Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 262949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 04, 2016, 14:43:01 »
Przypuszczam, że Maryśka zostanie kompletnie omotana przez szemranego Bilskiego do tego stopnia, że nie będzie w stanie z tego toksycznego związku się uwolnić. Oczywiście ten cwaniak będzie dalej brał ją na litość. Pewnie powie jej, że z powodu tych "kłopotów" finansowych nie ma się gdzie wyprowadzić. Nie zdziwi mnie też i to, że ta "samarytanka" zacznie spłacać jego "długi" z forsy, którą dostanie za ten swój blogowy "bestseller" <smiech> A w ogóle tak jak z Artiego zrobili łajdaka, to i w podoby sposób scenobajarki mogą postąpić z serialowym gangsterem Bilskim, tylko zgoła odwrotnie.. <flaga> Na potwierzenie tezy, jak to pod wpływem "wielkiej" miłości do takiej chodzącej wręcz "świętości", czyli serialowej Maryśki, nawet i gangster zmienia się w kryształowego, uczciwego i porządnego obywatela .. <smiech> Oprócz tego one mogą wykombinować i to, że Bilski diametralnie zmieni podejście do małej Basi i ją przekabaci na swoją stronę, pierwsze tego "próby" już pokazali, jak zaproponował jej wspólny wypad do kina.. <flaga> A biedny Arti to zapuści chyba "korzenie" czekając na powrót do Maryśki jeszcze z kilka sezonów..Pewnie znowu się powtarzam, ale ze względu na zatrudnienie przez producentów emki takiego "gwiazdora" jak Z.Stryj, oni ten wątek z nim będą nadal rozwijać, a rolę serialowego doktorka mogą marginalizować. A to, że u większości widzów Bilski nie budzi sympatii a raczej irytację, to ich nie obchodzi. W końcu z niego też mogą zrobić chodzącego "świętego", biedaka "poszkodowanego" przez innych, niecnych mafijnych zbirów, któremu pomocną dłoń w tych kłopotach poda oczywiście Maryśka.. <flaga>

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 04, 2016, 16:28:34 »
Nawet ja postanowiłam się odezwać po obejrzeniu tego odcinka. Nie wiem co prawda czy to z tego tygodnia, czy z następnego, bo oglądam w Internecie od dawna i w ogóle się w telewizyjnych emisjach nie orientuję, ale  <serce> to było piękne! Oczywiście nie sam pocałunek, bo kadr zastosowali typowy dla M&Ar, ale to spojrzenie, ta czułość! Jak za starych dobrych czasów. I nikt mi nie wmówi, że ona tego Bliskiego kocha. Od początku nie było między nimi chemii, a już na pewno nie było między nimi czegoś takiego, jak jest między Marysią i Arturem. Zdradził ją, skrzywdził, ok. Ale nie zapominajmy, że to jest serial :P tam się takie rzeczy zdarzają. A faktem jest to, że Marysia nadal kocha Artura i patrzy na niego tak cudownie, że naprawdę, aż chce się ich oglądać. Nawet ja chętnie włączam sobie co tydzień gdzieś w Internecie odcinki, które raczej przeglądam niż oglądam w całości, ale jak widzę M&Ar albo w ogóle którekolwiek z nich solo, zawsze się zatrzymuję, aby być na bieżąco w tym jednym wątku. Ich ponownemu zejściu się kibicuję już odkąd Artur pognał Żyrafę.

Faktem jest jednak to, że aktor, który wciela się w postać Bliskiego skoro odszedł z "Na wspólnej" to w eMce ma pewnie jakąś pewniejszą fuchę. Nie sądzę, że szybko się go pozbędą. Poza tym wydaje mi się, że te akcje, które robił to i tak za mało, aby Marysia się otrząsnęła i że jeszcze coś zrobi. Coś o wiele gorszego.

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 04, 2016, 22:36:24 »
Ależ się rozhulaliście z komentarzami po ostatnim odcinku  <jupi>

Jak dla mnie był on super. I tak jak Justek śmiem twierdzić, że wreszcie można poczuć tą chemię MiAr jak za starych dobrych czasów. Nie chodzi już o sam pocałunek (bo ten jak zawsze...bez komentarza) lecz o te scenki z czułościami, z rodzinną atmosferą. Ogólnie nazwałabym go, że to odcinek z uśmiechem, bo prawie cały czas, któreś z nich się uśmiecha.

Co do pana "jużniebędęmafiozo" to nie skomentuje, bo to się do komentowania nie nadaje. o!

Czekam na kolejne scenki z Arturem, który ładnie, na nowo podrywa swoją żonę :) może wreszcie będzie ślub, który wszyscy zobaczą, a nie... w Norwegii.

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 07, 2016, 10:56:56 »
 <haha> Justek ja też "przeglądam" serial w poszukiwaniu parki M&Ar :-)

Cukierek: Ja też chcę obejrzeć ślub!!!!!!  <buja_w_oblokach> może tym razem kościelny :-) - aby był trwalszy :-)

Małą Baśkę pewnie przekabaci - na ostatnim zdjęciu z planu budują chyba karmnik dla ptaszków ;-)

Nadal nie mogę zrozumieć czemu Maryśka znowu zamieszkała z Bilskim. Szczególnie, że nastąpiło to po odmowie pożyczki. Że go nie kocha to nie podlega dyskusji ... więc co pozostaje ??? .... kretynizmo scenarzysto debilizmo  <zez>

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 07, 2016, 19:31:11 »
Nadal nie mogę zrozumieć czemu Maryśka znowu zamieszkała z Bilskim. Szczególnie, że nastąpiło to po odmowie pożyczki.
Odmowę pożyczki mogę jeszcze zrozumieć (choć i tak wymawianie się ulokowaniem pieniędzy w inwestycjach długoterminowych jest słabym argumentem, bo gdyby mu bardzo zależało, to by zrezygnował z części profitów po to, by środki podjąć wcześniej i Marysi pomóc - ale wszystko zależy od priorytetów przecież, prawda?), ale telefon do wydawnictwa wycofujący z druku książki nie. No po prostu nie. A Marysia jest naiwna do bólu, skoro wierzy, że mimo iż raz coś takiego się zdarzyło i tak jej życiem i decyzjami Bilski próbował manipulować, to więcej się to nie powtórzy.

to było piękne! Oczywiście nie sam pocałunek, bo kadr zastosowali typowy dla M&Ar, ale to spojrzenie, ta czułość! Jak za starych dobrych czasów.
Tak, tak, zgadzam się w stu procentach! Najbardziej urzekły mnie te uśmiechy, rozmarzony wzrok... Pocałunek w brodę może niekoniecznie. <haha>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 22, 2016, 11:59:19 »
No cóż, co powiecie na to ?
http://superseriale.se.pl/newsy/m-jak-milosc-odcinek-1217-artur-odda-marysie-zlodziejowi-bilskiemu_796256.html
W sumie można było to przewidzieć, że doktorkowi w końcu wyczerpie się cierpliwość, ciekawe, czy to jest zapowiedź wykopania P.Roberta z obsady? <flaga> Mnie tam jakoś ten Z.Stryj w roli kolejnego gacha Maryśki kompletnie nie pasuje. :(

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 22, 2016, 14:29:02 »
A mnie się wydaje, że to dobra strategia. Nic na siłę i skoro Arturowi rzeczywiście zależy na Marysi to odpuszcza dla jej szczęścia. Może to da Marysi do myślenia i jak ktoś się zacznie obok Artura kręcić, to wówczas przejrzy na oczy i wróci do niego.

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 22, 2016, 14:49:19 »
co powiemy?? chyba to, że miałaś rację :-)

chociaż szczerze mówiąc brak zalotów ze strony doktorka powinien być dla "myślenia" Maryśki zbawienny, w zeszłym sezonie im bardziej na nią naciskał, tym bardziej go odpychała. Jak przestał to przyjaźniej z nim gadała, a po wypadku nawet wbrew jego woli przychodziła do niego do szpitala, więc kto wie???

ale wydaje mi się jednak że teraz dadzą czas i szansę Bilskiemu, w szczególności po to by choć trochę nabrała do niego zaufania i by bardziej efektowny był napad, porwanie czy co tam wymyślą. W końcu mafia żywemu nie popuści :-D

Plusem jest to, że Marcie mówi, że nie może przestać myśleć o Arturze nawet w towarzystwie Bilskiego. Wczoraj przy Marcie też powiedziała że ma prze niego złamane serce, a gdy Marta jej to wytknęła, w swoim stylu się poprawiła i jak zwykle odpłynęła zamyślona .....

Ostatnio pod artykułem o wypadzie do teatrzyku było taaaakie rozmarzone zdjęcie Maryśki i Artura przeglądającego powieść eks-małżonki. ciekawe z którego to odcinka, przyznam, że myślałam że z wczorajszego ale się pomyliłam. Może Wy wiecie?? Bo ja oglądam a raczej przeglądam emkę tylko ze względu na M&Ar i nie chciałabym aby mi umknęła scenka

Stryj Stryjem, w Na wspólnej go bardzo lubiłam, tu niestety nie darzę go nawet nutka sympatii ....

Moskwę wykopią?? pożyjemy zobaczymy :-) mam nadzieję że jednak nie .....

A jak Wam się podobał ostatni dialog między nimi wieczorkiem, i mina po tym jak A jej powiedział że udało jej się odkochać??

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 22, 2016, 15:49:55 »
Hm..Myślę, że skoro Artiemu już ta miłość do Maryśki przejdzie na dobre, to ona nie będzie o niego zabiegać, bo praktycznie nigdy tego nie robiła, to nie jest w jej "stylu" zabiegać o uczucia faceta. Zawsze to ktoś o nią się starał, nie sądzę, żeby scenobajarki teraz to zmieniły. <smiech> Przypuszczam też, że odtrącony i zniechęcony przez te jej kolejne odmowy doktorek wybierze się znowu za granicę, a raczej prawdopodobnie ześlą go znowu do tej Norwegii, być może już na stałe.. <flaga> No cóż, Arti pojawiać się będzie raczej sporadycznie w serialu, albo i wcale. A Marycha będzie tkwić nadal w tym porąbanym związku z gangsterem Bilskim do grobowej deski, a może raczej do deski z jego więziennej pryczy.. <smiech>Mam bowiem taką nadzieję, że kiedyś w końcu ten przestępca tam trafi..Może nie na długo, bo pewnie rodzinna, prawnicza mafia klanu Mostowiaków na prósbę Maryśki wcześniej, czy później niestety stamtąd go wyciągnie..Szkoda będzie tylko małej Basi, że takiego nowego "tatuśka" dzieciakowi zafundują.. <flaga>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 22, 2016, 20:03:05 »
A ja podzielam teorię Cukierka i rozaz07, doktorek odpuści i wyjdzie mu to tylko na dobre.  <jupi>

Fakt jest taki, że Artur ciągle jest obecny w myślach i życiu Marysi. W życiu, wiadomo, ze względu na Basię, a to, że krąży jej w głowie świadczy tylko o tym, że wciąż nie jest jej obojętny i nadal oszukuje samą siebie. Pamiętacie jak to było kiedy w przychodni pojawiła się Dorota? Marysia upierała się, że w ogóle ją nie rusza to, że Artur się z nią spotyka, a jak dowiedziała się, że jadą razem na sylwestra w góry była niesamowicie wkurzona, choć oczywiście udawała, że wszystko jest w porządku... Dopóki Artur nie odpuścił nie wiedziała co traci - jak to Marta ładnie ujęła "do czasu aż ktoś inny wyciągnął rękę po to jabłuszko". Myślę, że tym razem będzie podobnie. W końcu do zakończenia sezonu jeszcze jest te 3 miesiące, więc bezsensu gdyby pogodzili ich właśnie teraz. <herbatka>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 22, 2016, 22:09:20 »
Tej sceny z "rozmarzoną" Maryśką i Artim, zapewne z tym jej książkowym "bestsellerm" w dłoni jeszcze nie było, no chyba, że ją wycieli albo wytną..Chociaż trochę ma być jeszcze o nich w odc 1213, tzn o tym ich trójkąciku M&Ar plus nabzdyczony Bilski , obaj w tym samym czasie niespodziewanie dla samej Maryśki zjawią się w Grabinie. Upieram się jednak nadal, może i się mylę, ale prędzej Artur sobie, a raczej scenobajarki jemu, znajdą kogoś nowego, albo ześlą go "karnie" za granicę, zanim eks żona się ocknie, że coś a raczej kogoś ważnego w jej życiu straciła. Jakoś w dalszym ciągu nie wyobrażam sobie Maryśki latającej i zabiegającej o uczucia Artiego. Nie w przypadku serialowej Mańki, tzn M.Pieńkowskiej, która nie potrafiła albo może nie chce grać praktycznie żadnych "uczuciowych" scen w tym tasiemcu.  <flaga> No może ewentualnie zrobią z nich parę przyjaciół, ale już nie wierzę w ich powrót do siebie. Ten gangster Bilski (oczywiście Z.Stryj) zakotwiczył w serialowym życiu Maryś na długo, albo i na stałe, niestety. <flaga>

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 23, 2016, 10:02:03 »
Grant1 nigdzie nie piszą ani nic na to nie wskazuje, że Arturowi miłość do Marysi przejdzie, jemu przejdzie chęć do namolnego starania się o nią, miłość tak od razu nie wywietrzeje. Teraz będzie czas na to aby Maryś uświadomiła sobie i pozwoliła pomyśleć że ona też go kocha. A proces ten jak to u Maryś będzie dłuuuuuugi.
http://seriale.jastrzabpost.pl/seriale/m-jak-milosc-odcinek-1217-co-sie-wydarzy-2_311722.html

Patrycjaa myślisz że pogodzą ich jeszcze w tym sezonie??, bo ja w to nie wierzę, stawiam że najszybciej po połowie następnego sezonu, a nawet bliżej jego końca. I na stówkę będzie jeszcze jakaś akcja z gangsterami!!

Poza tym zgadzam się też z Grant że Maryś sama mu nie powie że jednak coś do niego czuje i bynajmniej nie jest to odraza. Może i znajdą mu kogoś kto będzie się o niego starał żeby Maryś poczuła bardziej to co czuje do niego plus zazdrość :-)

I niekoniecznie bardzo tęsknię za graniem scen uczuciowych przez Pieńskowską, preferuję nawet te spojrzenia, czułe dotyki, rozmarzony wzrok, to ma swój urok, na morgi całują się inni u których ja nie widzę tej chemii co u M&Ar.

Co do scenki w bistro to jest to odc. 1213 - kupiłam TeleTydzień - z torbami pójdę przez tę jego zdradę i Marysi nie chcę kochać ale kocham <haha>
Arti będzie ją kręcił na wspólne święta, i tu jest z góry na straconej pozycji, w ich wspólny opłatek pomimo starań starych Mostowiaków nie wierzę.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 25, 2016, 21:52:59 »

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 01, 2016, 22:16:40 »
Coż za sielanka w tej kawiarnii.. <flaga> Może jeszcze Arti zaprzyjaźni się z tym gangsterem Bilskim  <smiech> Pewnie koniec końców Marycha dalej będzie sypiać z tym nabzdyczonym, naburmuszonym palantem, doktorka gdzieś scenobajarki wyekspediują za granicę, a koniec końców i tak za jakiś czas wykombinują Maryśce kolejnego gacha :( Coś mi się wydaje, że Artiego spisali już w tym gniocie na straty.
http://www.telemagazyn.pl/serial/m-jak-milosc-550347/odc1217/

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 02, 2016, 18:05:49 »
grant1, gdzieś już widziałam zdjęcie jak Marysia leży w łóżku z Bilskim... Zdjęcie jak najbardziej aktualne, bo ma nową fryzurę. Czyli, że Pan Przemytnik rzeczywiście dostanie zielone światło. Ja pierniczę, Marysia zachowuje się jakby chciała wszystkim zrobić na złość. Niczym zbuntowana nastolatka, będzie z Bilskim na przekór wszystkim, mimo że cała rodzina raczej nie widzi go jako jej partnera. <olaboga> Nie rozumiem po co to robi, jeszcze gdyby była chociaż zakochana, gdyby miał świetny kontakt z Basią, był kryształowym człowiekiem, cokolwiek... Ale w takiej sytuacji...  <bezradny>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...