Autor Wątek: Dominika Ostałowska  (Przeczytany 58073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qwerty500410

  • You can kiss my decision as it's walking out the door
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 30, 2013, 22:38:14 »
@Somebody wróć: Jacek był po drodze więc Mostowiak - Malicka - Wojciechowska - Budzyńska ;D
You can kiss my decision as it's walking out the door

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 30, 2013, 23:30:16 »
Milecka,raczej :) Ona chyba po ślubie z Jackiem pozostała przy swoim panieńskim nazwisku czy mi się coś pomyliło?

Offline Marciocha

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 146
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 31, 2013, 00:46:08 »
Nic Ci się nie pomyliło. Nie wiedziałam, że Hubert ma grać ciężko chorego chłopca. Jestem ciekawa jak sobie poradzi, bo w pierwszym odcinku z jego udziałem nie było tragicznie, ale też mnie jakoś specjalnie nie zachwycił.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 31, 2013, 17:17:18 »
Fajnie by było, gdyby Hubuś został na dłużej. Ja odcinka jeszcze nie widziałam, ale czytając wasze relacje doszłam do wniosku, że odcinek jeden z tych wartych obejrzenia  :D Wasze uczucia co to Edyty w pełni rozumiem, bo ta aktorka dla mnie jest kiepska, nawet bardzo. Wystarczy na nią spojrzeć. Jak dla mnie jest po prostu sztuczna i jej twarz nie wyraża żadnych emocji, o czym przekonałam się oglądając "Galerię"  :) A na odcinek z Hubusiem pewnie będę musiała poczekać do poniedziałku  <herbatka>

Myślę, że mimo wszystko pojawienie się Hubusia zbliży do siebie Marte i Andrzeja jeszcze bardziej  <na_poduszce>

edit.

Nasz Isia ma dzisiaj już 42 lata, a wygląda, moim zdaniem, zwłaszcza ostatnio bardzo młodo. Zmiana uczesania, pozbycie się aparatu z zębów i też nieco lepszy styl ubierania się wyszły jej na dobre  :D Na Dominikę patrzy się z przyjemnością, a czas jakby stanął dla niej w miejscu  <zakochany>

Naszło mnie dzisiaj na wspomnienia i w związku z tym zrobiłam sobie mały maraton z Dominiką  <herbatka> Nieważne, ile razy oglądam dany film, bo "Daleko od okna", "Zdaniem Amy" i "Niektóre gatunki dziewic" chyba już ze sto razy widziałam albo i więcej, emocje są te same - identyczne jak za pierwszym razem  ;)

Nie mogę się doczekać aż zobaczę Isię w MjM w długich włosach  :)

A kochanej, niepowtarzalnej i pięknej Isi w dniu urodzin, życzę oczywiście wszystkiego dobrego  <serduszko>

edit.

Febe, wróć ? TVP Kultura
17 marca 18:05  Jedno słowo: cuuuuuuuuuuuuudnie!!  <zakochany> <zakochany> <zakochany>


Posty edytowane i scalone w jeden. Na przyszłość proszę pamiętaj o opcji "edytuj", aby uniknąć pisania jednego posta pod drugim :)
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 17:59:53 wysłana przez Justek »

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline qwerty500410

  • You can kiss my decision as it's walking out the door
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 13, 2013, 22:45:41 »
http://www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie,iId,1072808,iSort,5,iTime,1,iAId,75971 Pomimo wielkiej, a nawet ogromnej sympatii do aktorki, chyba NIGDY! nie pojmę jej stylu ubierania się. Bluzki, bluzeczki, zameczki, falbanki...
You can kiss my decision as it's walking out the door

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #245 dnia: Marzec 13, 2013, 23:05:45 »
Febe, wróć ? TVP Kultura
17 marca 18:05  Jedno słowo: cuuuuuuuuuuuuudnie!!  <zakochany> <zakochany> <zakochany>
Aaaaaaaaaaaaaaaa! <serduszko>
Dobrze, że nie przegapiłam Twojego wpisu, Nareli. Od dawna szukałam tego spektaklu, chciałam go zobaczyć gdzieś, gdziekolwiek, ale nic się nie dało w tej sprawie zrobić. Błagam, przypomnijcie mi, bo boję się, że zapomnę, a chyba bym sobie nie darowała.

http://www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie,iId,1072808,iSort,5,iTime,1,iAId,75971 Pomimo wielkiej, a nawet ogromnej sympatii do aktorki, chyba NIGDY! nie pojmę jej stylu ubierania się. Bluzki, bluzeczki, zameczki, falbanki...
Matko Boska! <olaboga> Wypiękniała przez tę fryzurę, nawet w eMce zaczęli ją normalniej ubierać, jest piękną kobietą, a tu takie ekscesy... Też chyba nigdy tego nie pojmę. Powinni ją ubierać ludzie z ID. :D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #246 dnia: Marzec 16, 2013, 17:52:28 »
http://kobieta.onet.pl/dziecko/plotki/dominika-ostalowska-z-synem-na-premierze-filmu-baczynski/3q806

KOSZMAR POWRACA! Dominika chyba znów ma gorsze dni.  <boi_sie> Wygląda tak, jakby właśnie wstała z łóżka, z którego zerwał ją synuś na premierę.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #247 dnia: Marzec 17, 2013, 08:38:44 »
Te pierwsze zdjęcia, które podała, qwerty, są ładne. Mnie się podobają. Szczególnie fryzura jest piękna - taka powinna być zawsze. Bo w MjM jak ma rozpuszczone, to to wygląda tak troszkę nienaturalnie, gdyż tak jakby widać granicę między jej prawdziwymi włosami a tymi przedłużonymi, a gdy je pokręci to jest idealnie, a jeszcze zepnie to już w ogóle ekstra!

Drugie zdjęcia rzeczywiście nie są najlepsze, szczególnie jeśli chodzi o ten worek na nogach, ale jestem wstanie to Isi wybaczyć, bo włosy są lepsze i jest uśmiech

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 22, 2013, 14:18:52 »
Halo, halo, oglądał ktoś prócz mnie spektakl Febe, wróć ? Bo coś dziwne, że jeszcze nikt nie podzielił się swoimi refleksjami, bo u mnie takowych było całkiem sporo.

Febe, wróc to jedna ze sztuk teatru telewizji, której nie widziałam wcześniej w całości. Miałam okazje na YT zobaczyć fragment przedstawienia, gdzie Domnika jest starsza i jej głos jest mocniejszy, silniejszy i bardziej stanowczy, co jest jeszcze piekniejsze i cudowniejsze, ale do rzeczy. W spektaklu urzekła mnie prostota. Były tylko zwykle białe belki, lustra i dwoje aktorów, który wykonali świetną robotę. Dominika świetna, naturalna, doskonała, idealna, wspaniała! Ach! Do tego wyglądała bardzo ładnie. Taki kolor włosów jest dla niej i taka długość też fajna  ;D Miło się patrzyło, a jeszcze przyjemniej słuchało.

Isia to jest aktorka, która ma taką siłę w sobie, że nawet znienawidzonego przeze mnie aktora potrafi zmienić w moich oczach w kogoś wyjątkowego. Tak stało się już z wieloma aktorami, których nie lubiłam, a teraz są mi obojętni, nie przeszkadzają mi, nie irytują - to jest piękne!   :D

Wracając do spektaklu to świetna opowieść o dwójce kochających się ludzi żyjących razem, a jednak osobno. Łączy ich jedynie wzajemne zdawanie relacji z pobytu w pracy...oni nie rozmawiają o niczym innym, mają jeden okreslony temat, którego się trzymają, dopiero po zaginieńciu psa następuje przełom - oboje zaczynają rozmawiać o czymś innym, na jaw wychodzi zdrada Frezera - Helen czuje sie oszukana? Nie wiem... twarz Dominiki pozostawiała wiele do myślenia. Jak dla mnie była przepełniona róznorakimi uczuciami.. bardzo mi się podobały te Isiowe opowieści o zwiedzianych kolejno miejscach - były barwne i mega interesujące, nie mogłam oderwać od Dominiki wzroku. Bardzo mi się podobało. Po za tym te ciągłe zmiany pozycji, ruch, dynamika - super! Z chęcią wybrałabym się na ten spektakl do teatru, bo coś czuje, że niezle by mnie wbił w krzesełko  ;D

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Somebody

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 20, 2013, 23:52:43 »
Dominika Ostałowska chyba się jakoś tam lubi z Krystianem Wieczorkiem, bo reklamują razem na kanale ID program: "Kocha lubi, morduje" - siła miłości nie zna litości., a od najbliższego wtorku  K. Wieczorek będzie gospodarzem nowego programu: "Geneza grzechu".

Offline qwerty500410

  • You can kiss my decision as it's walking out the door
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:08:37 »
You can kiss my decision as it's walking out the door

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 22, 2013, 15:51:34 »
Fajne, fajne, fajne  <serce> Ten wzork - uwielbiam, ubóstwiam, miłuję <zakochany> Ładne zdjęcie  ;)

Nie mam FB, ale ostatnio jak byłam u koleżanki to z ciekawości wpisałyśmy w wyszukiwarke osób imię i nazwisko Isi Hubusia i wyszło jego oficjalne konto, w jednym z jego wpisów widniała infomacja (coś w stylu) "Babciu, będziemy o tobie pamiętać". Przestraszyłam się, że może mama Dominiki zmarła. Wie ktoś coś? W internecie żadnych innych informacji nie ma, ale jak to przeczytałam to mało z krzesła nie spadłam. Nie wiem co o tym myśleć i tak się zastanawiam o co chodziło  ???


"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 24, 2013, 22:45:51 »
Więc to jednak prawda   :( :( :( http://aleseriale.pl/gid,11794,img,346678,page,2,fototemat.html
Biedna Isia  :(

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 25, 2013, 19:27:30 »
Chyba to prawda :( biedna Isia... została teraz sama z Hubertem.
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 14, 2013, 18:27:08 »
Halo, halo, oglądał ktoś prócz mnie spektakl Febe, wróć ?
Ktoś oglądał. ;D
Przyznam szczerze, rozczarowałam się tym spektaklem - spodziewałam się po nim czegoś więcej. Nie wciągnął mnie po prostu - siedziałam i czekałam aż w końcu stanie się coś, co mnie wbije w fotel, ale nic takiego nie nastąpiło.

Nadal pozostaję przy ubóstwianiu Reginy. <serduszko>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.