Autor Wątek: Ploteczki z show-biznesu  (Przeczytany 8803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 22, 2012, 15:46:26 »
Justku, wydaje mi się, że niepotrzebnie się unosisz. Mnie nie interesuje i nie wiem co nosi Krupa na sobie i jak się to ma do jej działań na rzecz zwierząt, ale w bezinteresowność i szczerość celebrytów od dawna nie wierzę. Poza show biznesem też ciężko tego szukać. Wszystko ma swój cel. Ja bardzo szanuję obrońców zwierząt, ale jest mi czasem przykro, że myśli się o nich częściej niż o ludziach a tutaj też nie wszyscy są w stanie się obronić.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 22, 2012, 15:54:35 »
Unoszę się zawsze wtedy, kiedy coś mnie ewidentnie ugodzi, a tak się składa, że swego czasu bardzo uważnie śledziłam działania tej Pani i w jej szczerość wierzę, jeśli o zwierzęta chodzi. Bo wiadomo, że na pewno niejedno ma na sumieniu, kreuje swój wizerunek różnymi metodami, jednak tyle ile widziałam pozwala mi stwierdzić, że w kwestii zwierząt jest bezinteresowna. Ona, Piróg, Korwin Piotrowska i garść innych, o których słyszałam.
No i może też chodzi o to, że ja akurat nie do końca uważam tak jak Ty. Oczywiście, ludziom też się powinno pomagać i przecież niejednokrotnie się to czyni, a już pozostając w tym temacie: o wiele więcej celebrytów angażuje się w pomoc ludziom. Za to w pomaganie zwierzętom angażują się nieliczni, bo tu nie chodzi o to, aby pozować do zdjęć ze swoim pupilem, krzyczeć na prawo i lewo: nie jem mięsa, bo kocham zwierzaczki...to chodzi głównie o to, aby swoim imieniem i nazwiskiem, wyrobioną "marką" propagować pewne idee. I ja niezmiernie szanuję tych, którzy pomagają ludziom, ale tych którzy pomagają zwierzętom- mimo wszystko bardziej, z prywatnych przekonań ;) że zwierzęta lubię bardziej niż ludzi...itp. ;)

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 22, 2012, 16:14:14 »
Hmmm...ale teraz nie za bardzo rozumiem. Ugodziły Cię słowa na temat p. Krupy a nie zastanawia Cię jak poczuje się Mintek (nie jego idol), na którego "naskoczyłaś"?
"Czy tylko paplesz byleby tylko paplać" - może to nic takiego, zwykłe kilka słów, ani to obraźliwe ani wulgarne, ale mnie, na miejscu Mintka, byłoby przykro coś takiego usłyszeć. Zawsze można to powiedzieć inaczej, nawet: "Czy tylko mówisz co Ci ślina na język przyniesie", brzmi lepiej. W dodatku, w kontekście forum to nie wiadomo czasami czy lepiej "paplać" czy nic nie mówić i niczym się nie interesować.
Na forum są tylko ludzie, nie mogę sprawić, żeby było inaczej, np. żeby mogły klikać zwierzęta. W całą resztę nie wnikam, załatwiajcie to między sobą  :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 22, 2012, 16:26:52 »
Ugodziło we mnie głoszenie nieprawdy, w dodatku takiej, o której wiem, że jest nieprawdą. Zawsze irytuje mnie kierowanie się- w tym co mówimy- zasadą: nie znam się, to się wypowiem. Mnie np. głupio by było tak uogólniać, oceniać kogoś, gdy nie jest to zgodne z prawdą. Nawet kogoś, kto jest osobą publiczną, czyli można po niej jechać ile się wlezie, zwłaszcza w necie, jadem można pluć, bo przecież jesteśmy tylko ludźmi, anonimowymi bohaterami. Mintek zrobił to nie pierwszy raz, więc zwróciło to moją uwagę w sposób szczególny. A nie wydaje mi się, aby temat ten miał służyć tylko temu, aby tutaj sobie powiedzieć...ta dziwka, ta puszczalska, ta się sprzedaje...

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 22, 2012, 18:10:35 »
Justku - oczywiście. Ten temat nie musi być tylko do opluwania jadem i tym podobnych rzeczy, ale tego nie wolno na całym forum. Tak jak nie należy używać wulgaryzmów pisząc o kimś.
Wypowiedź Mintka nie zawiera tych elementów - a co jeśli pisze On nieprawdę? Cóż, gdzieś musiał o tym czytać, być może nawet na stronach typu Pudelek a ten temat to w końcu ploteczki z show biznesu, całkiem luźny temat, gdzie każdy ma prawo przedstawić co gdzieś zasłyszał. Pamiętajmy, że sam Mintek oponował przeciwko takich tematom "pudelkopodobnym", zapewne wiedząc jak się to skończy. I się skończyło. Wobec tego jak ludzie potrafią podlić drugiego w sieci to taki Mintek to przysłowiowy "pikuś". 

Takie jest moje zdanie a Mintek niech sam przedstawi rano swoje.

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 23, 2012, 06:54:18 »
Ugodziło we mnie głoszenie nieprawdy, w dodatku takiej, o której wiem, że jest nieprawdą.
Ugodziło we mnie głoszenie, że głoszę nieprawdę. To co "Dźołana" niby nosi - buty, paski i torebki ze skaju? Proszę Cię.....  <smiech> Albo niech będzie konsekwentna i nie używa żadnych produktów zwierzęcych albo niech siedzi cicho bo robi z siebie kretynkę.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 23, 2012, 07:12:32 »
Mintek, a co jeśli nosi ze skaju? Co wtedy? Ja to nawet już mam wyrzuty sumienia, że w ogóle tego newsa o zmianie faceta tutaj zamieściłam. Chyba jednak temat nie na moje nerwy.

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 23, 2012, 07:50:15 »
A tam ze skaju. Taka "gwiazda" i tak się będzie zniżać.... ;)
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 23, 2012, 07:54:44 »
A tam ze skaju. Taka "gwiazda" i tak się będzie zniżać.... ;)

Powtórzę - co jeśli się zniża?

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 23, 2012, 08:02:16 »
Nie zniża się bo sama kiedyś mówiła, przy okazji jakiejś "akcji antyfutrzarskiej", że owszem, ona nosi wyroby ze skóry, ale to już jest OK, bo zwierzęta są specjalnie hodowane na tą skórę a futra zrywa się na żywca (!).
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Ploteczki z show-biznesu
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 14, 2013, 11:05:36 »
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>