Autor Wątek: Top Model. Zostań modelką  (Przeczytany 11517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 13, 2012, 06:37:41 »
Pewnie, że nie odczują tego. Zapłacą i dalej będą to nadawać. A przecież większość z nas wie, że w tego typu programach nie chodzi w ogóle o to, by wypromować kogoś nieznanego, by komuś dać szansę - tylko by różne takie bęcwały z jury się mogły lansować i szokować.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 11, 2013, 10:04:56 »
Nikt już tego nie ogląda? ;) Przyznam szczerze, że ja rzucam okiem na prawie każdy odcinek, nie jestem zachwycona całością, ale jednak pokochałam Zuzę i wcale bym się nie pogniewała gdyby zaszła bardzo daleko! Nie dość, że ma śliczną twarz to jeszcze jest taka skromna, rodzinna i w ogóle.  <zauroczony>

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 11, 2013, 10:21:53 »
No właśnie ja oglądam! Aż dziwne, bo zarzekałam się, że po odejściu Korwin-Piotrowskiej przestanę, ale natknęłam się na fragment odcinka, który mnie zaintrygował i postanowiłam nadrobić zaległości w Internecie, teraz jestem na bieżąco. I muszę przyznać, że jest to najlepsza seria z dotychczasowych. Wydaje mi się, że kandydatki na modelki są dobrane najlepiej, poza tym program "nie gryzie" już taką wszędobylską krytyką- "za gruba", "za brzydka", "za niska". Na etapie castingów było nawet miło, nawet Woliński i Tyszka przestali mnie wkurzać :P Dużym plusem jest też wymiana jurorki, Sokołowska jest profesjonalistką i jej obecność trochę utemperowała tamtych dwóch pajaców.

Ja pokochałam Marcelę. Jest piękna, profesjonalna, wie czego chce. Nie rozczula się nad sobą jak chociażby Renata, która również jest piękna i nadaje się na modelkę, ale jest trudna w kontaktach i czasem jej przesadnie emocjonalne podejście drażni :P Drażni widza, a co dopiero osoby, które z nią pracują.
Intrygująca jest też Justyna...patrzysz na nią i dziwisz się co ta dziewczyna robi w programie dla modelek. Potem oglądasz jej zdjęcia, patrzysz jak pracuje z fotografem, jak się stara we wszystkich zadaniach, na wybiegu i już wiesz, że jest to ciężki materiał na modelkę, ale jednak że ma spore szanse. I dobrze ostatnio Woliński czy tam Tyszka powiedział: jej siłą jest to, że wszyscy ją zniechęcali, mówili że się nie nadaje. A ile już zadań wygrała? Wieeeele. To nie przypadek, że tylu ludziom z branży zaimponowała. Chciałabym żeby doszła daleko i pokazała wszystkim na ile ją stać.
Zuza też super, chociaż przed nią też dużo pracy, bo konkurencja jest naprawdę wielka. Tymczasem Zuza w ostatnich odcinkach jakoś tak zaczęła wtapiać się w tłum, pozostawała w tyle za innymi dziewczynami.
Nie lubiłam dwóch dziewczyn: Ani, tej blondyny oraz Aśki, która odpadła w poprzednim odcinku. Pierwsza rozumiem, że była nietypową modelką, ale z względu na swoją sztuczność nigdy mi się nie podobała. Nie pasowała na wybieg, a zdjęć ładnych w mojej opinii nie miała w ogóle. Za to Aśka...cóż, nie lubię dziewczyn, które uważają się za lepsze od wszystkich, a nie do końca potrafią zapracować sobie na taką opinię u innych.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 11, 2013, 10:32:41 »
Ja jednak odczuwam brak Korwin-Piotrowskiej :D Jakoś bardziej do mnie przemawiała niżeli Sokołowska, chociaż już zdążyłam się do tej zmiany przyzwyczaić. Widać, że jak pracuje z dziewczynami to i pochwali je i skrytykuje jak trzeba. Ogromnym plusem jest to, że zna się na tym co robi, że nie krytykuje wszystkich po kolei, tylko konstruktywnie potrafi to uzasadnić. Drażni mnie Tyszka, nawet dokładnie nie wiem czym, ale po prostu swoją postawą działa mi na nerwy.

Marcelę lubię, widać, że wie czego chce, że wie po co tu przyszła i chce osiągnąć swój cel. W dodatku jest śliczna, ale jednak dla mnie w zestawieniu z Zuzą to jednak przegrywa. Zuzę pokochałam już na castingu, wyszła taka skromna dziewczyna z kolczykiem w nosie i bardzo chciałam, żeby przechodziła dalej i jak na razie pni się w górę. Owszem ostatnio jakoś się nie wyróżnia (mam wrażenie, że to po tej sesji 15 minutowej na czerwonym dywanie) ale mam nadzieję, że jeszcze nas (a bynajmniej mnie) czymś zaskoczy ;D
Jeżeli chodzi o Justynę to zachwyca mnie jej energia, jej chęć działania, widać, że za każdym razem się stara, że współpracuje z fotografem a i efekty są czasami powalające!  <rumieniec>
Renata może i jest piękna, może i każdy ją tam wychwala, ale jednak moim zdaniem ta jej wrażliwość poniekąd ją wyklucza z modelingu, owszem trzeba mieć serce, ludzkie uczucia, ale nie można się na każdym kroku rozczulać na sobą. Zdecydowanie Renata w zestawieniu z Tamarą wypada gorzej.

Co do Aśki to no cóż charakterek miała okropny to fakt, ale jednak jej twarz mi się podobała, miała coś takiego fajnego i niespotykanego (już pomijając te oczy!)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 11, 2013, 11:04:24 »
Ja nie odczuwam. W końcu w tym programie ważniejsze są uczestniczki niż jury, a oglądając poprzednie edycje to właśnie jury bardziej rzucało mi się w oczy. Teraz fajne jest to, że jurorzy najczęściej występują dosłownie w tle, wspierają uczestniczki, ale nie wywyższają się ponad zaproszonych gości, specjalistów z danych branży. W końcu widać, że oni też mają jakieś autorytety, że nie pozjadali wszystkich rozumów.

Aśki zaletą było dla mnie jedynie to, że potrafiła sobie poradzić. Chociażby w ostatnim odcinku jak na poczekaniu przypomniała sobie parę nazwisk znanych fotografów i stylistów, czego inne dziewczyny nie potrafiły zrobić. Swoją drogą dziwne to dla mnie strasznie...chcą zostać modelkami, interesują się tym, a nie znają nawet kilku nazwisk? Chociażby z polskiej branży? Przecież u nas też mamy kilku specjalistów, szczególnie projektantów, nawet mogły wymienić tych, z którymi spotkały się już w programie. To nie byłoby wstydem. Wstydem było to, że one wszystkie, jak te sieroty, jąkały się i ani jedno nazwisko nie wyszło z ich ust. Naprawdę żenada.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 11, 2013, 11:09:49 »
Ostatniego odcinka jeszcze nie oglądałam, ale myślę, że jak zrobię sobie przerwę od angielskiego to dla relaksu sobie włączę <haha>
Aśka była momentami zołzowata, ale uważam, że w życiu musiała ostro dostać w kość i dlatego teraz jest taka a nie inna, nie ufa wszystkim i tak jak sama powiedziała nie przyszła do programu szukać przyjaciół. Nie wiem czy się wywyższała czy nie, bo tego jakoś nie zauważyłam, po prostu widać było, że zależy jej na tym programie, że chce coś osiągnąć, odpadła no cóż, widocznie są lepsze. ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2013, 12:51:23 »
Halo nikt nie ogląda? Niedługo finał, a tutaj taka cisza. Budzimy się :D
Co sądzicie o finałowych dziewczynach? Jednak liczyłam, że odpadnie Renata, bo jakoś strasznie mnie denerwuje, może i jest ładna, może i fajnie wychodzi na zdjęciach i dobrze idzie na wybiegu, ale jednak uważam, że psychicznie nie nadaje się do tej pracy no i jeszcze uważa się za taką najlepszą i najładniejszą.
Żałuję, że odpadła Tamara, chociaż tak jak powiedzieli na panelu ubrać się ładnie to nie potrafi, bo o ile na zdjęciach wygląda super o tyle jak przychodziła na panele to zero jakiegokolwiek ładu. :)

Bardzo się cieszę, że do finału przeszła Zuza. Zakochałam się w niej od samego początku i nie ukrywam, że bardzo bym chciała, żeby wygrała  <rumieniec> Z Marceli również bardzo się cieszę, mimo, że nie zna perfekcyjnie angielskiego to jednak wszędzie sobie świetnie radzi! :)

No i została Klaudia, piękna ale bez wyrazu, bez przebicia, a szkoda, bo z jej twarzą i figurą mogłaby zrobić sporą karierę gdyby tylko umiała się przebić i zaprezentować. :)

Jeżeli spośród tej finałowej czwórki miałabym wybrać dwie najlepsze to zdecydowanie byłaby to Zuza i Marcela!  <rumieniec>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2013, 19:08:46 »
Dobrze mówisz Klaudio, trzeba się w końcu obudzić. :D

Tę edycję oglądam od początku i moją uwagę od razu wzbudziła Justyna. Uwielbiam ją za jej poczucie humoru, spontaniczność, zachowanie, za zdjęcia również. Szkoda, że odpadła. Naprawdę żal mi się jej zrobiło, kiedy jeszcze przed ogłoszeniem wyników się popłakała, bo wiedziała, że to ona odpadnie. Moim zdaniem nie zasłużyła. Może i nie ma typowej figury modelki i nie nadaje się na wybieg, ale urzekła mnie swoją osobą i bardzo chciałabym ją oglądać nieco dłużej.

Po odpadnięciu Justyny jeszcze większą uwagę zwróciłam na Zuzkę i to ona jest obecnie moją faworytką. Będę za nią mocno trzymać kciuki. ;)
Tak poza tym to szkoda, że taka piękna dziewczyna ma tak wielkie kompleksy...

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 01, 2013, 20:07:49 »
Dobrze mówisz Klaudio, trzeba się w końcu obudzić. :D
No nareszcie! :D Teraz niech inni się kurde budzą! :)

Ja również ten sezon oglądam najuważniej i uważam, że jest najlepszy, bo i dziewczyny są genialne!  <rumieniec>
W poprzednim starciu Justyny i Klaudii miałam nadzieję, że jednak Justyna zostanie, co jak co ale ona swoją osobowością i swoim powerem mnie urzekła i od razu podbiła moje serce! I ten jej uśmiech!  <serduszko>

Po odpadnięciu Justyny jeszcze większą uwagę zwróciłam na Zuzkę i to ona jest obecnie moją faworytką. Będę za nią mocno trzymać kciuki. ;)
Tak poza tym to szkoda, że taka piękna dziewczyna ma tak wielkie kompleksy...
W Zuzce od samego początku się zakochałam <haha> I wydaje mi się, że według Michała to właśnie ona powinna wygrać. Pewnie, że szkoda, że ma takie kompleksy bo nie jedna dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak ona i mieć taką piękną twarz. Do dzisiaj pamiętam jak popłakała się przy tym lustrze, naprawdę strasznie mi się jej szkoda zrobiło. Ale z drugiej strony wolę taką zakompleksioną Zuzkę niżeli zarozumiałą i pewną siebie Rentę, która mnie denerwuje i strasznie się zezłoszczę jeżeli to ona wygra tą edycję.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 02, 2013, 22:13:27 »
Ja od początku lubiłam Renatę i jej kibicowałam, ale teraz to już nie mogę na nia patrzeć. Stała się zbyt pewna siebie i trochę irytująca, dlatego też kibicuje Zuzie, bo to ona zdobyła moja największą sympatie. Jest skromna i naturalna i ma dużą siłę przebicia, jest oryginalna. Natomiast Marcela irytowała mnie od samego początku. Ciągłe mówiła, że przyszła po to, by wygrać ten program. Tak mnie to wkurzało, że jakbym mogła to bym ją pobiła, ale teraz jakos się zmieniła i nawet ją zaczęłam lubić i w sumie w finale znalazły się same fajne dziewczyny, wiec która by nie wygrała będę zadowolona, ale najbardziej ucieszy mnie jednak zwycięstwo Zuzy i myśle, że ma ona spore szanse na to, by wygrać.

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 03, 2013, 19:44:26 »
Chyba nigdy jeszcze nie lubiłam tego programu tak, jak teraz. I chyba jeszcze nigdy nie kibicowałam żadnej dziewczynie tak, jak teraz kibicuję Marceli i Zuzie. Marcela jest dla mnie urodzoną modelką, może ma mocny charakter, ale to dobrze, bo potrafi o siebie zawalczyć i nie jest przy tym taka chamska jak kiedyś Joasia bodajże. A że jasno powiedziała po co przyszła do programu? To przecież oczywiste. Każda chce wygrać. A teraz na etapie Indii widać, że Marcela mimo to koleguje się z dziewczynami i że nie ma między nimi jakichś większych konfliktów Za to Zuza mimo tego, że nie ma może urody typowej dla modelki- jest cholera tak cudna, tak charakterystyczna, tak pięknie wychodzi na zdjęciach. No i dla mnie ten pokaz z jej udziałem wymiótł wszystko  <serduszko> Świetny klimat. Chciałabym być jego naocznym świadkiem.

Poza tym...pokochałam Piróga :P Zawsze był bardzo ciepłą postacią w programie, walczył o dziewczyny, ale to jaki ma z nimi teraz kontakt pobiło wszystko. Wspiera je na każdym kroku, naprawdę mają szczęście, że jest ktoś taki jak on...świetnie to było jak w ostatnim odcinku przed pokazami powiedział, że jakby co- jest obok :) I jak pocieszał Marcelę, jak poszedł pomóc jej zrozumieć to, co mówi projektant. Cieszę się też że on jeden zauważył potencjał Zuzy i że nie pozwolił, aby ją wyrzucili.

Dlatego teraz...kibicuję Marceli i Zuzie :) Będzie mnie cieszyła wygrana każdej z nich i jednocześnie będzie mnie smuciło, że nie mogą wygrać we dwie :D bo zdecydowanie we dwie zasługują. Boję się jednak, że widzowie mogą nas zaskoczyć i że wygra np. Klaudia, a tego bardzo bym nie chciała. Życzę dziewczynie jak najlepiej, ale do bycia top model jeszcze jej daleko. Jest taka...jak to często był powiedziane w programie- przezroczysta.

Offline eM

  • Kryminalny Zuch
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • upadły anioł
    • M.O
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 04, 2013, 16:31:52 »
Oglądam Top model od pierwszej edycji, od pierwszego odcinka do ostatniego... może pora się odezwać w temacie  ;D

Póki co kibicuję Marceli. Na początku wydawała mi się zapatrzona w siebie, nawet bezczelna. Z czasem wyszło, że to tylko taka postawa, może nawet maska, że naprawdę w środku jest ludzka, nie jest egoistyczną maszyną. To na plus.
Tym bardziej, że Marcela pochodzi z Konina, który leży niedaleko mojego rodzinnego Koła i mamy wspólnych znajomych, którzy twierdzą, że jest bardzo sympatyczna.
Także Wielkopolska górą, niech Marcela wygrywa (byle nie Renata  <haha>)

Hey, little rich girl!

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 04, 2013, 21:59:11 »
Także Wielkopolska górą, niech Marcela wygrywa (byle nie Renata  <haha>)
Marcela albo Zuza, ale nie Renata i Klaudia, błaaaaaagam! ;)

Boję się jednak, że widzowie mogą nas zaskoczyć i że wygra np. Klaudia, a tego bardzo bym nie chciała. Życzę dziewczynie jak najlepiej, ale do bycia top model jeszcze jej daleko. Jest taka...jak to często był powiedziane w programie- przezroczysta.
Bardzo bym nie chciała, żeby Klaudia wygrała, również życzę jej jak najlepiej, ale ona się do tej pracy nie nadaje, nie ma w sobie takiego przebicia, takiej siły jaką mają chociażby pozostałe dziewczyny. Przez cały sezon była jakoś tak bardziej z tyłu, nie wybijała się, no może poza tymi ćwiczeniami i dostaniem tego bonu na zakupy, ale tak to skrywała się gdzieś za wszystkimi. ;)
Myślę, że spore szanse ma Zuza, ma masę fanów chociażby na naszym ukochanym facebook'u więc ktoś na nią na pewno zagłosuje i może tych głosów wcale nie będzie tak mało. Oby! ;D

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 06, 2013, 00:54:43 »
Jasnowidzki z Was! ;D


Nie oglądałam, ale muszę przyznać, że zakochałam się też w tym zdjęciu Marceli: <serduszko>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 06, 2013, 11:39:45 »
Nie oglądałam jeszcze ale to znaczy, że Zuza wygrała?  <tancze>