.  ;) Ale kiedy pojawiła się w 'M jak miłość' z odcinka na odcinek moja sympatia słabła. Nie chodzi tylko o to, że nie lubiłam postaci Joanny od samego początku, ale o grę Agnieszki, która według mnie jest dużo słabsza niż w CH. Ciągle mam w pamięci taką jedną scenę w kawiarni Asi i Pawła. W tedy zupełnie mnie zniechęciła.  ::)
Chętnie zobaczyłabym ją w czymś zupełnie innym :)

Na temat osobowości raczej nie będę nic mówić, bo praktycznie nigdy nie czytałam i nie widziałam z nią żadnych wywiadów.

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2012, 13:03:52 »
Ja tam Age bardzo lubię. Podoba mi się jej rola zarówno w Czasie honoru jak i w M jak miłość. Nie dość, że jest śliczna to jeszcze taka naturalna:) I właściwie to cieszę się że pojawiła się w Mjm, dzięki temu mogę ją często oglądać ;)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2012, 22:17:34 »
Dobra, młodziutka aktorka, potrafi wywołać emocje :)
Uroda + talent, mam nadzieję, że nie zniknie z ekranów :D
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Inka

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2012, 11:22:25 »
Potrafi wywołać emocje :)

Bardzo dobrze potrafi je wywołać, ale ja jakoś wolałam ją w Czasie Honoru. Może bardziej mogła się wykazać jako aktorka. I nie dało jej się nie zapamiętać. Taka normalna, spokojna, a jednak ma coś w sobie magnetyzującego.

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2012, 14:17:06 »
Znam Agnieszkę praktycznie tylko z emki. Ale zgodzę się z opiniami powyżej - zdolności wywoływania emocji nie można jej odmówić. Na początku, kiedy pojawiła się w emce bardzo szybko zaczęłam darzyć ją sympatią. Z kolei teraz niesamowicie mnie drażni. Ale jest to spowodowane zachowaniami postaci, tym co piszą dla niej scenarzyści... Mam nadzieję, że będę miała okazję zobaczyć Agnieszkę w innym wcieleniu :) Bo na Aśkę nie mogę już patrzeć.  smilie_girl_356

Offline Pat Mariah

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:21:15 »
Będę się - niestety albo stety - wypowiadać tylko na podstawie tego, co zaobserwowałam w eMce.
Popieram wszystkich powyżej - nie można odmówić jej zdolności wywoływania emocji, nie można wywołać grania na nerwach (nie w sensie irytowania, a w sensie właśnie owej zdolności). Ja tam ją w eMce lubię. Był okres, kiedy mnie drażniła, ale dawno go mam za sobą :) Od samego początku ją polubiłam... teraz muszę tylko nadrobić jej poprzednie role, by móc porównać :D

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:48:24 »
teraz muszę tylko nadrobić jej poprzednie role, by móc porównać :D

No to Patuś szczerze polecam Czas honoru.. nie dość że serial świetny, to jeszcze Aga genialnie odgrywa swoją rolę;)

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:58:54 »
Tylko jak będziecie się brać za Czas honoru to od początku najlepiej, a nie od odcinków, gdzie jest Agnieszka :) Swoją drogą też bardzo polecam!


Ja zwróciłam na nią uwagę właśnie w CH i nadal tamta rola bardziej mi odpowiada. Rola Aśki mnie ostatnio czasem denerwuje, ale w sumie to może bardziej przez postać niż przez grę Agi. W każdym razie zgadzam się z Wami, że świetnie wywołuje emocje. No a to,że jest śliczna to tak nawiasem :)

Offline kasiuleńka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:41:41 »
Znam Agnieszkę tylko z emki. Bardzo lubię ją jako aktorkę i jako Aśkę też mimo, że ostatnio trochę rozrabia. Dopóki nie pojawiła się Aśka to zawsze chciałam żeby Paweł był z Magdą. Nie lubiłam Teresy, Sylwii, Majka była beznadziejna. To że polubiłam Asię to wielka zasługa Agnieszki, bardzo dobrze wciela się w tą postać. Jest taka naturalna.

Emi

  • Gość
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:56:16 »
Ja póki co widziałam Agnieszkę w Czasie honoru - tam według mnie grała bardzo dobrze, potrafiła zdecydowanie wywołać emocje. ;)
W M jak miłość mnie średnio przekonuję, momentami jest dla mnie troszkę sztuczna, chociaż to zależy od danej sceny bo niektóre są miłe dla oka, a niektóre tragiczne.  :P

Ale na pewno aktora się w pewien sposób wybija i wyróżnia. Jest piękna, młoda...wiele wyzwań przed Nią.  ;)
Ja ją jeszcze kojarzę z Klubu szalonych dziewic - ale tam raczej niewielka rola  :P

No ale jesienią zobaczymy Agnieszkę w zupełnie nowym wcieleniu, w serialu LEKARZEsmilie_girl_299


Agnieszka wystąpiła też w teledysku Cochise do piosenki "Under my streets"  który myślę niebawem będzie miał swoją premierę.  ;)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 10, 2012, 15:22:53 »
Jestem pod coraz większym wrażeniem Agnieszki. Właśnie zabrałam się za drugi sezon Czasu honoru ;)
Znakomita aktorka, tak inna w roli Leny, niż Aśki z M jak miłość.

Podobnie jak Emi - z niecierpliwością czekam teraz na Lekarzy :)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 17, 2012, 11:15:16 »
Ekhem, są tu fanki Agi, to może te fanki zajrzą na taką pewną, skromniutką stronkę, założoną przeze mnie i jak będą chciały, to się zarejestrują? :D Link mam w profilu, pod avatarem :)

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 15, 2012, 12:33:13 »
Agnieszka to niewątpliwie młoda, zdolna aktorka. :)
Zdecydowanie wolałam ją w roli Leny. Mimo, że 'Czas honoru' oglądałam z doskoku to postać Leny zapadła mi w pamięć. Świetnie zagrała, przekazała emocje, które targały jej bohaterką w 100%.
Rola Asi w 'M jak miłość' już trochę mniej ambitna, no ale to chyba pozwoliło się jej bardziej wypromować. :)

Offline Magdocholiczka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: Agnieszka Więdłocha
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 28, 2014, 18:32:18 »
Agnieszka grała Lekarze znów jako Beata, a póżniej grała M jak miłość juz obchodzi z serialu wazne czasem na spotkania fanów pytanie jakiś aktorka jest świetną poradziła sama . :) :) :) :) :)