Autor Wątek: Teatr TV  (Przeczytany 14701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Teatr TV
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 29, 2013, 17:12:31 »
Masz na myśli te bodajże trzy spektakle, które się pojawiły? Czy są jeszcze jakieś, o których nie wiem? :D
Ups. Kurde, dałabym sobie głowę uciąć, że miało być więcej. Czytałam to... to znaczy, że widocznie TVP miało w planach i z planów nic nie wyszło. Szkoda, bo akurat teatry mogliby szerzyć... Marzy mi się kolekcja na półce (mój wymarzony (przyszły) dom będzie się składał z samych półek, bo mam takie marzenia, że hoho i to książkowe, i filmowe, i spektaklowe, i muzyczne, i nawet serialowe...) :D
Szkoda, wielka szkoda, szczególnie że liczyłam na spektakle, które są po prostu nieosiągalne, nawet w otchłani Internetu nie sposób ich wygrzebać. Mogliby nawet odpłatnie wrzucić te spektakle, ale żeby było w czym wybierać i żeby ta opłata mogła zostać uiszczona w jakiś przystępny sposób, żeby była stosunkowo niewielka i żeby można było do spektaklu wracać (bo na VOD często jest to jednorazowe "wykupienie").
Ale teatry TV są chyba jednak nadal mało popularne, aby takie coś mogło się ziścić...

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Teatr TV
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 04, 2014, 09:42:49 »
Miałam wczoraj okazje obejrzeć NEXT-ex i po prostu dawnooooooo sie tak dobrze nie bawiłam! W prawdzie ostatnio jakos mało tv oglądam, a wczoraj totalnie przypadkowo włączylam i... siedziałam z całą rodzinkę i przez cały czas leżeliśmy ze śmiechu na ziemi
 :laie_67: te teksty..powalające!
Usłyszeć "spłaci, spłaci, cynamonem z gaci" z ust Anny Seniuk..bezcenne  smilie_girl_101

No i w końcu miałam to szczęście obejrzeć cały spektakl. Na żadnej polskiej komedii się tak nie ubawiłam. Prześwietne dialogi. Teksty w wydaniu babci - Anny Seniuk świetne, ale wszystkie dialogi  rewelacyjne. Stelmaszczyk jak zwykle w dobrej formie.
Dla mnie to historia, w sumie bardzo życiowa,  o tym, czym się może skończyć wybrzydzanie rodziców nowym potencjalnym zięciem czy synową. "Takie nie wiadomo co dla mojej jedynaczki?! Phi, nigdy!" ;D Zaczyna się testowanie i udowadnianie, jaka ta młodzież dzisiejsza jest beznadziejna. Przeprowadzany test wywiad kto z jakiej rodziny pochodzi. Nie dziwi więc podstęp zorganizowany przez spektaklową jedynaczkę, jej chłopaka i przyszłego teścia. Miny wszystkich zainteresowanych po ujawnieniu podstępu - bezcenne.  ;)
Polecam, bo wierzę, że znowu się ten teatr pojawi.... :)

Offline krystek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Teatr TV
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 13, 2018, 15:49:39 »
Ja raczej nie jestem fanem teatru tv. Jesli już to wolę teatr i spektakle na żywo  :buzki: