Agueda, wątpię, żeby Isia się dzisiaj w tym programie pojawiła, skoro jest on kontynuacją tamtego. Pisze w streszczeniu, że to drugi odcinek i produkcja USA

Nie ma co czekać. Przynajmniej mi się tak wydaje.
Ja w każdym bądź razie chyba dziś nie będę. Jeśli jakimś cudem zjawi się Isia, to znajde odcinek, gdzieś w internecie.
Program sam w sobie myślę, że jest ciekawy, ale bez Isi to już nie to samo, co z
