Kulturalny kącik > Kropla kultury
Teatr
Margarita:
Wstyd się przyznać, ale baaaaardzo dawno nie byłam.
Planowałam się wybrać na Wiedźmina do teatru muzycznego w Gdyni, ale przeczytałam gdzieś, że o ile spektakl da się obejrzeć, o tyle fani Sagi mogą mieć lekki ubaw i postanowiłam nie psuć sobie wyobrażenia.
Nawigacja
Idź do wersji pełnej