I ja obejrzałam, jestem na tak

A Krzysztof to dupek. Najważniejsze było to, czego on chce. Specjalnie dał do zrozumienia temu facetowi z komisji, że Alicja jest w ciąży, bo wiedział, że dzięki temu nie dostanie się na staż. A wiedział jak bardzo jej na tym zależało. Bardzo dobrze, że w odpowiednim momencie Edyta się do niego przykleiła i Alicja to zobaczyła

Właściwie to polubiłam wszystkie postacie, które się na razie przewinęły, pomijając Krzysztofa

Maks nachalny, ale w taki sympatyczny sposób. Jak w tej piwnicy się zerwał z podłogi, żeby pomóc Alicji odnaleźć się w szpitalu było zabawne

I też czekam aż pojawi się Aga Więdłocha

A kiedy ten serial ma swoją normalną emisję tak w ogóle?
