Autor Wątek: Laura Samojłowicz  (Przeczytany 39544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline abby

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 07, 2012, 00:40:04 »
Jest juz gotowy teledysk z udzialem Laury: :)

http://www.plejada.pl/4,61946,wideo,,381450,samojlowicz-i-krawczyk-w-teledysku-zespolu-chemia,artykul.html#play ,a tutaj jest kilka fotek Laury zrobionych podczas krecenia teledysku:

http://www.plejada.pl/4,61524,news,1,1,samojlowicz-i-krawczyk-zagrali-razem-w-teledysku,artykul.html 


Laura Samojlowicz i muzycy z zespolu Chemia byli goscmi programu Pytanie na Sniadanie.W tym programie Laura odpowiadala na pytania dotyczace pracy na planie zdjeciowym teledysku: ;D

http://www.youtube.com/watch?v=Px429MDSXpo&feature=related

Dodam jeszcze,ze pan prowadzacy Pytanie na Sniadanie,czyli Lukasz Nowicki,zagral z Laura w trzecim sezonie Hotelu 52.Lukasz Nowicki w 29. odcinku zagral prawnika.

Offline alladynka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 07, 2012, 14:34:50 »
pobrane ze strony http://twoje-seriale.pl/
stało się koniec 6 serii

29 listopada wyemitowany zostanie finałowy odcinek 6. sezonu ?Hotelu 52?. Twórcy produkcji chcą zakończyć ten sezon z wielkim hukiem, dlatego ostatni epizod pełen będzie emocjonujących wydarzeń. Co zobaczymy? Niespodziewanie w hotelu zjawi się dawny ukochany Sary. Czy recepcjonistka da szansę starej miłości? Andrzej z Iwoną chcą przenieść się nad morze, Łukasz zamierza zostać w Warszawie, a Artur przygotowuje niespodziankę dla Natalii. Czy w końcu poprosi ją o rękę?


 Robert Gonera zaleca się do recepcjonistki
 W Hotelu 52 pojawia się Hubert Perski (Robert Gonera). Na jego widok Sara (Klaudia Halejcio) natychmiast chowa się pod ladą, mimo tego Hubert dostrzega ją. Jak się okazuje, to znajomy recepcjonistki z przeszłości ? a nawet ktoś więcej? To przez Huberta Sara wyprowadziła się z rodzinnego miasta. Kilka lat temu pracowała w jego biurze podróży. Wdała się z nim w romans, wabiona obietnicą, że Hubert ożeni się z nią. Niestety, piękne marzenia o wspólnym życiu u boku ukochanego mężczyzny szybko rozwiały się. Rodziców Sary odwiedziła żona Huberta z prośbą, aby zrobili porządek z córką, która wdaje się w romanse z żonatymi. Tomasz (Filip Bobek) bacznie obserwuje Huberta. Podskórnie czuje, że to jego rywal. Ostatecznie nie wytrzymuje z nadmiaru wrażeń, przez co dochodzi do rękoczynów?

Czy Sara da szansę starej miłości?
 Sara po usilnych namowach zgadza się porozmawiać z Hubertem. Perski zarzeka się, że nadal ją kocha i chce z nią być. Niedawno rozwiódł się z żoną, która ? gdy odkryła jego zdradę ? szantażowała go, wmawiając, że jest ciężko chora. Gdy wyszło na jaw kłamstwo, Hubert postanowił się z nią rozstać. Sara, słysząc tę wersję wydarzeń, zaczyna się wahać. Nie wie, co myśleć i najważniejsze ? co czuć.

Marek Bukowski żegna się z serialem?
 Niespodziewanie w Hotelu 52 zjawia się Andrzej (Marek Bukowski). Przywozi ze sobą dosyć sensacyjne wieści ? razem z Iwoną (Magda Cielecka) zamierza przenieść się nad morze, aby tam otworzyć mały pensjonat. Natalii (Laura Samojłowicz) szkoda tracić tak dobrego pracownika, jakim jest Szwed, cieszy się jednak podobnym obrotem spraw. W ten sposób Artur (Krzysztof Kwiatkowski) spokojnie mógłby przejąć dowodzenie w Hotelu 52. Ale czy Górski widzi siebie na tym stanowisku w tym miejscu?

Czy Łukasz opuści Hotel 52?
 Bez zapowiedzi w Hotelu 52 pojawiają się rodzice Łukasza (Maciej Musiał). Zaskoczeni odkryją, że ich syn ze zmywaka awansował na stanowisko pomocnika kucharza, co więcej ? można zamówić z karty potrawy jego autorstwa. Daniszowie (Dorota Zięciowska i Leon Charewicz) obwieszczają synowi, że zabierają go do domu. Najwyższy czas, aby zaczął przygotowywać się na studia prawnicze. Łukasz zapowiada, że zamierza zostać w Warszawie.

Do tanga trzeba dwojga?
 Sara (Klaudia Halejcio), stojąc przy recepcji, ćwiczy układ choreograficzny. Dołącza do niej Marta (Magdalena Lamparska). Kilka godzin później ten sam układ na ulicy ćwiczą Lucy (Lucyna Malec) i Jola (Magda Stużyńska-Brauer). Asystuje im Kajtek (Gabriel Piotrowski). To on nauczył wszystkich kilku kroków, a wszystko za sprawą Artura (Krzysztof Kwiatkowski). Górski przygotował niespodziankę dla Natalii (Laura Samojłowicz). Czy w końcu poprosi ją o rękę? Co ciekawe, Beata (Ada Fijał) i Robert (Jakub Mazurek) także powtarzają wyuczone ruchy, przy okazji jawnie flirtując? Uczucie między szefową sali a barmanem nabiera konkretnych kształtów. Para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Beata czuje, że w końcu uwolniła się od natrętnych myśli o Andrzeju (Marek Bukowski). Dla Roberta jednak sprawy dzieją się zbyt szybko?

i jeszcze zdjęcia na stronce
http://twoje-seriale.pl/29-listopada-roztanczony-final-6-sezonu-hotelu-52-zdjecia/

Offline mindreader

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Wyróżnienia:
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 30, 2012, 14:37:37 »
Cytuj
a Artur przygotowuje niespodziankę dla Natalii. Czy w końcu poprosi ją o rękę?
Jedna z najbardziej kiczowatych scen, które przyszło mi oglądać w polskich serialach. Z każdą sekundą robiłam większe oczy. Ja rozumiem, że miało być mocno i oryginalnie, bo to finał, a może i finał finałów, ale... odstawili szopkę. I tyle.

Artur się wczuwał, jakby arię operową śpiewał. Poza tym fatalny montaż, fatalne ujęcia... a może po prostu nie lubię oglądać tego osobnika na ekranie?

A Laura w tej scenie wyglądała, jakby przypadkiem ją na kij nadziali - ani szoku nie zagrała, ani radości, ani obojętności. Ot przeszła przez ten cyrk... sztywna, nijaka, z grymasem na twarzy. Smutne, bo zdawało się, że ma potencjał. Jednak nie ma.

No i fryzura.... już dawno nie widziałam, żeby naprawdę ładna dziewczyna oszpeciła się do tego stopnia. I to chyba na własne życzenie. Szok.

Offline Amour

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 137
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 15, 2012, 09:45:45 »
A Laura w tej scenie wyglądała, jakby przypadkiem ją na kij nadziali - ani szoku nie zagrała, ani radości, ani obojętności. Ot przeszła przez ten cyrk... sztywna, nijaka, z grymasem na twarzy. Smutne, bo zdawało się, że ma potencjał. Jednak nie ma.

No i fryzura.... już dawno nie widziałam, żeby naprawdę ładna dziewczyna oszpeciła się do tego stopnia. I to chyba na własne życzenie. Szok.
O nie, nie zgodzę się. To nie jest wina Laury. Proszę, nie zapominajmy, że Natalia to jest postać grana przez Laurę. Widocznie były takie wymogi scenarzystów. Przecież logiczne jest, że to nie Laura sobie powiedziała: "dobra, to ja idę, wiecie, pójdę sobie ot tak, jakiś grymas na twarzy czy coś, bo tak mi się podoba". Aktorzy z reguły mają mówione, co mają mówić, i jak mają grać  ::) No chyba, że to ja jestem inna  :)

A co do fryzury, to się zgadzam, chociaż nazwałabym to łagodniej niż "oszpeciła". Dla mnie Laura będzie zawsze Laurą w długich pięknych włosach, z czasów "M jak Miłość". Ale no co zrobić, trzeba się pogodzić z obecnym stanem rzeczy i karmić się nadzieją, że Laura żałuje i zapuszcza włosy :)


Offline mindreader

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Wyróżnienia:
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 15, 2012, 21:10:06 »
O nie, nie zgodzę się. To nie jest wina Laury. Proszę, nie zapominajmy, że Natalia to jest postać grana przez Laurę. Widocznie były takie wymogi scenarzystów. Przecież logiczne jest, że to nie Laura sobie powiedziała: "dobra, to ja idę, wiecie, pójdę sobie ot tak, jakiś grymas na twarzy czy coś, bo tak mi się podoba". Aktorzy z reguły mają mówione, co mają mówić, i jak mają grać  ::) No chyba, że to ja jestem inna  :)
Myślisz, że jej powiedzieli, że ma wypaść sztucznie, nijak i zepsuć końcówkę?   <slucha>
Nie wiem, co miała zagrać, ale wiem, że tego nie zagrała. W scenach, w których trzeba wyklepać kwestię nie jest trudno sobie poradzić, gorzej, jak trzeba pokazać emocje. A Laura absolutnie tego nie potrafi... a właśnie ta scena dobitnie pokazała, jak u niej kiepsko aktorsko... I dlatego czuję zawód, bo na etapie Emki całkiem ją lubiłam, nawet myślałam, że aktorsko pójdzie do przodu i będzie jednym z kolejnych znanych i uznanych nazwisk kiedyś tam... Ale im dłużej się przyglądam temu, co robi, tym bardziej w to wątpię...

Offline Sylvek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 27, 2012, 14:38:12 »