Autor Wątek: Ploteczki z show-biznesu  (Przeczytany 8804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Ploteczki z show-biznesu
« dnia: Październik 25, 2012, 18:18:09 »
... i nie chodzi mi tu o te na niebie.  <soczek>
Gwiazdy to mają jednak ciężkie życie. Na każdym kroku muszą się pilnować. ;D
No, ale kto nie lubi poplotkować sobie o sławach? ;)

Żeby nie zakładać tematu na pusto weszłam na pudelka (nie chodzi mi o psa ;D ) i wstawiam pierwszy link.
Agnieszka Szulim w... zasłonie?
Taka Szulim, chciała zabłysnąć kiecką, a tu klapa. Obsmarowali ją.. no, ale cóż.. fakt, że kreacja nie zbyt dopasowana, ale kto co lubi. Choć Szulim ma świetną figurę i mogłaby znaleźć dla siebie coś co nie wyglądałoby tak workowato.. a może to taki chwyt, żeby o niej pisali?  <mowca>
Zacny dzióbek na ostatnim zdjęciu  <lusterko>

A Wy co myślicie na ten temat? Fajna kiecka? :D
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 12:00:16 wysłana przez Justek »

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2012, 06:44:11 »
Myślałem, że o gwiazdach w sensie tych na niebie... Szkoda, temat interesujący.

W naszej polskiej rzeczywistości, możemy raczej mówić o "gwiazdach" niż o Gwiazdach. Dawniej to owszem, taka osoba miała niezaprzeczalny talent czy nawet "zestaw talentów", kulturę, jakiś poziom intelektualny - dziś starczy pokazać gołe cycki, wywołać jakiś skandal obyczajowy, być krewnym kogoś znanego, czy zamordować dziecko.

Nie sądzę, żeby takie osobniki były warte naszej uwagi - w końcu jesteśmy ludźmi na jakimś tam poziomie, jesteśmy inteligentni i czy naprawdę nie mamy innych tematów, tylko musimy gadać o istotach będących na poziomie dna jeśli chodzi o sposób bycia, mentalność czy moralność?

Tak więc może temat ten raczej do zamknięcia, dyskutować o takich "gwiazdach" można do woli na portalach typu "Kundelek.pl".

No chyba, że pójdziecie za moją sugestią i pogadamy o astronomii i astronautyce. Zaręczam, że nie będzie nudno  <naukowiec>
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2012, 08:20:25 »
Kąciki plotkarskie o polskim show biznesie to chyba znak naszych czasów. To już nie tylko portale typowo plotkarskie. W każdym już chyba programie tv, uważanym wcześniej za "poważny", są takowe. Widocznie ludzie potrzebują tego typu rozrywki, zresztą wszystko idzie z zachodu a co idzie z zachodu jest zawsze cool ;-)
Tematowi trzeba dać szansę, nie tylko my jesteśmy na tym forum.  Może tylko tytuł mu trochę zmienić, nawet te gwiazdy napisać małą literą, bo dużą napisane to się chyba należą jednak ciałom niebieskim.  A o astronomii i astronautyce może powstać temat inny i ja chętnie tam zajrzę i poczytam, bo lubię czytać o tym, czego jeszcze nie wiem :)
A co do Szulim...jako dziennikarki nie darzę zbytnio silnym uczuciem.  Irytowała mnie od zawsze, chyba zbytnia pewnością siebie najbardziej. Wydaje mi się, że ostatnio trochę przygasła po tej aferze, kiedy gość programu wypaplał jej największą tajemnicę, którą ona z kolei zdradziła mu w rozmowie  przed wejściem do studia. Cóż, i tak bywa. Nie zalałam się wtedy łzami :P
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 10:06:16 wysłana przez Jean »

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2012, 08:48:39 »
Jean, żeby jeszcze było O KIM gadać... No bo o czym? O czwartej żonie Wiśniewskiego? O plastikowym cycu Dody? O "kuchni po włosku" Magdy Gessler? Dajcie spokój.... odpuśćmy sobie to pisanie o idiotach.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2012, 08:58:06 »
Mintku, ale przecież nikt Ciebie do niczego nie zmusza.
Dlaczego zatem ograniczysz innych?
Jeśli temat będzie świecił pustkami to po jakimś czasie zostanie usunięty ;) Czemu to robić już na starcie?
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2012, 09:26:51 »
Mintku, ale przecież nikt Ciebie do niczego nie zmusza.
Dlaczego zatem ograniczysz innych?
Jeśli temat będzie świecił pustkami to po jakimś czasie zostanie usunięty ;) Czemu to robić już na starcie?
Są dwie wersje. Łagodna i prawdziwa.

Łagodna - Bo po co robić z forum drugiego "Kundelka"?
Prawdziwa - Bo nie oprę się pokusie i będę zmuszony bluzgać wulgarnymi słowy na tych wszystkich darmozjadów, o których będziecie dyskutować.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2012, 10:04:51 »
Chcę tylko delikatnie zauważyć, że są u nas dużo bardziej ambitne wątki, gdzie można rozmawiać o  ludziach światowego formatu, wielkich, zdolnych itd. i świecą one pustkami. Rozwiązanie (plus prawda) pewnie jak zwykle znajdują się gdzieś pośrodku ;D
Kiedyś widziałam program, w którym zaproszony gość przez 10 minut się z gwiazdy show biznesu nabijał, nie wprost i nie używając ani jednego wulgaryzmu, że naprawdę uśmiać się można było do rozpuku. Właściwie...jeśli ten wątek będzie się jakoś tam rozwijał dalej, to ja na pewno jakoś skomentuję dany news. I właściwie to może być nawet fajnie  <smiech>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2012, 10:19:05 »
Prawdziwa - Bo nie oprę się pokusie i będę zmuszony bluzgać wulgarnymi słowy na tych wszystkich darmozjadów, o których będziecie dyskutować.
Wiesz, że wulgaryzmy są tu zabronione i ktoś będzie zmuszony wlepić Ci za to ostrzeżenie ;) W razie W ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2012, 10:32:02 »
Mintek nie rzuca wulgaryzmami na prawo i na lewo. To jest tylko obrona przed totalną głupotą. Rozumiem to...ale trzeba wyluzować czasem.
Mam nadzieję, że nie będą tutaj tylko newsy z Pudelka o kieckach czy kolejnych facetach jakichś tam gwiazd, ale też "inteligentne" wypowiedzi ludzi show biznesu czy polityki (byle nie wyrwane z kontekstu lub wyprodukowane na siłę). To mnie rajcuje najbardziej  :D Sama nie mam czasu śledzić.
I czekam na następny temat, bo Szulim temat już wyczerpałam. Odkąd zaczęła prowadzić "Pytanie na śniadanie" nie obejrzałam ani jednego wydania w całości.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2012, 10:36:47 »
Jean - to, że ktoś nie rzuca wulgaryzmami na prawo i lewo nie jest usprawiedliwieniem ;) A Mintkowi z tego co pamiętam - już się tu zdarzyło używać takich określeń...

No ale - dość tego odbiegania od tematu - wróćmy do naszych "gwiazd"...

Może ja zacznę zatem... Popularność niektóre osobistości zawdzięczają przede wszystkim internetowi. Gdyby nie międzynarodowa sieć, nie miałabym pojęcia - że taki Grycanki w ogóle istnieją. Skąd one się wzięły? Ojciec produkuje lody? To jak one w ogóle wypłynęły? Ich zdjęć w necie jest pełno, ale skąd pomysł na nie?
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2012, 10:45:55 »
No właśnie, może się tutaj dowiem skąd się wzięły Grycanki, bo pierwszy raz usłyszałam o nich...  nie gdzie indziej, jak na forum właśnie. Nie czytałam w necie , nie oglądałam żadnego programu, gdzie były gośćmi.
Zostały wyprodukowane i wylansowane przez internet i chyba może to zrobić każdy. A wylansowały się z powodzeniem, bo w narodzie jest zapotrzebowanie na mało śmieszny dowcip. Chyba dlatego. Nie znam tych pań, ale pamiętam co o użytkownikach internetu powiedział Stanisław Lem.
Może ktoś pokusiłby się o historię w pigułce lub zapodał linka, gdzie takowa w pigułce historia pań się znajduje?
Najbardziej serio, nic o nich nie wiem :D

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 26, 2012, 11:05:25 »
Ja wiem tylko tyle - trzy chorobliwie otyłe babsztyle, które ktoś uparł się wprowadzić na tak zwane "salony" (kto?). Kolejny przykład celebruchów, które pojawiają się nagle znikąd, nic sobą nie reprezentują (bo ani toto nie śpiewa, ani nie tańczy, ani w filmach nie gra), a nagle stają się "ekspertami od wszystkiego" i zaczynają nam wyskakiwać z lodówek i konserw.
 
Chorobliwie otyłe - bo patrząc na ich fotki wiem na pewno - to nie jest zwykła "puszystość", to już jest poważny problem.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2012, 11:42:03 »
To, że w ogóle "zaistniały" "zawdzięczają" chyba tylko swojej mamuśce, która mając kupę kasy i wolnego czasu, zamarzyła o medialnej "karierze" celebryckiej dla siebie i swoich "cudownych" latorośli. Zresztą ta kasa, to chyba jest własnością jej męża, syna właściciela firmy Grycan. No i tak się promują w mediach wszędzie, gdzie tylko się da. Dla mnie to jest żenujące, że wszędzie pełno jest informacji o tym "zjawisku", podobnie jak w przypadku "sexbomby" Siwiec. Hm...jaki kraj, takie mamy i "gwiazdki"...

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 26, 2012, 11:44:32 »
podobnie jak w przypadku "sexbomby" Siwiec.
No właśnie. A toto to się skąd wzięło? Wiecie?
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 26, 2012, 11:45:23 »
Seksbomba Siwiec zaistniała dzięki Euro i również - zawdzięcza to internetowi.
Jej zdjęcia błyskawicznie obiegły główne portale internetowe i teraz mamy - niedługo pewnie zatańczy w 20edycji Tańca z Gwiazdami (strzeliłam tę dwudziestkę - nie wiem która już edycja była na TVN-ie) ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>