Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 496861 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 30, 2016, 10:56:02 »
W sumie można było się czegoś takiego spodziewać.. <smiech> No to Mańka będzie miała materiał na nowy bestseller pt. "Mój ukochany gangster..".. <smiech>
Spoiler
Oczywiście okaże się, że Bilski to członek zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmowała się przemytem i handlem fajkami. Z tego co napisali w Śs, policja wstępnie wyliczy straty Skarbu Państwa na około 11 baniek..i grozić mu będzie 5 lat odsiadki. Co ciekawe, Bilski sam miał kierować tą szajką..No więc Maryś z byle kim nie żyła pod jednym dachem..Nie ma co, nietuzinkowy facecik.. :D Policaje oczywiście zrobią również kipisz w jej chałupie, co podobno ją dodatkowo upokorzy, ale nie na tyle, żeby nie przestała się zamartwiać losem "biedaczyny" Bilskiego.. Mańka uruchomi rodzinną machinę prawniczą w osobie Budzyńskiego, ale ten za dużo się nie dowie, bo Robercik nie zgodzi się, żeby ten został jego adwokatem..Pewnie mafia przeważnie ma swoich prawników i to lepiej obcykanych w kontaktach z wymiarem sprawiedliwości, niż papugi z kancelarii Werner&Budzyński..Może gdyby to był Piotrek, to kto wie..? <smiech> Na marginesie: ciekawe, że jeszcze nie wpadła na pomysł, żeby rodzinny super glina, czyli ponury Tomuś zgłębił akta policji i czegoś się dowiedział, w końcu on też jest nietuzinkowym policajem.. <smiech>
Koniec końców jedynym, który dowie się czegoś więcej będzie oczywiście Arti, który jak ten serialowy Hiob poinformuje o tym naiwną Mańkę w odc.1232, czyli tuż po wakacjach. Maryś w odc 1235 odwiedzi to swoje, mafijne "kochanie" w areszcie..I właściwie to tyle, co napisali.

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 30, 2016, 11:51:58 »
No nie ma co z byle kim nie sypiała  <smiech> ale co tam pierwszy mężulo nieudacznik, drugi już lepiej doktor, trzeci szef wszystkich mafiozo  <smiech>
Ale muszę przyznać że jestem zawiedziona, liczyłam na jakieś porwanie, maskarę itp. a tu tylko na strachu się skończyło .... <papa>

Ale co ta k....nka/i...tka robi u niego na widzeniu to ja już nie wiem ..... i do tego kontaktowała się z nim aby mu adwokata załatwić.... masakra jakaś albo rzeczywiście coś do niego czuje albo ..... Adwokata rodzinnego odmówił bo pewnie się bał że Maryś się za dużo dowie o nim  <haha>

Ale kolejne dziwactwo to to, skąd Arti ma TAKIE wiadomości, dokumenty teczki <mysli>...... a Budzyńskiemu odmówili jakichkolwiek info. No i chyba Bilski to Bilski  <zez> chociaż jak się przedstawiał mówił prawdę   <pompony>

szkoda że nie powiedzieli nic o tym jakie relacje będą panować na linii Maryś - Artur. Z dzisiejszego odcinka wiadomo że Wrocław to zamknięta sprawa. Ale na rychłe ich zejście się i tak nie mamy co liczyć. Bilski nie zniknie tak szybko jak ten podpalacz.  <histeryk>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 30, 2016, 13:14:15 »
No cóż, przecież Bilski nikogo nie zabił, tylko wykorzystywał luki w prawie celnym.. <smiech> Ludziom w PL też pomagał dostarczając im tańsze fajki i gorzałę <hahaha> A po co ta idiotka kursować będzie do tego aresztu, to doprawdy trudno zrozumieć. A na dodatek z fotki na stronie ŚS wynika, że prawdopodobnie Arti będzie ją tam jeszcze zawozić.. <smiech> Scenobajarkom to już chyba do końca rozum odebrało. Kurna, w realu to po takich newsach, śledzeniu przez policję bądź mafiosów i bliskich spotkaniach ze służbami mundurowymi, raczej większość kobiet z mety dałaby sobie spokój i zerwałaby jak najszybciej taką wątpliwą znajomość.. <smiech> W końcu ten Bilski to tylko jej kochanek, a nie mąż..Oprócz tego powinna się wstydzić przed dorosłymi synami i resztą rodziny, nie wspominając już o małej Basi i nawet przed Arturem, że wybrała i żyła pod jednym dachem z bandytą.  Widocznie serialowa Mańka zapałała do Bilskiego tak wielkim i prawdziwym uczuciem, że takie drobiazgi, jak ta jego "działalność" i czasowy pobyt w areszcie nie będą w żadnym stopniu jej przeszkadzać..<smiech> Nie zdziwi mnie też to, że Maryśka będzie miała jeszcze pretensje do Artiego za zbyt późne przekazanie tych kompromitujących informacji o jej kochanku. <flaga>Ciekawe jaki kit wciśnie małej Basi, o tym co stało się z tym dobrym wujkiem Robertem.. Pewnie jakiś nagły wyjazd za granicę. <hahaha> Myślę, że Arti niestety nadal będzie odbijał się od niej jak od ściany, aż z czasem Mańce wykombinują jednak tego kolejnego gacha, a z doktorkiem raczej pozostaną w relacjach li tylko przyjacielskich. <flaga>

Te dokumenty, czy teczki to pewnie Mańka porzadkowała po tych policyjnych odwiedzinach, czyli kipiszu w jej chałupie.. <smiech>
Arti być może dowiedział się wiecej od prywatnego detektywa, w końcu kiedyś go wynajął, żeby dowiedzieć się kim jest ten cały Bilski. Prywatni detektywi to przeważnie byli policjanci, więc pewnikiem mają jakieś tam swoje znajomości, czy "dojścia" do informacji u źródła.. <mysli>

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 30, 2016, 14:35:43 »
Skrót wywiadu z Moskwą: optymizmem zbytnim nie powiewa

Post Merge: Maj 30, 2016, 14:39:34
Grant no nie wierzę..... tej fotki nie widziałam zanim nie napisałaś. Artur w wykonaniu scenarzystek jest boski  <smiech> ale Marysi nie przebije  <smiech> Teraz ma szofera co ja wozi do gangstera  <smiech>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 30, 2016, 16:28:25 »
Nie wiadomo, czym jeszcze scenobajarki "zaskoczą" widzów.. <hahaha> W końcu w tym odc.1228 doktorek obiecał Mańce, że w każdej sytuacji ona może na niego liczyć, ale żeby wozić eks żonę do siedzącego w anzlu jej kochanka, to już jest naprawdę przesada.. <smiech> Następny, któremu rozum scenobajarki odebrały. <flaga> Tak samo idiotyczne są te wielosezonowe "podchody", czyli "walka" Artiego o odzyskanie jej względów. Który normalny facet tyle czasu najpierw zabiegał i czekał na kobitę, a potem po ich rozwodzie próbował zrobic wszystko, żeby wrócić do rodziny? A tym bardziej, że ona i tak wolała mieszkać i żyć pod jednym dachem z bandziorem.. :D Nie wspominając o tym, że prędzej wściekłby się na nią za to, że jego dziecko mieszkało i miało być wychowywane przez tak "kryształowego" faceta, jakim okazał się ten budowniczy karmników, a z wykonywanej profesji szef przemytniczego gangu, Bilski.. <zniecierpliwiony> Ciekawe, czy w tym gniocie serialowa Mańka będzie czekać wiernie te 5 lat na powrót kochanka z tego pudła, czy co? No chyba, że nastąpi zwrot akcji i jeszcze się okaże, że to była pomyłka policji.. <smiech> Tylko, że chyba szybciej Kurwizja zrezygnuje z finansowania tego tasiemca, niż scenobajarki zakończą happy endem ten wątek M&Ar.. <smiech>

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 31, 2016, 10:08:53 »
Stawiam na to, iż z wielkiej i niepohamowanej miłości do Maryś Bilski pójdzie na współpracę z wymiarem sprawiedliwości i będzie odpowiadał z wolnej stopy bądź dostanie możliwie najkrótszy wymiar kary. A Maryś będzie wiernie przy nim trwać. Przecież on to robi dla niej  <smiech>.
Z tymi staraniami to historia się już powtarza.
Poza tym pojawia się kolejny wątek trójkącika tym razem w Grabinie Leśniczy -jego była niedoszła żona -i Natalka. Ileż można????


Cały wywiad z Moskwą:
http://film.interia.pl/wywiady/news-robert-moskwa-sumy-o-ktorych-pisza-gazety-sa-nieprawdziwe,nId,2209537

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwiec 01, 2016, 08:06:52 »
Rozaz07 - No to trafione, zatopione . Z.Stryj powiedział w jakimś wywiadzie, że Bilski dopiero się rozkręca, oczywiście zapragnie stać się uczciwym i prawym obywatelem..A Mańka będzie robić wszystko, żeby mu w tym pomóc i wyciągnąć z pudła. <smiech> Taa..niech jeszcze te scenobajarki wykombinują zaręczyny i ślub Mańki z Bilskim w tym areszcie, wcale by mnie to nie zdziwiło, byłoby to nawet urocze i b.romantyczne... <hahaha> Starzy Mostowiakowie i rodzina Mańki na trzecim ślubie córki z jej ukochanym gangsterem w anzlu, tego jeszcze w tym gniocie nie było. <hahaha> A mała Basia podczas tej uroczystości będzie trzymała mamuśce biały welon. :D
Z resztą Bilski za długo tam nie posiedzi, jak do akcji wkroczy cała kancelaria prawnicza Werner&Budzyńscy plus doktorant prawa Piotr Zduński..  <smiech> Ten serialowy gangster pójdzie na pełną współpracę z wymiarem sprawiedliwości, a karę pewnia dostanie minimalną albo nawet i w zawiasach.  <smiech>
W sumie te milionowe straty Skarbu Państwa może zacznie spłacać sama Maryśka z tego honorarium za swój bestseller, a jak jeszcze zarządzi rodzinną zrzutę, to może i Arti też się dorzuci i wyskrobie jakiś marny milionik .. <hahaha> Tylko co tym razem Arti spyli, bo chyba nie następny samochodzik.. <hahaha>

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 01, 2016, 08:30:08 »
Grant tu jest fragment wywiadu:

http://superseriale.se.pl/newsy/m-jak-milosc-po-wakacjach-2016-gangster-robert-bilski-nie-zniknie-z-zycia-marysi_844838.html

Zaraz zatrudnię mamę do przeczytania całości - w kiosku już nie było :-(

Cytuj
Tylko co tym razem Arti spyli, bo chyba nie następny samochodzik.. <hahaha>
spoko spoko, w ostatnim odcinku tego sezonu Kinga zaprosi Artura na obiad by oddać mu część pożyczonych pieniędzy, tak dobrze kręci się jej ten interes w Bistro za Rogiem <brawo> więc będzie go stać na rodzinną zrzutę  <smiech>

Stryj gra jeszcze w jakimś serialu?? Z "Na wspólnej" odszedł na wieki wieków, wygląda na to, że w emce zagości na stałe u boku miłosiernej Mańki.
Artur powiedział, że teraz sytuacja wygląda tak, jak za życia jej pierwszego męża, tamtego memeję kochała, a Artura traktowała jako odskocznię, przyjaciela w kłopotach, teraz pewnie też tak będzie. Artur będzie jej pomagał i skończy się pewnie na przyjaźni z byłym mężem, pewnie nie chcą powtarzać wątku wybaczania zdrady  <wsciekly> Nadzieja na ich powrót do siebie niknie w oczach ....

No chyba że tak jak alkoholik, noga mu się w pewnym momencie powinie i Maryś straci do niego zaufanie ... marzenia  <papa>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 01, 2016, 10:21:21 »
Wątpię, żeby Bilski zniknął z tego gniota, a z kolei Arti wrócił kiedyś do Maryśki. Skoro Z.Stryj zrezygnował z Na Wspólnej, to nie po to, żeby pograć sezon, czy w dwa w Mjm. Musieli pewnie mu zagwarantować miejsce w stałej obsadzie, tak więc wcale mnie zdziwi, że w końcu za jakiś czas Mańka wyjdzie za niego. Przecież  "wielka miłość zwycieży wszystko".. <hahaha> Nie sądzę, żeby ta sentencja dotyczyła akurat relacji Maryśki z Arturem. <flaga>
A z Bilskiego zrobią taką mega pozytywną postać, z tego "biednego", "pogubionego" w życiu faceta, który z tej wielkiej miłości do "świętej" Maryśki tak się "poświeci", że wyzna jej i odpowiednim służbom wszystko,
a nawet pójdzie siedzieć, żeby "odpokutować" grzeszną przeszłość, byle być jej godnym...<hahaha> Wątpliwe też by Bilski wrócił do swojej poprzedniej "profesji". Z tych jego ostatnich zapewnień przecież wynika, że dla niej gotów jest na wszystko.. <hahaha>
A naiwny doktorek pewnikiem nadal będzie się starał, żeby Maryśce jeszcze pomóc w wyciągnięciu Bilskiego z pudła i w tym nawróceniu jej kochanka na właściwą drogę uczciwości.. <smiech> A i tak nadal odbijać będzie się od niej, jak od ściany. Oczywiście "szaleńczo" zakochana Mańka, skutecznie trwać będzie w dochowaniu wierności bandycie Bilskiemu... <smiech>
Nie można też wykluczyć, że Artiemu z czasem też się "odwidzi", albo wykombinują dla niego jakiś nowy romansik. Przecież scenobajarki zrobiły już z niego łajdusa, to mogą ten zabieg powtórzyć. <smiech>
A to, że obecnie ten wątek M&Ar jest już kompletnie absurdalny, to akurat dla scenobajarek nie ma żadnego znaczenia, pozostałe w tym gniocie też nie odbiegają od niego poziomem głupoty scenarzystek <flaga>.. <smiech> Ech, gdzie te czasy, kiedy ten serial trzymał jakiś poziom sensowności i nadawał się jeszcze do oglądania... <flaga>


Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 01, 2016, 13:55:55 »
no to wygląda na to, że trójkącika ciąg dalszy będzie przez co najmniej następny sezon, Artur będzie biegał za Mańką, Mańka będzie biegać do Bilskiego do aresztu, a w drodze będzie się zastanawiać czy przypadkiem nie wrócić jednak do Artura, który nadal przecież ją kocha, a i ona nie wyzbyła się całkowicie uczucia do eks męża.

Wątek dość podobny do wątku Tomka Agi i Aśki, tylko tu rolę Tomka ma Maryśka.

Cała nadzieja w Kurskim, że te trójkąciki ukróci  <smiech>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 01, 2016, 15:58:17 »
Czyli "nihil novi sub sole". <zniecierpliwiony> To ja już "podziękuję" scenarzystkom za oglądanie kolejnego sezonu tych idiotyzmów. Może czasami przeczytam opisy streszczeń, żeby pośmiać się z absurdów w tym gniocie. <smiech>

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 02, 2016, 12:58:18 »
Wywiad ze Stryjem z Tele Tygodnia:

http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-kobiety-lubia-lobuzow,nId,2212405

Grant muszę powiedzieć, że niestety miałaś rację. Stryj: "Bilski się dopiero rozkręca". Z Bilskiego zrobią postać kryształową, będą tak rozwijać wątek, aż widzowie go zaakceptują i wtedy wpakują w małżeństwo z Marysią.

Chyba rzeczywiście trzeba dać sobie spokój z emką, czas wakacji to dobry moment na to, aby się oderwać :-) i sprawdzić za rok jak się sprawy mają. O ile jeszcze będzie co sprawdzać, może emka w ramach dobrej zmiany zleci z wizji......

Zarówno Stryj jak i Moskwa twierdzą, że zaskakujące zwroty akcji, komplikowanie losów bohaterów im się podobają, bo mają co grać.

wywiad z Moskwą:
http://film.interia.pl/wywiady/news-robert-moskwa-sumy-o-ktorych-pisza-gazety-sa-nieprawdziwe,nId,2209537

Teraz tylko Pieńkowskiej brakuje .....

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 02, 2016, 14:26:43 »
Z tego wywiadu ze Stryjem wynika, że Arti nie będzie miał żadnych szans na powrót do Maryśki, a cała ta obecnie bzdurna historyjka "wielkiego romansu" bandyty z tą "sławną"i uznaną blogerką i pisarką, zakończy się happy endem, czyli ceremonią ślubną i kolejną zmianą jej nazwiska, tym razem z Rogowskiej na Bilską. <smiech>
Po prostu facepalm. <hahaha>

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 02, 2016, 17:09:19 »
No nadziei zbytniej nie pozostawia widzom.

Ale za to na stronie Emki scena przedpremierowa - romantyczne wspomnienie  <buja_w_oblokach>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 589
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 03, 2016, 23:39:39 »
1230.
http://fileshark.pl/pobierz/13020059/acb69/odc-1230-wmv

Post Merge: [time]sob, 4 cze 2016, 00:59:40[/time]
Ciekawe, czy w tym gniocie serialowa Mańka będzie czekać wiernie te 5 lat na powrót kochanka z tego pudła, czy co?<smiech>
Wprawę ma- Arti czekał chyba też z 5 latek, teraz ona może poczekać. Tylko licząc jej latka to 60 na karku jak nic będzie   <smiech> ale w tym serialu czym starsze to tym wększe rwanie  <smiech>
Jak sobie przypomnę Maryś z pierwszych sezonów a Maryś teraz to jak niebo i ziemia. Wolę jednak tę infantylną Maryś z pierwszych sezonów  niż tę infantylną i głupią z obecnych.

1231.

http://fileshark.pl/pobierz/13024790/06dd7/odc-1231-wmv

Sceny z Arturem nawet przyjemne się ogląda, wrócił tamten klimat z  jego pierwszych zalotów.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2016, 01:06:37 wysłana przez Meg »