Autor Wątek: Lekarze  (Przeczytany 86880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:28:34 »
W takim razie gratuluję silnej woli <haha>
I... czekamy tu na Ciebie 3 września!
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:31:10 »
Ja też, bo ja bym nie wytrzymała.  <haha> (Właściwie to już nie wytrzymałam)

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:38:58 »
Trochę nas jest, które się skusiły, czy jak tam kto woli nie wytrzymały.
Nie pogardzę też premierowym odcinkiem w TV. ;D A cooo!
Nawet moja mama objerzała w necie. :D

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:43:04 »
Ja miałam postanowienie, że nie obejrzę przed premierą, ale dzisiaj patrzę, że jest dział to sobie myślę to musi być na prawdę ciekawe i nie wytrzymałam. ;D
Także Maleńka po obejrzeniu zapraszamy do podzielenia się wrażeniami ;) Jak na razie wszyscy są zachwyceni ;D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 29, 2012, 22:02:59 »
>
Maks jest po prostu pewnym siebie facetem! Z tego co zauważyłam, raczej dużo w nim Piotra z MM.
Ja się bardzo cieszę, że w nim jest dużo Piotra z MM, który tak bardzo mi się podobał i w którym niemal byłam zakochana!  <zauroczony>
Jaki sympatyczny ten wywiad z Szymonem Bobrowskim i Magdaleną Różczką :D Taki fajny, na luzie!
Dokładnie! Taki bez skrępowania, tylko szkoda, że zdradzili tak mało szczegółów. Niewątpliwie Maks nie będzie dawał za wygraną i na każdym kroku będzie chciał się zbliżyć do Alicji, co było zresztą pokazane podczas tego wywiadu i co bardzo, ale to bardzo mi się podoba!  <rumieniec>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 31, 2012, 15:26:24 »
Nie chciałam tego wstawiać od newsów, bo bądź co bądź filmik tyczy się następnych odcinków serialu. ;) I nie uwierzycie, ale podczas jednej operacji będzie Krzysiek, więc może zagości na dłużej.  <haha>
Proszę: klik

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 31, 2012, 15:35:27 »
M: Nie proponuję Ci seksu tylko zwyczajną kawę.
A: Jak dobrze, że się określiłeś.

<hahaha>

Już kocham Maksa! :D Ja ich wszystkich kocham :D
Ale widzę, że będą też chwile wzruszeń, też dobrze, przecież nie zawsze jest kolorowo.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 31, 2012, 20:21:39 »
Ja ich wszystkich kocham :D
Ja też! <zauroczony> Wspaniały spot, pokazano nam troszkę scenek z kolejnych odcinków i widzę, że będę je oglądać z takim samym zaangażowaniem jak ten pierwszy! A para Alicja-Maks podoba mi się coraz bardziej!
I nie uwierzycie, ale podczas jednej operacji będzie Krzysiek, więc może zagości na dłużej.
To pierwszy odcinek - scena podczas operacji mamy Eli ;)
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:01:46 »
I nie uwierzycie, ale podczas jednej operacji będzie Krzysiek, więc może zagości na dłużej.
To pierwszy odcinek - scena podczas operacji mamy Eli ;)
Pfff! I moje marzenia legły w guzach.  <olaboga> Kiki nie lubię Cię!

A para Alicja-Maks podoba mi się coraz bardziej!
Och jak miło to słyszeć! Nie mogę się doczekać odcinka w którym padnie przed nią na kolana  <zauroczony> , w którym powie, że i tak Ala się z nim ożeni.  <haha> I nawet podoba mi się ta bójka między Maksem a Piotrem, tzn tak, nie to, że podoba mi się, iż para przyjaciół/znajomych będzie próbowała się okładać pięściami, bo co to to nie, po prostu podoba mi się, to, że dla Maksa Ala nie będzie obojętna, że będzie się o nią starał i w delikatny sposób będzie chciał wyeliminować potencjalnych kandydatów do jej ręki.  <haha>

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:05:34 »
M: Nie proponuję Ci seksu tylko zwyczajną kawę.
A: Jak dobrze, że się określiłeś.

<hahaha>
Nie żeby coś, ale się krótko wtrącę - pozwólcie.
LOVE IT!  ;D
Nonono, już lubię Maksa!  :D
I... Alicję i ich razem i w ogóle wszystko.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:08:46 »
Cyś, tutaj NALEŻY się wtrącać!  <haha>
Nonono, już lubię Maksa! :D
Chyba dopiero!  <haha> Ja pokochałam Jego nachalność już w pierwszym odcinku, a to:
(...) także... ja panią odprowadzę, bo widzę, że pani zgubiła się w naszym szpitalnym labiryncie, także... służę pani pomocą, jeżeli oczywiście pani pozwoli, żebym to właśnie ja panią odprowadził... <hahaha>
Było niesamowite, za każdym razem jak oglądam Lekarzy to ten sam moment, ta sama chwila doprowadza mnie do coraz większego śmiechu.  <haha>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:11:22 »
Sądząc po spocie to nie raz będziemy się śmiać przed telewizorami ;D
Maks mnie powala od samego początku, teksty ma świetne <hahaha>

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:15:57 »
Skoro można się wtrącać to ja też coś o siebie napisze.
Maksa to ja też w pierwszym odcinku pokochałam.  <zauroczony> Ta jego nachalność jest taka słodka(Tak wiem powtarzam się <haha>
Nie mogę się doczekać odcinka w którym padnie przed nią na kolana  <zauroczony> , w którym powie, że i tak Ala się z nim ożeni.  <haha>
Te odcinki będę przesłodkie. Mijajcie tygodnie jak najszybciej!

Tak Am masz rację to będzie serial z humorem.  :D Teksty Maksa są po prostu rozwalające na kawałki.  <haha>
Spot pokazuje to samo co było w wywiadzie, tylko tu jest z głosem.  <tancze>

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:28:24 »
Pfff! I moje marzenia legły w guzach.  <olaboga> Kiki nie lubię Cię!
DZIĘKI. To ja tu do Ciebie z sercem na dłoni, podzielam wszystkie Twoje sympatie i antypatie, zgadzamy się prawie pod wszelkimi względami, mamy te same ukochane pary, a Ty TAKIE COŚ? Moja wiara w ludzi oraz mój światopogląd legły w gruzach.

Maks to rzeczywiście słodziak. Do tego inteligentna bestia i troszkę zadziorny. Idę się z nim ożenić, jak dla mnie to idealny kandydat na partnera <pompony>

Zacytowany przeze mnie już wcześniej tekst jest chyba jak do tej pory moim ulubionym, zawsze doprowadza mnie do śmiechu, szczególnie jego plątanie się i gadanie jakby był nakręcony. Chociaż... to też jest urocze: Zwyczajna kawa, nie wiem: mała, duża, czarna, z mlekiem... Słodzisz? :D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W następnych odcinkach
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:36:11 »
Pfff! I moje marzenia legły w guzach.  <olaboga> Kiki nie lubię Cię!
DZIĘKI. To ja tu do Ciebie z sercem na dłoni, podzielam wszystkie Twoje sympatie i antypatie, zgadzamy się prawie pod wszelkimi względami, mamy te same ukochane pary, a Ty TAKIE COŚ? Moja wiara w ludzi oraz mój światopogląd legły w gruzach.
Moje wszystko legło w gruzach.  <haha> A spróbowałabyś nie podzielać moich miłości i moich serialowych wrogów, to...  <soczek> Ty polubiłaś Alę i Maska, a ja Elę i git malina.  <usmiech>

Maks to rzeczywiście słodziak. Do tego inteligentna bestia i troszkę zadziorny. Idę się z nim ożenić, jak dla mnie to idealny kandydat na partnera <pompony>
Eeeeeeeeej, to chyba będziemy się nim musiały dzielić! Ty bierzesz dni parzyste, a ja nieparzyste.  <haha>

Chociaż... to też jest urocze: Zwyczajna kawa, nie wiem: mała, duża, czarna, z mlekiem... Słodzisz? :D
Ja już chcę ten odcinek! Ja już chcę widzieć ponownie nachalnego Maksa i ponownie nieugiętą Alę. Swoją drogą mam nadzieję, że będzie baaaardzo dłuuuuugo zgrywać niedostępną.  <rumieniec>