Autor Wątek: Ile waży koń trojański? (od 6 do 12 września)  (Przeczytany 9736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jean

• Ekspert
  • Wyróżnienia:
Odp: Ile waży koń trojański? (od 6 do 12 września)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 16, 2013, 20:11:51 »
Moim zdaniem przeniesienie w czasie spowodowało silne pragnienie zmian w swoim życiu. To gdybanie, że gdybym była młodsza to nie zrobiłabym tego czy tamtego. Tak długo o tym Zośka myślała aż wreszcie się stało. Po prostu, bez udziału machin do przenoszenia w czasie i innych wynalazków. Często mówimy...że jak się czegoś bardzo chce to się to spełni. Być może jakieś znaczenie miała noc sylwestrowa, kiedy to wszytko miało zwariować  <mysli> No i trzeba pamiętać, że to jednak fikcja ;)
No a kiedy już Zośka znalazła się w przeszłości to już nie było wielkim problemem , z taką wiedzą jaką miała, coś pozmieniać. Babcię uratowała przed śmiercią nie pozwalając jej jechać do sanatorium. Tereskę zamknęła w pakamerze/kantorku, bo dobrze wiedziała kto za chwilę stanie w drzwiach dziekanatu. A wróciła...no cóż, misja była skończona, spotkała Kubę wcześniej niż w 95 roku.
Najlepsze jest to, że można to wszystko interpretować na setki różnych sposobów.  Całe przeniesienie może być snem albo snem może być wszystko przed przeniesieniem. Fajnie jest, kiedy można z kimś rozwiewać swoje wątpliwości.  ;)

Offline BlackTiger

• Zaawansowany
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 16, 2013, 20:21:47 »
Tylko no... ja jestem z tych, którzy muszą mieć jasno wytłumaczone dlaczego ona przeniosła się w czasie a nie tak żeby się domyślać. :P
Ech chyba jednak będę musiała jeszcze raz obejrzeć.  <smiech> I wiem, że to film a tam wszystko możliwe, niemniej nie składa mi się to w kupę.

Offline Maleńka

• Przyjaciel Forum
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 16, 2013, 20:35:12 »
To obejrzyj jeszcze raz, może Ci się wszystko poukłada ;)

Naprawdę - komedia jest tak lekka i przyjemna, że zagłębianie się i szukanie jakiejś logiki mija się z celem i psuje radość z oglądania filmu :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

• Ekspert
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 16, 2013, 21:09:49 »
Wy dwie prezentujecie dwa skrajne bieguny: totalną euforię i kompletny sceptycyzm ;D ja tam zawsze szukam logiki, sensu, wyjaśnień i niczego mi to nie psuje  <smiech>

Offline BlackTiger

• Zaawansowany
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 16, 2013, 21:19:27 »
Wy dwie prezentujecie dwa skrajne bieguny: totalną euforię i kompletny sceptycyzm ;D ja tam zawsze szukam logiki, sensu, wyjaśnień i niczego mi to nie psuje  <smiech>
Ja też szukam i dlatego mi to ten film popsuło. Bo ja nie potrafię oglądać bezmyślnie. :/ Ja nawet w najdurniejszych rzeczach muszę dostrzeć sens a tu go nie dostrzegłam. :D