I nie uwierzycie, ale podczas jednej operacji będzie Krzysiek, więc może zagości na dłużej.
To pierwszy odcinek - scena podczas operacji mamy Eli 
Pfff! I moje marzenia legły w guzach.

Kiki nie lubię Cię!
A para Alicja-Maks podoba mi się coraz bardziej!
Och jak miło to słyszeć! Nie mogę się doczekać odcinka w którym padnie przed nią na kolana

, w którym powie, że i tak Ala się z nim ożeni.

I nawet podoba mi się ta bójka między Maksem a Piotrem, tzn tak, nie to, że podoba mi się, iż para przyjaciół/znajomych będzie próbowała się okładać pięściami, bo co to to nie, po prostu podoba mi się, to, że dla Maksa Ala nie będzie obojętna, że będzie się o nią starał i w delikatny sposób będzie chciał wyeliminować potencjalnych kandydatów do jej ręki.